Ralemo

Dopisy ztracenýmDopisy ztracenýmBrigid Kemmerer

Nádherně napsaný příběh o dvou lidech, kteří prožívají podobné trápení. Líbilo se psaní pomocí dopisů. Každopádně je lehké člověka odsoudit na základě domněnek a lživých informací, každý si přece zaslouží svoji šanci.

Juliet a Declan si nakonec k sobě cestu našli a zjistili, jak se vzájemně potřebují.
Smutný, ale zároveň krásný příběh. Určitě doporučuji.

Eleanor a GreyEleanor a GreyBrittainy C. Cherry

Tak toto byla citově hodně těžká knížka. Kolikrát jsme se při ní rozbrečela, bylo v ní tolik bolesti. Krásný příběh se spoustou dramat, ale s tím nejlepším koncem. Je vidět že trpělivost v životě je důležitá. Elli i Grey si v životě zažili tolik špatného, že si zasloužili šťastný konec se vším všudy. Nádherná knížka! moc doporučuji. Určitě se k této knize ještě vrátím.

26.12.2021

PozvánkaPozvánkaVi Keeland

(+ SPOILER) Miluju knihy od této autorky! Nádherně napsané, nešlo se odtrhnout. Knížka přečtená na jeden zátah.

Moc hezky napsaná příběh, se zajímavou zápletkou. Líbila se mi přitažlivost mezi hlavními hrdiny. Hudson byl sympaťák hned od začátku a Stella byla úžasná mladá dáma, se skvělým podnikatelským nápadem.

Vůbec mi nevadí číst knihy ve slovenštině. Takže určitě doporučuji. :)

Jenom kamarádiJenom kamarádiAbby Jimenez

Jednám slovem nádhera. Dlouho jsem nečetla tak vtipnou a dojemnou knihu jako je tato. Autorka dokázala zaujmout už při prvních stránkách a od knihy se nešlo odtrhnout.
Velice citlivé téma ohledně ženských problémů, neplodnosti, touze po dítěti a vlastně zklamání v životě a odpírání si svého vysněného vztahu. Kristen byla bojovnice a snažila se držet city na uzdě, jelikož věděla, že trpí bohužel nemocí, které omezuje část jejího partnerského života.
Josh byl miláček! Chlap snů spousty žen, který si šel jasně za svým a probořil všechny Kristeniny zdi a vzdal se části svých snů ve prospěch své milované ženy.
Jejich neustálé vtipné výměny názorů byly dokonalé, neskutečná přitažlivost mezi oběma hlavními hrdiny byla úžasná a u jejich slovních přestřelek se člověk nedokázal přestat smát. Po takovém vztahu, jako je popsán v knize touží většina párů, najít si nejlepšího kamaráda pro svůj celý život je to nejvíc.
Kniha má bohužel i smutnou část, zápletka která se dotkla životů obou hrdinů. Při čtení ukáplo i pár slziček, bohužel i smrt k životu patří, každopádně jsem celou dobu čekala, že to nakonec skončí jinak.
Knihu moc doporučuji, určitě se k ní vrátím. Vážně se my vryla pod kůži. :)

Zlomený rytířZlomený rytířL. J. Shen

(+ SPOILER) Tak citově těžký příběh jsem dlouho nečetla. Kniha plná emoci, lásky, bolesti. Střídaly se fáze kdy mi tekly slzy, kdy jsem měla husí kůži.

Jedním slovem bomba, krásně napsaný dojemný příběh o Luně a Knightovi. Nejlepší kamarádi odmalička, co si vzájemně nedokázali vyjádřit svoje city a dělali si naschvály co to šlo. Knight jako pravý rytíř, který bojoval a staral se o Lunu v době, kdy jí nešlo mluvit a Luna, která byla jediným člověkem na zemi, kterého Knight miloval a byla pro něj vším. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a stejně tak to bylo i v tomto příběhu. I přes to, že je oba dva opustily jejich matky, tak si dokázali najít v tom vztahu to nejlepší z nich dvou. A po tom všem i tito dva si zasloužili být spolu a prožít šťastný život.

Citově těžký příběh tomu dodávala Rosie a její těžká nemoc, kterou bohužel nezvládla a zlomila tím srdce nejen Deanovi. To jak byl její konec popsán bylo něco nádherného, ale smutného, slzy tekly proudem.

Nádherný kniha se vším všudy, chtěla bych napsat i šťastným koncem, který tam byl bohužel jen z jedné části. Kniha určitě stojí za přečtení.

Hudba z vedlejšího kupéHudba z vedlejšího kupéM. K. Hardy

Mám přečtené všechny knihy od této autorky a musím říct klobouk dolů. Opět nádherný příběh se zajímavým motivem. Moc hezky napsáno, nešlo se odtrhnout. Zajímavé téma muzikanta a modelky, bylo tam vše, zápletka, drama, rodinné trable a nakonec šťastný konec.
Fungující chemie mezi hlavními hrdiny, při čtení jsem měla úsměv na tváři, vztah mezi nimi byl přirozený, vše fungovalo a drobné drama tam také bylo. Určitě hodnotím kladně a těším se na další knihy od této autorky!

KrálKrálDevney Perry

Velice povedená knížka. Nádherný děj se spoustou zápletek, rodinných dramat.

Bryce je skvělá, odvážná novinářka, která se jen tak někoho nezalekne a to platí hlavně na přitažlivého, sexy motorkáře Dashe, který nakonec podlehne jejímu kouzlu. Jejich přitažlivost a neustálé slovní roztržky byly vážně skvělé. Zajímavý zvrat v podobě smrti a následného společného vyšetřování vážně stojí za přečtení.

Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

Srdcem proti zdiSrdcem proti zdiMariana Zapata

Opět krásný román od této autorky. Četla jsem všechny knihy a tato pět nezklamala. Od knihy se nešlo odtrhnout!
Zajímavé téma šéfa a podřízené, který nakonec potřeboval zachránit a mladá Van prolomila všechny jeho zdi. Tvrďák Aiden dlouho odolával, ale šikovné Van neodolal.
Zajímavý děj, se spoustou zápletek, rodinných problémů, ale také se zajímavými slovními přestřelkami mezi hlavními hrdiny.
Zajímavé pozadí sportovního klubu. Hodně se mi líbil i Zac.
Nádherný konec se vším všudy, určitě doporučuji. :)

Francouzská lekceFrancouzská lekceNatasha Boyd

Nádherný romantický příběh, který se z velké části odehrává na luxusní jachtě na pobřeží Francie. Děj se spoustou zápletek, dramat, bolesti z minulosti a neskutečné přitažlivosti mezi Josephine a Xaverem. Desetiletá Dauphine je zlatíčko, ihned si získá Josephine a její srdce. Určitě doporučuji přečíst, kniha má sice skoro 500 stran, ale přečteno na jeden nádech. Nešlo se odtrhnout. :)

Pan RomantikPan RomantikLeisa Rayven

Romanťárna podaná velice humorně. Hrozně čtivé, nešlo se od toho odtrhnout, přečteno za pár hodinek a velmi doporučuji.

13.04.2021

Graysonův slibGraysonův slibMia Sheridan

Osobně si myslím, že je to asi nejlepší knížka od této autorky. Nádherně napsaná, je v ni všechno, nenávist, zápletka, láska. Přečteno za pár hodin, krásně jsem si u této knížky odpočla. :)

08.12.2021

Jediná maličkostJediná maličkostErin Watt

(+ SPOILER) Krásný, smutný příběh o mladické nerozvážnosti. Bohužel nehody se stávají a i to se stalo Chasovi v době jeho puberty. Odnesla to Bethanina sestra, každopádně Chase si za to vytrpěl už dost a Bethy se mu snaží pomoct a zárověn tím pomoct i sama sobě.

Osudové setkání dvou zlomených duší, které si vzájemně pomáhají za lepší budoucností. Každý si zaslouží druhou šanci, Chase ji dostane od Beth a nakonec ji využije se vším všudy. Beth dostane rozum, vybere si správnou cestu a nakonec i její rodiče pochopí, že ji sice mohou chránit, ale veškerá jejich nadměrná ochrana ji spíše dusí. Nakonec i oni Chasovi odpustí a uvědomí si, že to byla bohužel nehoda, kterou z velké části zavinil Rachelin přítel.

Smutný a dojemný příběh, taková jednohubka přečtená za pár hodin. Moc hezky napsané, stručně, jasně, žádné protahování.

Když jsme to tajiliKdyž jsme to tajiliSarina Bowen

Moc hezky napsaný příběh. Myslím že toto téma, je v této době aktuální. Každopádně pořád to pro některé homosexuály není snadné přiznat barvu a tím si procházel i Graham. Oproti tomu Rikker, vyšel s pravdou a ani to se nevyhnulo hloupým komentářům. Tak co si teď vybrat? Každopádně krásný děj se šťastným koncem. Kniha se moc hezky četla, nešlo se odtrhnout.

Moje (tak trochu) utajené dítěMoje (tak trochu) utajené dítěPenelope Bloom

(+ SPOILER) Nejlepší kniha od této autorky a to jsem přečetla všechny. Klobouk dolů, zajímavý příběh se zapeklitou zápletkou. Hezké prostředí sportovních agentů- takové téma jsem ještě nečetla.
Damon byl tvrďák, ze kterého se nakonec vyklubal ideální otec i když mu to pár let trvalo.
Chelsea byla nadaná tenistka, která obětovala kariéru kvůli malé Luně, která byla dokonalá. Její hlášky mě vážně pobavily!
Neustálé pošťuchování a slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny vážně stojí za přečtení, k tomu spousta sexu, romantiky, co víc čekat od románu?
Určitě doporučuji přečíst, je to kniha, která vážně pobaví! :)

Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Zjištění, kdo je vaše pravá láska kolikrát trvá vážně dlouho. A tím si přesně prošli Syd a Kyler. Nejlepší kamarádi odmalička k sobě skrývali city až do doby, kdy jejich kamarádství překročilo hranici. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou, trochou dramatu, ale nakonec šťastným koncem.
Každý si zaslouží najít takovou spřízněnou duši, přesně jako Syd a Kyler.
Určitě doporučuji, taková jednohubka.

Oheň mezi námiOheň mezi námiBrittainy C. Cherry

Krásně napsaný, velice citově těžký příběh. Moc hezký vztah dvou mladých lidí, který z kamarádství přerostl k lásce, každopádně zajímavá zápletka s dramatem. Logan se topil v problémech života, které mu z velké části naložili jeho rodiče a trvalo mu dlouho, než se s tím dokázal vyrovnat.
Vztah dvou nejlepších kamarádů stál za to a jejich neskutečná láska překonala všechny životní překážky a zvládla i delší odloučení.
Určitě doporučuji přečíst! :)

Toužím po toběToužím po toběJ. T. Geissinger

Velice povedená kniha, stejně jako oba předchozí díly. U knížky jsem se vážně nasmála. Kimber, která padne v jednu chvíli na dno nejen v osobním, ale i profesním životě neváhá a přijímá svoji šanci, jak zachránit otcův podnik. Do cesty se jí ale postaví sexy ital, který o ni jeví enormní zájem.
Vtipně napsáno se spoustou zápletek, dramat, kuriozit a hlavně spoustou hádek mezi hlavními hrdiny, nakonec i jejich vztah dopadne tak jak má a Kimber objeví to, na co celý život čekala. Určitě doporučuji přečíst! Nešlo se odtrhnout, kniha se četla sama. :)

Bez zábranBez zábranT. L. Swan

Oba dva předchozí díly byly skvělé, každopádně tento můžu říct, že byl zatím nejlepší! Zajímavý příběh o šéfovi a podřízené se spoustou sakrasmu, nenávisti, neustálého dohadování, každopádně, jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Nádherně napsáno, nešlo se odtrhnout, musela jsem dočíst do konce. Zajímavá zápletka v podobě prodejkyně obrazů, které vše zamotala, ale nakonec dokázala, že pravá láska existuje.
Kate byla úžasná mladá dáma, která se snažila nepropadnout kouzlu Elliota Millese, každopádně kdo by odolal sice navenek frajírkovi, ale který uvnitř skrývá to pravé ořechové.
Určitě se k této knize někdy v budoucnu vrátím, neskutečně jsem se nasmála hlavně v pasážích o kachnách. Vážně všem doporučuji. :)

Na druhý pokusNa druhý pokusT. L. Swan

První díl super, ale ten druhý pecka naprostá! :) Emoce, smích, dojetí, Přečteno za pár hodin, nešlo se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji všemi 10. Stojí to za to! :)

20.10.2021

Na vláskuNa vláskuLucy Score

Krásně napsaná kniha, klasické téma šéfa a podřízené, jak už jsem četla několikrát. Až na to Dominicovo vzdorování. Příběh zajímavý, se zápletkou, docela dlouhý a natažený příběh, ale nevadilo mi to. Zajímavé prostředí pro ženy, módní časopis, focení, luxusní značky oblečení. Vtipná knížka. Doporučuji.

15.12.2021

Důvodné pochybnostiDůvodné pochybnostiW. G. (pseudonym)

Miluju styl psané této autorky, jeden z vánočních dárků a už je přečtený. Nelze se od této knížky odtrhnout. Krásný příběh se vším všudy, zápletka, drama, šťastný konec. Velice doporučuji :)

25.12.2021

Když jsme se poznaliKdyž jsme se poznaliSarina Bowen

Krásně napsaná knížka. Zajímavé téma se vším všudy. Je vidět, že na handicapu nezáleží, láska nezná mezí. Obě dvě hlavní postavy mi ihned přirostly k srdci. Krásná knížka, doporučuji. :)

25.12.2021

Nightingale WayNightingale WaySamantha Young

Jedním slovem paráda! Nádherný příběh, nešlo se odtrhnout. Z nenávisti pomalými krůčky rovnou k lásce. Logan i Grace mi padli ihned do noty. Maia byla úžasná, čím vším si musela projít! Jedna z nejhezčích knih z této série.

Každá ráda kamarádaKaždá ráda kamarádaChristina Lauren

Tak to byla bomba! Nádherně napsaný příběh, taková jednohubka, nešlo se odtrhnout.

Hazel byla skvělá, bezprostřední, nešlo ji zastavit a hrozně jsem se pobavila u všeho co dělala. Josh byl láska na první pohled, milý, hodný, krásný a sympatický.

Jejich vtipná dvojitá rande stála za to! Postupné přicházení na to, že jsou pro sebe jako stvoření, bylo skvělé pozorovat. Jak se říká, protiklady se přitahují. Konec byl jen třešničkou na dortu. :)

Návrat na viniciNávrat na viniciKristan Higgins

(+ SPOILER) Za mě nádherný a zajímavý příběh. Moc hezky napsané, sice je kniha dlouhá, ale rychle utíká. Faith jsem si vážně oblíbila, prošla si peklem poté co se dozvěděla u oltáře. Každopádně se nevzdala a žila dál a nakonec pro ni příběh skončil nejlépe jak mohl. Levi byl láska na první pohled, drsňák, který skrýval svoje city a ještě k tomu policista. Moc hezké bylo propojení s rodinou, je vidět, že rodina je základ a dobré vztahy jsou v životě nejvíc co můžete mít.

Easy?Easy?Tammara Webber

(+ SPOILER) Moc hezky napsaný příběh. Prostředí vysoké školy a zajímavá dramatická zápletka.

Jaqueline mi ihned padla do noty, poté co ji opustil její dlouholetý přítel a zažila pokus o znásilnění, našla oporu v doučovateli Landonovi alias Lucasovi. Knížka se četla sama, hlavní hrdinové byli skvělí, Lucas byl miláček, každopádně si v mládi prošel peklem, o to více si pak vážil vztahu, který spolu mají.

Klasická romantická oddechovka, která neurazí.

Nové začátkyNové začátkyLilly Lucas

Nádherná knížka! Nešlo se odtrhnout od čtení. Příběh byl moc hezky napsaný, odehrával se v krásném prostředí hor. Lena a Ryan byli vážně super. Smála jsem se u jejich slovních přestřelkách. Byla mezi nimi neskutečná chemie. Děj měl všechno, zápletku, trochu drama a nakonec šťastný konec.

Barva půlnociBarva půlnociL. J. Shen

Moc hezky napsaný příběh. Zajímavá zápletka, drama, šťastný konec. Příběh Indie a Alexe určitě stojí za přečtení. Co vše se odehrává v hlavě hvězdy, která bojuje se závislostí? Oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů. Od této autorky mám přečtené asi všechny knihy, proto oceňuji, že je rozdílná než ostatní. Každopádně určitě stojí za přečtení. Já mám takové příběhy ráda, sice je to klišé, bohatý umělec a asistentka, ale proč ne.

Má mě rád, nemá mě rádMá mě rád, nemá mě rádSally Thorne

Nejdříve jsem viděla film, až poté jsem narazila na tuto knihu a mám z ní stejné pocity jako z filmu.
Jedním slovem pecka, hezky, vtipně napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Vzájemná přitažlivost u hlavních hrdinů je neskutečná. Jejich neustálé pošťuchování bylo skvělé pozorovat. Nádherný romantický příběh se šťastným koncem. Určitě doporučuji přečíst. :)

Vzduch, který dýcháVzduch, který dýcháBrittainy C. Cherry

(+ SPOILER) No tak to klobouk dolů! Už jsem četla podobný příběh, každopádně nádhera! Jak jsou životy lidí kolikrát propletené. Bohužel za neštěstí těchto rodin může nemocná osoba, která zničila dvě fungující rodiny.
Nádherný příběh, se zajímavou zápletkou, dramatem, bolestí, smutkem a nakonec šťastným koncem. I když to stálo spoustu sil.
Tristan a Elizabeth si v mladém věku prošli ztrátou svých blízkých a vzájemně si snaží pomoct se dostat z těchto těžkých časů, každopádně každý se s tím srovnává jinak a jinak dlouho. Nakonec zjistí, jak je osud spletl dohromady.
Určitě doporučuji přečíst, kniha plná romantiky, smutku, lásky a naděje.