Ralemo Ralemo komentáře u knih

Iskra nádeje Iskra nádeje Layla Hagen

(SPOILER) No tak to klobouk dolů. Nádherný příběh od kterého se nešlo odtrhnout. Musela jsem knihu přečíst na jeden zátah až do konce.
Aimee a Tristan zůstanou po pádu letadla v džungli a snaží se přežít den po dni. Postupem času zjistí, že je to k sobě táhne a zjistí kdo je jejich pravá láska. Žití v džungli si ale bere svoji daň a oni se každý den bojí o svůj život.
Nádherný příběh, procítěný, emočně těžký. Kniha měla nádherný konec- šťastný, každopádně ji lehce zkazil epilog po několika letech, poslední věta odpovídala celému příběhu- „Tak veľmi ju ľúbil, že sa s ňou ni­kdy nechcel rozlúčiť. Musel odísť s ňou.“ Když nežila ona, nechtěl žít ani on. Společné zakončení celého jejich života.

18.04.2022 5 z 5

Velice vtipný a hezký příběh. Již jednou jsem četla a moc ráda jsem se k této knize vrátila. :) Zajímavá zápletka, trošku dramatu a šťastný konec. Bram byl miláček, šel si zatím co chtěl a tím byla Jules.

18.04.2022 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Moc hezky napsaný příběh. Za mě dávám plný počet hvězd. zajímavý příběh, Ryan to měl celé do puntíku naplánované. Cara byla odvážná, že mu jeho poslední slib splnila a nakonec podlehla kouzlu jeho bratra. Zkrotil ji on, nebo ona jeho? Krásné prostředí Texasu, ranče, spousta přírody, zvířat. Taková jednohubka k odpolednímu kafíčku. Určitě doporučuji přečíst. :)

17.04.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Moc hezké pokračování. Bella si konečně zasloužila štěstí a Rafe byl pro ni ten pravý. Naprosto oddaný, milý, hodný a obětavý. To jak mluvil španělsky se mi strašně líbilo. Mám ráda knihy, kde se prolínají i životy hrdinů z minulých dílů. Určitě hodnotím kladně a těším se na další díl.

17.04.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Moc hezky napsaný příběh. Myslím že toto téma, je v této době aktuální. Každopádně pořád to pro některé homosexuály není snadné přiznat barvu a tím si procházel i Graham. Oproti tomu Rikker, vyšel s pravdou a ani to se nevyhnulo hloupým komentářům. Tak co si teď vybrat? Každopádně krásný děj se šťastným koncem. Kniha se moc hezky četla, nešlo se odtrhnout.

16.04.2022 5 z 5

Víťazstvo Víťazstvo Marie Force

Třešnička na dortu celé série. Již jednou jsem tyto knihy četla, každopádně mě to neodradilo od toho, je přečíst celé znovu. A stálo to za to. Krásný příběh o pravé lásce, překážkách života, minulosti. Moc hezký konec. Knížky měly vše, drama, zápletky a šťastný konec. Určitě doporučuji. :)

15.04.2022 5 z 5

Odvaha Odvaha M.S. Force (p)

Hodnotím stejně jako u prvního dílu, skvělé pokračování se spoustou zápletek, dramat a lhaní. Moc hezky napsané, mám ráda takové knihy. Těším se na další díl.

15.04.2022 5 z 5

Cnosť Cnosť Marie Force

Knihu čtu po pár letech znovu a opět jsem z ní nadšená. Zajímavý příběh se spoustou zápletek a dramat. Vzájemná přitažlivost mezi hlavními hrdiny je skvělá. Natalie si v mládi prošla peklem a snaží se na to nevzpomínat, což se jí bohužel v přítomnosti celebrity Flynna nepovede. Těším se na další díl! :)

14.04.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Jedním slovem woow. Klobouk dolů. Stejně jako u předchozího dílu se od knihy nešlo odtrhnout.
Zajímavý děj s ještě zajímavější zápletkou. Jak se říká, stará láska nerezaví a nevyřešené vztahy se s vámi táhnou celý život. Tak to bylo i v případě Ashy a Jacoba. Každý vždy má svůj úhel pohledu, jen je důležité si to vše nakonec vyjasnit.
Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny nešla přehlédnout. Jacob si šel jasně za svým a snažil se to celou dobu dokázat i Ash.
Milý, oddechový příběh u kterého se taky zasmějete.
Určitě se k této knize ještě někdy vrátím. :)

14.04.2022 5 z 5

Nedokonalá dokonalosť Nedokonalá dokonalosť Sofia Schilderová

Moc hezký románek. Alex byl úžasňák, čím vším si musel projít bylo peklo, každopádně tak milý a hodný kluk to byl, bohužel utrpěl zranění a tím bylo jeho sebevědomí na nule a uzavíral se před lidmi. Sára si šla za tím co chtěla, bohužel ne vždy ji to vyšlo.Kniha obsahuje drama, zápletku, spoustu nedorozumění, spoustu smutku a trápení, ale šťastný konec zde taky je. Každopádně jejich vzájemná přitažlivost byla skvělá. Kniha byla docela dlouhá, dala by se zkrátit, každopádně určitě stojí za přečtení.

14.04.2022 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Povedený druhý díl o Reedovi a Darcy. Je fajn, že do příběhu zasahují i hlavní hrdinové z prvního dílů, je vidět jaký pokrok mezi nimi nastává. Každopádně zajímavý příběh se super zápletkou v podobně ex přítelkyně. Kraťoučký příběh, který každopádně stojí za přečtení. Těším se na třetí díl! :)

13.04.2022 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Moc hezky napsaný příběh. Zajímavá zápletka, drama, šťastný konec. Příběh Indie a Alexe určitě stojí za přečtení. Co vše se odehrává v hlavě hvězdy, která bojuje se závislostí? Oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů. Od této autorky mám přečtené asi všechny knihy, proto oceňuji, že je rozdílná než ostatní. Každopádně určitě stojí za přečtení. Já mám takové příběhy ráda, sice je to klišé, bohatý umělec a asistentka, ale proč ne.

13.04.2022 5 z 5

V objatí manžela V objatí manžela Emily D. Beňová (p)

Zajímavé i když už moc složité pokračování. Hezky ukončená série, každopádně to s Nikem bylo až moc přitažené za vlasy. Ex jako záporák pořád v hlavní roli, spoustu komplikací, nehod, dramat. Každopádně šťastný konec tato série měla, nemůžu říct, že by se mi tyto knihy nečetly dobře. Určitě doporučuji.

13.04.2022 4 z 5

V objatí milenca V objatí milenca Emily D. Beňová (p)

(SPOILER) Zajímavé pokračování. Příběh měl vše, drama, zápletku a šťastný konec. Jak se dalo předpokládat záporákem byla Sebastianova Ex a její pomocník. Příběh byl napínavý, nechápala jsem Mel, proč Sebovi neřekla, co ji Kyle provedl, každopádně o to byl ten příběh zajímavější, kdy si hledali zpátky cestu k sobě. Určitě doporučuji :)

12.04.2022 5 z 5

V objatí nepriateľa V objatí nepriateľa Emily D. Beňová (p)

Moc hezké pokračování, každopádně Mel v několika věcech vážně nechápu. Opět velice podobné jako 50 odstínů, každopádně i tento příběh má něco do sebe. Těším se na pokračování.

12.04.2022 5 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Hezky napsaný příběh od kterého se nešlo odtrhnout, je zde jistá podobnost s knihou 50 odstínů šedé. Každopádně mi to nevadí. Zajímavě napsaný příběh o Melanie a Sebastianovi. Těším se na pokračování.

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Za mě hezký erotický román, který měl vše. Zajímavý příběh, zápletku s trochou dramatu a nakonec šťastný konec. Snad nikdy jsem asi nečetla román pouze z pohledu hlavního hrdiny, každopádně musím říct, že me to vážně bavilo. Příběh byl napsán zábavně, zasmála jsem se u různých dialogů, zajímavý příběh o nejlepších kamarádech, kteří zjistí, kdo je jejich pravá láska i když k tomu potřebují menší lež. Určitě doporučuji. :) Taková jednohubka přečtená u odpoledního kafíčka.

10.04.2022 5 z 5

Navždy mojou Navždy mojou Emily D. Beňová (p)

Velice hezky napsaný příběh, kniha se četla sama. Nešlo se odtrhnout. Uznávám, že jsou tam nějaké podobnosti jako u knihy Než jsem tě poznala. Každopádně určitě stojí za přečtení. Neustálé popichování mezi hlavními hrdiny je zábavné, Alex se chová jako arogantní pitomec, každopádně nakonec přijde na to, že je pro něj Elizabeth vším.

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Krásný romantická příběh o tom, jak peníze vládnou světu. Pravá láska si ale nevybírá jestli je někdo z bohaté či chudé rodiny. To je příběh Gavina a Raven, kteří i přes všechny překážky k sobě opět najdou po 10 letech cestu a vše končí šťastně.
Kniha je napsaná moc hezky, čte se sama, nešlo se odtrhnout. Určitě doporučuji :)

Keď pravda zvíťazí Keď pravda zvíťazí Emília Dalekorejová Beňová

Nádherné ukončení této trilogie! Moc se mi celý příběh líbil, děj obsahoval vše co měl. Neustálé napětí, drama, zápletku a šťastný konec. Velice oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů, to knize přidalo pořádnou šťávu. Od příběhu se nešlo odtrhnout, neustále jsem musela číst dál a dál. Překvapilo mě, kdo nakonec byl zákeřňákem celé série, to bych vážně nečekala.

08.04.2022 5 z 5