Rastik Rastik komentáře u knih

Lucidní snění Lucidní snění Stephen LaBerge

Měl jsem docela problém udržet soustředěnost a moc mě to nebavilo. A to jsem přečtl 3 knihy o astrálním cestování od Monroea.
Celkově hodnotím za tři hvězdy za lepší závěr.

24.08.2016 3 z 5

Zakázaná egyptologie Zakázaná egyptologie Erdogan Ercivan

V celku zajímavá knížka, ale občas jsou trošku nudnější pasáže. Jinak je hezky vidět, jak se jedná v Egyptoligii. V závěru knížky je to pěkně popsaný a přijdem Vám, že někteří archeologové jsou na hlavu :D

17.05.2016 4 z 5

Cesty mimo tělo Cesty mimo tělo Robert Monroe

Hodně zajímavé čtení na zamyšlení a možná i nejlepší díl z trilogie.

Hra Hra Neil Strauss

Četl jsem to pár let zpět, ale co si vzpomínam, tak mě to neskutečně bavilo a četlo se to samo.
Zábavné příběhy ze života, Neila, jak balil holky. Furt jsem musel číst dál a dál, abych věděl, jestli jí/je dostal nebo ne :D
Doporučuju :)

Kmotr Pokeru Kmotr Pokeru Doyle Brunson

Pro ty kdo se zajímají o poker nebo hrajou, je to povinnost! 100% + bonus super fotky.

Výbušná archeologie Výbušná archeologie Erich von Däniken

Začátek knížky je dost nudnej, kde se řeší furt pyramidy a jejich rozměry, úhly atd. V jednu chvíli jsem jí chtěl odložit a vyprdnout se na ní, ale když to zvládnete ( nebo rovnou přeskočíte), tak se to potom rozjede a určitě tam je dost zajímavých otázek a úvah, který stojí za to si vyhledat i na internetu.
Určitě doporučuju. 80% až na ten začátek.

01.05.2016 4 z 5

Pozdravy z doby kamenné Pozdravy z doby kamenné Erich von Däniken

Knížku jsem koupil jako dárek. Stihl jsem jí přečíst za pár dnů a můžu jenom doporučit! :)
Super fotky, knížka se četla sama (až moc rychle, že mi toho v ní přišlo málo...)

23.12.2015 5 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Skvělá knížka a skvělé příběhy ohledně financí a zbohatnutí, které se staly. Určitě doporučuju :)

14.06.2013 5 z 5

Nejbohatší muž, jaký kdy žil Nejbohatší muž, jaký kdy žil Steven K. Scott