raski raski komentáře u knih

Labyrint Labyrint Kate Mosse

prijemna jniha na oddych.

20.09.2013

Údolí kostí Údolí kostí Michael Gruber

je to prvy titul ,ktory som cital od tohto autora.
zauijmave citanie o tom co nam nadeli osud a ako sa s tym vieme vysporiadat.

03.06.2013

Maigretova gangsterská partie / Maigret a bláznivá stařenka Maigretova gangsterská partie / Maigret a bláznivá stařenka Georges Simenon

velmi dobre citanie ako vzdy.ani tentokrat ma autor nesklamal svojim zvratmi v deji v obidvoch pribehoch.

07.05.2013

Portrét špionky Portrét špionky Daniel Silva

celkom dobry roman ,aj ked mi tam chybalo viacej napatia . autor ma zatial nesklamal .

15.04.2013

Pokojný spánok Pokojný spánok Donna Leon

dobra kniha,ktora poukazuje na nie prilis lichotive skutky niektorych cirkevnych hodnostarov,ktori sa snazia svoje skutky bagatelizovat.

19.03.2013

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

autor zasa nesklamal.pribeh dokonale vykresluje pohlad ako vplyva politika na sudnictvo a pravo na spravodlivy roszudok a hlavne na osudy zucastnenych akterov.

14.03.2013

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

dobry koktail mystiky,historie,symboliky ,nabozenstva a filozofie, premiesany trochou napatia s dobrym koncom na zamyslenie.

08.03.2013

Únos Únos John Grisham

kniha ,ktora sa lahko cita ,ale nie je nicim vynimocna.prilis jednoduchy dej od takeho autora ako je grisham.

21.02.2013

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

celkovo nie zla kniha,ale viem ,ze j. daever dokaze pisat ovela putavejsie a zaujimavejsie diela.

18.02.2013

Uzol Uzol Dominik Dán

zaujimava spomienka na roky ,ked "velky brat" sledoval vsetko a vsetkych a tym nas chranil od vsetkeho,co pachlo zahnivajucim kapitalizmom..

12.02.2013

Augustinova smrt / Neděle Augustinova smrt / Neděle Georges Simenon

dva pribehy na oddychove citanie.ako vzdy s prekvapivym koncom,ale to a dalo ockavat od p. somenona

08.02.2013