ratiris ratiris komentáře u knih

Oslnění Oslnění Rita Rainville

Volnĕ navazuje na knihu "Kde končí duha" od stejné autorky.

25.10.2021 3 z 5

Šťastné intriky Šťastné intriky Myrna Mackenzie

Prvních cca 120 se tvářili jako normální 3* harlequinka. Ten konec to ale všechno zkazil. Do posledních 20 stránek byl vecpán dej, který by vydal na půl knihy.

24.06.2021 2 z 5

Tajemný cizinec Tajemný cizinec Judith Arnold

trochu mi tam chybi scena, kdy se vsichni dozvi kdo je vlastne otec :(

29.04.2021 3 z 5

Tajemný Španěl Tajemný Španěl India Grey

Pěkný ale smutný příběh. (I když měl happyend)

27.04.2021 4 z 5

Klenot v srdci Klenot v srdci Diana Palmer

Těžko uvěřit, že v době kdy byl psán tento příběh může být někdo tak zaostalý a naivní a to i v americkém zapadákově.

20.04.2021 2 z 5

Vyměněná nevěsta Vyměněná nevěsta Leigh Michaels

Hezký příběh. Jen škoda že konec nebyl lépe propracován.

20.04.2021 3 z 5

Milion za dědice Milion za dědice Leandra Logan

Zajímavý příběh. Bohužel autorcin styl vyprávění dost chabý. Někdy chybí logická návaznost a dialogy jsou divné.

13.03.2021 2 z 5

Vynucené manželství Vynucené manželství Rebecca Winters

Klasicka harlequinka, z prumeru musim strhnou navic jeste jednu hvezdicku za konec :(
SPOILER
On misto aby se venoval zavodeni a motorkam co byl jeho zivotni styl a smysl zivota, tak najednou obratil a vede romskou nadaci? konec byl prekombinovany a nesmyslny.

06.03.2021 2 z 5

Gangsterova milenka Gangsterova milenka Elise Title

Část knihy je psána formou zápisu v deníku 13ti leté holky. Asi je to originální , me se to ale nelíbilo.

31.01.2021 3 z 5

Cestující do Frankfurtu Cestující do Frankfurtu Agatha Christie

Zatim jedena kniha od ACH, ktera se mi opravdu nelibila. do cteni jsem se musela nutit a kdybych si knihu nevybrala do ctenarske vyzvy, tak ji ani nedoctu.

25.12.2020 1 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

V pasti lásky

21.07.2020 2 z 5

Vědomí konce Vědomí konce Julian Barnes

Za takovéto slátaniny se udělují literární ceny?!? Příběh nula, postavy ani prostředí nejsou nijak dopodrobna vykresleny a vypravěčský styl snad nemá ani cenu komentovat. Ještě že má kniha pod 200 stran. Dost mě překvapily komentáře pod knihou. Podle nich to vypadá jako by hodnotily naprosto odlišnou knihu.

28.02.2019 odpad!

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Toto nebyl múj šálek kávy, Děj i prostředí dost hrozné (a to je ještě slabé vyjádření). Jednu hvězdičku dávám pouze za konec. Toto se autorce nepovedlo a vůbec se to nedá porovnávat se serií Měsíční kroniky.

28.02.2019 1 z 5

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Přečteno jenom kvůli čtenářské výzvě. Knih, které obsahují starší česká jména není moc. Kniha si asi najde svoje čenáře, každopádně můj šálek čaje to není.

19.11.2018 2 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Obrovské zklamání.
Kniha se bohužel nedá řadit ani k tříhvězdičkovému průměru. Ještě jednu hvězdu musím ubrat za styl knihy (téměř žádná přimá řeč) a jednu za příběh (jestli se tedy o nějakém ději vůbec dá mluvit, a ten konec ...... škoda mluvit).

18.09.2018 1 z 5

Kniha má velmi čtivý obsah a autor lehkým humorem popisuje životní setkání člověka a smrtě. Co mě však velmi zklamalo byl závěr knihy a to na tolik, že jsem musela hodnocení snížit z velmi dobré na průměr. Škoda :( kniha měla obrovský potenciál, který podle mého nebyl plně využit.

12.10.2017 3 z 5