Ralemo Ralemo komentáře u knih

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Nevšední příběh ze zajímavého, neokoukaného prostředí rádia. Pro mě něco nového a kniha mě mile překvapila, prvně jsem koukala na hodnocení, kde mě překvapilo tak nízké hodnocení, ale já hodnotím pěti hvězdičkami. Děj ubíhal, kniha se četla sama, žádné protahování.
Hlavní hrdiny jsem si zamilovala, Dominik byl miláček na první pohled, i když z pohledu Shay to tak nevypadalo. Shay byla velice zajímavá osůbka, která si nesla svoje starosti do doby než ji vkročil do života Dominic. Jejich pořad v rádiu byl božský, neskutečné slovní výměny, úžasná sexuální přitažlivost. U knihy se hodně nasmějete, zajímavá a nečekaná zápletka, což se mi často nestává, většinou už dopředu předpokládám co se asi pokazí. Každopádně určitě stojí za přečtení a ke knize se někdy určitě vrátím! :)

15.10.2022 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Knihy od této autorky jsou srdcová záležitost, jedna lepší než druhá. A i tato série je dokonalá! Nádherný, romantický příběh o změně životního stylu a hlavně prostředí pro život. Moc se mi líbili hlavní postavy, Siena byla sice princezna, každopádně si uvědomila co vlastně od života chce a začala hledat změnu a tu našla u tajuplného Jasona. Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny, zajímavá zápletka a nádherný konec. Velice čtivě napsáno, od knihy se nešlo odtrhnout! Určitě doporučuji přečíst.

10.10.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Krásný i když trošku smutný příběh o Lydii a Brogana a jejich strastech v mládí, Brogan se přes zradu stále nemůže dostat a proto se rozhodne pro pomstu. Zajímavý plán se docela zvrhne, některé pasáže byly vtipně napsané, u jiných mi bylo Lydie líto, i když ona se nevzdala a vždy bojovala. Napsáno velice čtivě, nešlo se odtrhnout, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, líbil se mi příběh napsaný z pohledu obou hrdinů. I vedlejší postavy byly hodně zajímavé, například Fionn a Eileen, doufám, že se dočkáme další knihy třeba o nich.

Pan O Pan O Lauren Blakely

Hezký romantický příběh se zajímavou zápletkou v podobě tajného a zajímavého vztahu pana Orgasma a jeho zakázaného potěšení v podobě sestry jeho nejlepšího kamaráda. Vtipný, velice čtivý příběh, u kterého se vážně zasmějete. Skvělé postupné dobývání a poznávání dvou mladých lidí, kteří si k sobě postupně nachází cestu. Velká chemie, neskutečná přitažlivost, hezky napsané sexuální scény. Moc hezky napsáno, určitě doporučuji přečíst.

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Hezká romantická kniha, klasické téma bezohledného šéfa a sexy podřízené. Ideální knížka k odpolednímu kafíčko, zajímavá zápletka s troškou dramatu. Velice čtivý příběh u kterého se zasmějete, je tam samozřejmě i smutná část, ale i to k tomu patří. Líbí se mi příběh psaný z obou pohledů hlavních hrdinů, postupný vývoj jejich vztahu, Celián nakonec ukáže i svoji pravou tvář a získá si srdce sladké Jude.

Začiatok niečoho dobrého Začiatok niečoho dobrého Jennifer Probst

(SPOILER) Jedním slovem nádhera. Krásný romanticky příběh z prostředí PR agentury, kdy její majitelka dostane nelehký úkol a musí splnit prosbu svého klienta a to uhlídat jeho dceru na farmě. Jenže neuhlídá svoje city a bezhlavě se zamiluje do drzého zaříkávače koní. Sice psané ve slovenštině, každopádně já jsem si to užila se vším všudy, krásné prostředí vesnické farmy, hodní lidé, romantika se vším všudy. Jak se říká, protiklady se přitahují a i přes úplně odlišné povahy a úplně odlišné podmínky pro život si Mia a Ethan k sobě najdou cestu a vše končí, tak jak má. :) Určitě doporučuji přečíst!

27.09.2022 5 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

Moje nejoblíbenější autorka opět nezklamala. Příběh psaný sice ve slovenštině, což mi vůbec nevadí.
Nádherný, zamotaný příběh o sexy advokátovi a sociální pracovnici, které spojí výměna kufrů. Téma už docela známé v romantických knihách, každopádně zde můžete čekat nevídanou zápletku. Sexy advokát se ani po roce nevzdává a snaží se získat srdce své vysněné partnerky, každopádně přes všechny komplikace zjistí proč se jeho milá vyhýbá všem citům.
Krásný, částečně i smutný příběh, který stojí za přečtení, se spoustou zápletek, dramat, osudových chyb, každopádně vše končí tak jak má. Kniha protkaná humorem, neskutečnou přitažlivostí, jiskření je zde cítit na každé straně.
Určitě doporučuji a hodnotím všemi hvězdami. :)

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Podobné téma sexu jako předchozí knihy, taková jednohubka, která je za pár hodinek přečtená. Zajímavá zápletka v podobě pana Červeného. Kniha neurazí, ale nenadchne, všechny hvězdičky si ale určitě nezaslouží. Zajímavá zápletka a rozuzlení příběhu majitele nevěstince. Jsem zvědavá, zda-li bude pokračování série.
Hlavní postavy byly skvělé, líbilo se mi i zapojení Payton, i když scéna s Dominicem byla až moc přehnaná. Každopádně určitě doporučuji přečíst těm, kteří mají rádi erotické knihy. :)

22.09.2022 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Opět skvělá knížka od výborné autorky! Moc jsem se těšila a jsem příjemně překvapená. Zajímavý příběh ze sportovního prostředí, hlavní postavy mi sedly. Jak se říká protiklady se přitahují a co se škádlívá, to se rádo mívá. Neskutečné přátelství, které i přes všechny neshody a nedorozumění přejde v lásku. Začátek lehce zdlouhavý, myslím, že pár kapitol o Penelopiných ex by mohlo být přeskočeno, každopádně konec stál za to. Dějová linky a její přeskakování z minulosti do přítomnosti kolikrát mátla, člověk musí být neustále ostražitý, každopádně kniha určitě stojí za přečtení a zaslouží si plný počet hvězdiček.

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Skvěle napsaná romantická knížka z prostředí vysoké školy a laboratoří! Vrátily se mi vzpomínky na moji vysokou školu. Krásně napsaný příběh se zajímavou zápletkou, nechybělo drama, pár nedorozumění, ale nakonec vše skončilo, tak jak mělo. Oba dva hlavní hrdinové byli úžasní, sedli mi od začátku, jejich chování a postupné sbližování s neskutečnou přitažlivostí jen dodaly knížce to pravé jiskření. Velice se pobavíte u jejich skvělého humoru, kniha je sice psaná slovensky, ale to mi vůbec nevadilo. Určitě doporučuji! :)

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Všechny předchozí knihy od této autorky byly skvělé a tato není výjimkou!
Nádherný, romantický příběh ze sportovního prostředí, zajímavý děj se spoustou zápletek, dramat, kniha je o sportu, který není tak často v knihách vidět a o to víc se mi to líbilo! Každopádně kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout. Hlavní postavy byly skvělé, trošku mě překvapil rychlý konec, čekala jsem aspoň jednu kapitolku ještě.
Ale určitě doporučuji a těším se na další knihy od této české autorky!

18.09.2022 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Sázka na jistotu u těchto autorek! Moc jsem se na knihu těšila a jsem nadšená jako u všech předchozích. Nádherný příběh se zajímavou zápletkou, spousta rodinných dramat, zklamání, objevení nové lásky a překonání překážek. Oba dva hlavní hrdinové byli úžasní, moc se mi líbily jejich povahy, neskutečná přitažlivost mezi nimi, určitě se k této knize ještě někdy v budoucnu vrátím!

18.09.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Krátký, erotický příběh se zajímavou zápletkou v podobě pomsty, při které Zoey pozná svého prince. Přes všechny zápletky, které jí minulost přihodila nakonec překoná všechny strachy a konečně začne žít život, který si zaslouží. Hlavní postavy jsme si velice oblíbila, Rhys byl sice bůh sexu a majitel erotického klubu, ale pod tvrďáckým vzhledem se skrýval ten nejmilejší a nejochotnější chlap, kterého si žena může přát.
Knihu určitě doporučuji, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku.

Polib mě Polib mě Stella Tack

Milý, romantický příběh z prostředí bohaté rodiny. Ivy se snaží osvobodit od rodičů a postavit se na vlastní nohy, jenže v tom ji do cesty vkročí sexy Ryan, který je ale pověřen úkolem ji chránit. Vzájemná přitažlivost nelze popřít a tak příběh stojí určitě za přečtení! :)

Královna šťastných katastrof Královna šťastných katastrof Dylan Newton

Příjemná, oddechová kniha s nevšedním příběhem. Příběh zaujme hlavními hrdiny- pořadatelka eventů a tajuplný hororový spisovatel. Zajímavá dvojice se postará o zapeklité zápletky a pár dramat. Hezké čtení, určitě doporučuji. :)

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Mám ráda tuto sérii a i druhý díl se mi velice líbil. Těšila jsem se na pokračování příběhu o princi Alexandrovi a Claře. Kniha plná dramat, lží, zápletek a zajímavý pohled do královské rodiny. Od knížky se nešlo odtrhnout, otevřený konec láká na další pokračování. První díl byl o malinko lepší, každopádně já hodnotím tuto knihu kladně.

11.09.2022 5 z 5

Ešte som ťa nestretla Ešte som ťa nestretla Sophie Cousens

Velice zajímavé téma knihy, vážně jsem se pobavila! Hon za tím pravým kufrem a mužem, kterým nakonec je někdo úplně jiný. Chvíli mi trvalo se do knihy začíst, každopádně je zde spousta zajímavých zápletek, dramat, rodinných eskapád.
Kniha stojí určitě za přečtení. :)

07.09.2022 5 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Moc hezký příběh se zajímavou, neokoukanou zápletkou.Vtipně a romanticky napsáno. Kniha se krásně četla, nemohla jsem se odtrhnout a vážně jsem se pobavila nad příběhem Quinna a Minnie. Líbilo se mi propojení současnosti a vzpomínek z minulosti. Takže s hlavními hrdiny prožíváme jejich vzpomínky a příhody.
Nejen hlavní hrdinové, ale i jejich kamarádi a rodiče vás určitě zaujmou, každá postava v této knize si prochází něčím výjimečným a určitě tento příběh stojí za přečtení!

31.08.2022 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Po dlouhé době době téma z muzikantského prostředí. Kniha se nádherně četla, nešlo se odtrhnout.
Zajímavé téma důvěry, manipulace a využívání slavných lidí. Riley jde za svým snem a snaží se to dokázat svému tátovi, každopádně lhůta se blíží a Riley postupně přichází o naději. Než ji tedy vstoupí do života okouzlující, ale zlomený Julian. Zapeklitý příběh, který stojí určitě za přečtení a jen tak se od něj neodtrhnete. Doufám, že bude další díl třeba o Ethanovi, ten by si také zasloužil šťastný happy end :)

30.08.2022 5 z 5

Plán plavby Plán plavby Trish Doller

Velice povedená kniha, s velice smutnou zápletkou v podobě sebevraždy přítele. Anna musí začít od začátku a snaží se neustále jen plnit jeho sny, do doby, než si uvědomí, že se nemůže neustále řídit někým jiným. V tom ji pomůže sexy dobrodruh Ben, který otočí její život o 360 stupňů. Velice originální zápletky, krásné prostředí různých ostrovů a objevování nových míst. Některé věcí jsou méně reálné, každopádně kniha za přečtení určitě stojí. :)

29.08.2022 5 z 5