Randik Randik komentáře u knih

Kainovo dědictví Kainovo dědictví Charlotte Lyne

Moc hezký historický román, kterému nelze nic vitknout. Kniha se četla jedním dechem. Doporučuji

09.02.2021 5 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Moje první setkání s autorkou. Kniha je čtivá a napínavá do konce. Nechybí napětí,krimi zápletka a erotické jiskření. Určitě to nebylo poslední setkání s touto autorkou

09.02.2021 5 z 5

Fantom Fantom Susan Kay

Skvěle napsané. Příběh je plný vášně,lásky,utrpení,bolesti a nenávisti a to vše čtenáře vtáhne do děje a nepustí ani po přečtení. Knihu doporučuji přečíst ať už máte fantoma opery rádi nebo ne stojí to za to.

26.05.2020 5 z 5

Země mrtvých nadějí Země mrtvých nadějí Christopher John Sansom

Moc jsem se těšila na další historický román se Shardlakem a Barakem. Opět naprosto skvěle napsané. Těším se na další knihu tohoto autora jen doufám,že nás nenechá čekat moc dlouho.

26.05.2020 5 z 5

Černý kraj Černý kraj Alex Grecian

Černý kraj je čtivý detektivní příběh odehrávající se v ponurém prostředí hornické vesnice i díky tomu je to děsivější a napínavější za mě plný počet.

13.01.2020 5 z 5

Strach za oponou Strach za oponou Vilém Křížek

Opět skvělé čtení od Viléma Křížka,který umí dokonale vykreslit historickou i divadelní atmosféru a poutavým psaním vtáhnout čtenáře do děje. Už se těším na další knihu tohoto autora s Eliašem S.

27.12.2019 5 z 5

Němý Němý Andrew Taylor

Mě se kniha moc líbila je čtivá a nepřišla mi rozvláčná děj ubíhal protože se pořád něco dělo. Je to dobrá detektivka zasazená do historické doby.

25.07.2018 4 z 5

Kniha ke spálení Kniha ke spálení Bruce Holsinger

Kniha není vůbec špatná jen se hůř čtou rozvláčné pasáže kterými je pŕíběh protkán. Samotný příběh je zajímavý a rozuzlení překvapující.

29.03.2018 4 z 5

Osamělý mrtvý muž Osamělý mrtvý muž Václav Erben

Povedená oddychová detektivka,která se čte velice dobře s dobrou zápletkou a se zajímavým rozuzlením.

29.03.2018 5 z 5

Smrt má vůni inkoustu Smrt má vůni inkoustu Vilém Křížek

Super detektivka od které jsem se nemohla odtrhnout přečetla jsem jí jak se říká jedním dechem. Určitě budu sledovat další knihy tohoto pro mne neznámeho,ale skvěle píšíciho autora.

12.03.2018 5 z 5

Muž s podivnou minulostí Muž s podivnou minulostí Ken Follett

Ken Follett opĕt nezklamal. Kniha se čte dobře má velice zajímavý a poutavý dĕj a napínavý konec.

01.09.2017 5 z 5

Trofej Trofej Christopher John Sansom

Prostĕ perfektní od začátku do konce. Sansom je prostĕ mistr historicko-detektivních románů. Je velká škoda že tĕch knížek od nĕj není víc. Můžu všem jen doporučit.

01.09.2017 5 z 5

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Matthew Shardlak mě opět nezklamal užasně napínavé čtení od začátku do konce. Vřele doporučuji. Už se moc těším na další případy tohoto skvělého právníka ze staré Anglie.

06.02.2017 5 z 5

Temný oheň Temný oheň Christopher John Sansom

ÚŽASNÉ ČTENÍ NEMOHLA JSEM SE OD KNIHY ODTRHNOUT VŘELE DOPORUČUJI VŠEM CO MAJÍ RÁDI HISTORICKÉ DETEKTIVNÍ ROMÁNY

07.01.2017 5 z 5