Ralemo Ralemo komentáře u knih

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Velice hezky se kniha četla, jednoduchý příběh, žádné složitosti. Bailey si seděla na vedení, když nepoznala, kdo vlastně Alex je. Každopádně chápu, že by pak kniha neměla o čem být. Moc hezky napsané, stručně a jasně. Bylo zde vše, drama rodinných vztahů, zápletka, nějaké to tajemství a šťastný konec. Určitě doporučuji. :)

13.07.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Jedním slovem pecka! Od knihy se nedalo odtrhnout. Zajímavý děj ze zápasnického prostředí. Spousta dramat, zápletek, neskutečné přitažlivosti, ale zároveň smutku a bolesti. Zoe byla odvážná dívka, která bojovala co to šlo, ale okouzlujícímu zápasníkovi Zanemu prostě odolat nemohla. Bohužel ani jejich milostný život nebyl jednoduchý, pořád jim pod nohy někdo házel klacky. Každopádně vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, kniha je nádherně napsaná, hodně jsem se nasmála, nechybí ani neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. :)

10.07.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nádherný romantický příběh, který se z velké části odehrává na luxusní jachtě na pobřeží Francie. Děj se spoustou zápletek, dramat, bolesti z minulosti a neskutečné přitažlivosti mezi Josephine a Xaverem. Desetiletá Dauphine je zlatíčko, ihned si získá Josephine a její srdce. Určitě doporučuji přečíst, kniha má sice skoro 500 stran, ale přečteno na jeden nádech. Nešlo se odtrhnout. :)

10.07.2022 5 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Já musím říct, že kniha se mi moc líbila. Nešlo se od ní odtrhnout. Zajímavý příběh, který není okoukaný. Moc hezky a srozumitelně napsaný děj se spoustou dramat, zápletek, opětovných setkání a lásky, která i přes všechny trable trvala celých 14 let. Tate a Sam si prošli peklem a po letech se opět setkávají na natáčení filmu. Moc se mi líbilo herecké prostředí, je zde vše krásně popsáno, dá se velice dobře představit lokace, kde se vše odehrává. Takže já určitě hodnotím pěti hvězdičkami a knihu moc doporučuji. :)

09.07.2022 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Milý, romantický příběh o nejlepších kamarádech a jejich cestě za láskou. Trvalo mi déle, než jsem se začetla, každopádně příběh se moc hezky čte, odehrává se z velké části v krásném prostředí národních parků. Je zde pár zápletek, rodinných dramat. Určitě stojí za přečtení. :)

08.07.2022 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Třetí kniha od této autorky a opět pecka. Od začátku vás vtáhne do děje a nejde se odtrhnout.
Zajímavý a zároveň smutný příběh o mladinké Ave, které si odmalička prochází peklem a ani na střední škole se bohužel neštěstí nevyhne. Jedna noc a celý život je opět v troskách. Vše se snaží překonat a dokázat si, že ji jen tak něco nepoloží.
Knox sice pochází z bohaté rodiny, každopádně taky jeho život není ideální, bojuje sám se svým osudem a přitom se snaží být podporou pro svého bratra.
Ava a Knox se od prvního pohledu nemuseli, každopádně přes to všechno k sobě najdou cestičku a vše se začne ubíjet úplně jiným směrem. Jejich vzájemné přitažlivost je neskutečná. Nádherný, napínavý, smutný příběh se spoustou zápletek, drama, loučení a nakonec se šťastným koncem se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst! :)

06.07.2022 5 z 5

Knihkupectví ztrát a nálezů Knihkupectví ztrát a nálezů Susan Wiggs

Hezký a milý příběh z prostředí knihkupectví v San Francisku. Každopádně hodnotím 4* z důvodu špatné přehlednosti v ději. Neustále přeskakování z minulosti do přítomnosti, z postavy na postavu. Bylo docela těžké se zorientovat. Mám ráda příběhy psané v ich formě, kde je jasně dáno kdo to píše. Každopádně kniha má moc hezký děj, sice ze začátku smutný, každopádně postupem času se vše otáčí k lepšímu a kniha je moc hezky ukončena. Určitě doporučuji přečíst. :)

04.07.2022 4 z 5

Svítání nad Safírovým zálivem Svítání nad Safírovým zálivem Holly Martin

Nádherný odpočinkový příběh v krásném prostředí zátoky a ostrova. Příběh o dlouhé lásce Arie a Noaha a jejich překážek, které ve společném žití zažívají. Krásné prostředí rodinného hotela, vztahů mezi sourozenci, je zde i pár překážek, každopádně vše nakonec dopadne tak jak má. Určitě doporučuji přečíst, odpočinková kniha k odpolednímu kafíčku. :)

03.07.2022 5 z 5

Nestrať mapu k môjmu srdcu Nestrať mapu k môjmu srdcu Hana Repová

Opět krásná kniha od skvělé slovenské autorky. Klobouk dolů, velká pochvala! Knihu jsem přečetla ne jeden zátah za pár hodinek, nešlo se odtrhnout, zajímavý děj se spoustou zápletek a tajemství. Vztah Lorin a Bena byl dokonalý, jak se spolu postupně seznamovali, prolamovali ledy až nakonec v sobě našli milovanou polovičku. Zajímavé pracovní prostředí, které knihu dost okořenilo. Nádherný epilog ukončil celou tuto krásnou knihu. Určitě doporučuji přečíst! Vážně to stojí za to. :)

02.07.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Klobouk dolů, nejsem náročný čtenář, ale za poslední dobu tohle byla nejlepší kniha, kterou jsem četla! Nešlo se odtrhnout a děj pořád nutí číst dál a dál. Asi bych řekla, že to byla nejlepší kniha od této autorky.
Nádherný příběh Jane a Jamieho. Začněme od postupně, první část knihy nádherně popsaná o tom jak vše začalo, jaký byl jejich mladistvý vztah a jaké bylo problémy mezi Jane a Lornou. Jane si odmalička prošla peklem a konečně ve 13 letech našla přátele na celý život, kteří byli schopni pro ni obětovat vše. Bohužel po nešťastné nehodě nakonec přijde o nejlepší kamarádky a nakonec i o svého milovaného přítele vinnou Lorny.
Druhá část je smutná, o zklamání, selhání a nešťastné lásce. Přitažlivost mezi Jane a Jamiem je neskutečná po celou knihu, takto vypadá osudová láska.
Jamie po tom co se vrátí zpět do reálného světa má jedinou vidinu a to se pomstít všem za to co se stalo Sky a jemu. Postupně nachází opět cestu k Jane a opět propadá její lásce. Obdivuji Jane za to, co vše musela od Jamieho snést, ale je vidět, jak mu celou dobu byla věrná a nikdy se přes něj nedostala. Nakonec se konečně oba dozví, co je od sebe rozdělilo a ženou se za spravedlností, které nakonec dosáhnou a konečně mohou žít spolu a šťastně. Krásný konec se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst, kniha vážně stoji za to!

02.07.2022 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Všechny díly byly skvělé, ale musím říct, že tento byl nejlepší co jsem četla!
Klobouk dolů, neskutečná zápletka, složitý děj, láska až za hrob a potlačování citů. Zajímavý a peprný vztah mezi Vaughnem a Lenorou, propletený uměním, nenávistí, láskou a spoustou tajemství. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, skvěle popsané sexuální scény. Těžko se četla situace co vše se v mládí Vaughnovi stalo, to jsem měla husí kůži, čím vsím si chlapec musel projít. Každopádně i jeho příběh přes všechny překážky má šťastný konec se vším všudy. :)

01.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Poslední díl, kde se vyjasnili všechny otázky! Opět taková jednohubka, kdyby všechny tři díly byly v jedné knize, bylo by to fajn. Takto je to zbytečně rozdělené a natažené. Každopádně ani poslední díl nezklamal. Děj byl velice napínavý a dramatický. Postupně se dozvídáme všechny tajemství a zápletky. Neskutečná přitažlivost mezi Kenem a Temperance. Krásný a šťastná epilog nakonec. Určitě doporučuji přečíst a těším se na další knihy od této autorky. :)

27.06.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek a opět nezklamala. Moc jsem se na tuto knihu těšila a moc se mi líbila.
Krásný a zároveň smutný příběh o Farrah a Jacovi a jejich kostrbaté cestě za společným štěstím. Klasická hezká romantika se vším všudy, nechybělo drama, zápletka a nakonec šťastný konec. Určitě neurazí a knihu doporučuji, ideální oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

26.06.2022 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

No přemýšlím jak hodnotit. Asi bych dala 4,5*.
Určitě zajímavý příběh, se zapeklitou zápletkou a dramatem. Molly si odmalička prochází peklem, se životem bojuje co se dá a bohužel se nechala nalákat na různé podvody, aby si zaopatřila peníze a tím si velice komplikuje život. Viktor byl miláček, od začátku se snažil Molly pomoct a přesvědčit ji o změně životního stylu, bohužel přes spoustu neshod se to nepovede a Molly si musí odpykat trest za všechny svoje prohřešky. Viktor i přes to všechno o ni bojuje a počká si na šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení.

22.06.2022 4 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Nádherný poslední díl! :) Líbil se mi stejně jako všechny předchozí, každý díl měl něco do sebe. Lianne byla nádherné duše, bohužel kvůli své popularitě uzavřená do sebe a stavěla si kolem sebe zdi, které nakonec dokázal probořit pouze DJ. Ten sice bojoval se svými démony a křivým obviněním, každopádně vše dopadlo jak mělo a i tento příběh určitě stojí za přečtení. :)

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Krásně napsaný, velice citově těžký příběh. Moc hezký vztah dvou mladých lidí, který z kamarádství přerostl k lásce, každopádně zajímavá zápletka s dramatem. Logan se topil v problémech života, které mu z velké části naložili jeho rodiče a trvalo mu dlouho, než se s tím dokázal vyrovnat.
Vztah dvou nejlepších kamarádů stál za to a jejich neskutečná láska překonala všechny životní překážky a zvládla i delší odloučení.
Určitě doporučuji přečíst! :)

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Kniha se četla velmi hezky, určitě má svoje kouzlo. Čekala jsem na konci nějaké drama, zápletku, ale ta nepřišla, takže není takové to očekávání co bude v dalším dílu, každopádně jsem zvědavá na pokračování. Klasické téma šéfa a podřízené. Za mě určitě hodnotím kladně. :)

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Jednám slovem nádhera. Dlouho jsem nečetla tak vtipnou a dojemnou knihu jako je tato. Autorka dokázala zaujmout už při prvních stránkách a od knihy se nešlo odtrhnout.
Velice citlivé téma ohledně ženských problémů, neplodnosti, touze po dítěti a vlastně zklamání v životě a odpírání si svého vysněného vztahu. Kristen byla bojovnice a snažila se držet city na uzdě, jelikož věděla, že trpí bohužel nemocí, které omezuje část jejího partnerského života.
Josh byl miláček! Chlap snů spousty žen, který si šel jasně za svým a probořil všechny Kristeniny zdi a vzdal se části svých snů ve prospěch své milované ženy.
Jejich neustálé vtipné výměny názorů byly dokonalé, neskutečná přitažlivost mezi oběma hlavními hrdiny byla úžasná a u jejich slovních přestřelek se člověk nedokázal přestat smát. Po takovém vztahu, jako je popsán v knize touží většina párů, najít si nejlepšího kamaráda pro svůj celý život je to nejvíc.
Kniha má bohužel i smutnou část, zápletka která se dotkla životů obou hrdinů. Při čtení ukáplo i pár slziček, bohužel i smrt k životu patří, každopádně jsem celou dobu čekala, že to nakonec skončí jinak.
Knihu moc doporučuji, určitě se k ní vrátím. Vážně se my vryla pod kůži. :)

14.06.2022 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Těšila jsem se na pokračování! První díl o Samovi a Laurie byl skvělý a musím uznat, že tento byl o krapánek lepší.
Amber byla úžasná, talentovaná, mladá slečna, která si prožila svoje muka a bohužel neměla podporu v rodině, proto se dostatečně obrnila proti všemu a postavila kolem sebe nepřístupnou zeď.
Emmet byl miláček už v první knize a jeho příběh byl třešničkou na dortu, milý, hodný, neskutečně ochotný a hlavně bojovník, který prorazil všechny zdi a dostal se nejblíž k Amber. I přes několik překážek a nedorozumění v jejich vztahu nakonec dopadlo vše tak jak mělo. Jejich neskutečná přitažlivost a hra se slovy vážně stojí za přečtení.
Hodně mě bavilo téma architektury, návrhy a nápady a celé dění ohledně firmy Amberiných rodičů. Od knihy se nešlo odtrhnout. Určitě doporučuji. :)

13.06.2022 5 z 5

Setkání v Římě Setkání v Římě Alice Clayton

(SPOILER) Za mě hezky napsaný příběh. Osudová láska si nevybírá a flirt v Barceloně evidentně byl to pravé a po pár letech se z něj stala pravá láska. Zajímavá zápletka v podobě manželství, neopětované lásky a stereotypu. Neskutečná přitažlivost mezí hlavními hrdiny, nádherné prostředí Říma. Nevadí mi situace, kdy se hlavní hrdinka rozvádí a začne si něco se svou osudovou láskou? Proč ne, však ona za rozvod nemůže a proč mít nějaké výčitky?
Kniha se četla moc hezky a sama, měla na konci pár zápletek, které se moc hezky objasnily. Určitě doporučuji k přečtení! :)

11.06.2022 5 z 5