ratiris

OslněníOslněníRita Rainville

Volnĕ navazuje na knihu "Kde končí duha" od stejné autorky.

25.10.2021

Šťastné intrikyŠťastné intrikyMyrna Mackenzie

Prvních cca 120 se tvářili jako normální 3* harlequinka. Ten konec to ale všechno zkazil. Do posledních 20 stránek byl vecpán dej, který by vydal na půl knihy.

24.06.2021

Tajemný cizinecTajemný cizinecJudith Arnold

trochu mi tam chybi scena, kdy se vsichni dozvi kdo je vlastne otec :(

29.04.2021

Tajemný ŠpanělTajemný ŠpanělIndia Grey

Pěkný ale smutný příběh. (I když měl happyend)

27.04.2021

Klenot v srdciKlenot v srdciDiana Palmer

Těžko uvěřit, že v době kdy byl psán tento příběh může být někdo tak zaostalý a naivní a to i v americkém zapadákově.

20.04.2021

Vyměněná nevěstaVyměněná nevěstaLeigh Michaels

Hezký příběh. Jen škoda že konec nebyl lépe propracován.

20.04.2021

Milion za dědiceMilion za dědiceLeandra Logan

Zajímavý příběh. Bohužel autorcin styl vyprávění dost chabý. Někdy chybí logická návaznost a dialogy jsou divné.

13.03.2021

Vynucené manželstvíVynucené manželstvíRebecca Winters

Klasicka harlequinka, z prumeru musim strhnou navic jeste jednu hvezdicku za konec :(
SPOILER
On misto aby se venoval zavodeni a motorkam co byl jeho zivotni styl a smysl zivota, tak najednou obratil a vede romskou nadaci? konec byl prekombinovany a nesmyslny.

06.03.2021

Gangsterova milenkaGangsterova milenkaElise Title

Část knihy je psána formou zápisu v deníku 13ti leté holky. Asi je to originální , me se to ale nelíbilo.

31.01.2021

Cestující do FrankfurtuCestující do FrankfurtuAgatha Christie

Zatim jedena kniha od ACH, ktera se mi opravdu nelibila. do cteni jsem se musela nutit a kdybych si knihu nevybrala do ctenarske vyzvy, tak ji ani nedoctu.

25.12.2020

Rebelské srdceRebelské srdceVi Keeland

V pasti lásky

21.07.2020

Vědomí konceVědomí konceJulian Barnes

Za takovéto slátaniny se udělují literární ceny?!? Příběh nula, postavy ani prostředí nejsou nijak dopodrobna vykresleny a vypravěčský styl snad nemá ani cenu komentovat. Ještě že má kniha pod 200 stran. Dost mě překvapily komentáře pod knihou. Podle nich to vypadá jako by hodnotily naprosto odlišnou knihu.

28.02.2019odpad!

Bez srdceBez srdceMarissa Meyer

Toto nebyl múj šálek kávy, Děj i prostředí dost hrozné (a to je ještě slabé vyjádření). Jednu hvězdičku dávám pouze za konec. Toto se autorce nepovedlo a vůbec se to nedá porovnávat se serií Měsíční kroniky.

28.02.2019

Počkej na mě, Radko!Počkej na mě, Radko!Lenka Lanczová

Přečteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Knih, které obsahují starší česká jména není moc. Kniha si asi najde svoje čenáře, každopádně můj šálek čaje to není.

19.11.2018

SirénaSirénaKiera Cass

Obrovské zklamání.
Kniha se bohužel nedá řadit ani k tříhvězdičkovému průměru. Ještě jednu hvězdu musím ubrat za styl knihy (téměř žádná přimá řeč) a jednu za příběh (jestli se tedy o nějakém ději vůbec dá mluvit, a ten konec ...... škoda mluvit).

18.09.2018

Smrt a jiné vrcholy mého životaSmrt a jiné vrcholy mého životaSebastian Niedlich

Kniha má velmi čtivý obsah a autor lehkým humorem popisuje životní setkání člověka a smrtě. Co mě však velmi zklamalo byl závěr knihy a to na tolik, že jsem musela hodnocení snížit z velmi dobré na průměr. Škoda :( kniha měla obrovský potenciál, který podle mého nebyl plně využit.

12.10.2017