Ralemo Ralemo komentáře u knih

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Zajímavé pokračování, trošku nereálný příběh. Každopádně kniha se moc hezky četla, zajímavá zápletka v podobě královské rodiny, spousta dramatu. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Jednoduché, hezké téma. Romantika z lékařského prostředí se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyně. Kniha se četla hezky, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku. Hlavní hrdinové se mi moc líbili. Krásný konec se vším všudy. :)

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Musela jsem si připomenout i první díl a musím uznat, že tento se mi líbil o trošičku více. Zajímavé hlavní postavy, zamotaný příběh, se zajímavou a bolestivou zápletkou. Každopádně kniha se nádherně četla, mezi hlavními hrdiny byla super přitažlivost. Moc se mi líbí propojení hrdinů z minulého dílu. Určitě se ke knihám vrátím.

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Tato autorka je sázka na jistotu, opět velice povedená kniha, ke které se moc ráda vrátím. Zajímavé zápletky, spousta smutku a dramatu. Nádherně procítěno, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. Zajímavé a nevšední téma knihy. Určitě doporučuji přečíst.

06.02.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Tato autorka je sázka na jistotu, neskutečný a nevšední příběh o genetickém géniovi a analytičce, kteří k sobě najdou cestu pomocí nové seznamovací metody. Knížka mě moc bavila, úžasná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, zajímavá zápletka v podobě lží. Každopádně knížka dopadla jak měla, zamilovala jsem si malou Juno. Určitě doporučuji přečíst. Vtipně napsáno, ráda se ke knížce někdy opět vrátím.

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Klasické téma nevlastních sourozenců, každopádně já mám tyto knihy ráda. Každá je aspoň z části jiná a tato se mi velmi líbila. Kniha měla vše, neskutečnou přitažlivost mezi hlavními hrdiny, drama, zápletku, emoce. Doufám, že bude pokračování. :)

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Autorka opět nezklamala, nádherně napsaný příběh, se zajímavou zápletkou, spoustou bolesti, lásky a polopravd. Její knížky jsou vážně srdcová záležitost a ani tato není výjimkou. Dost emočně těžká knížka, kolikrát jsem měla vážně na krajíčku. Nádherné pouto mezi Beyah a Samsonem, které vydrželo všechny překážky, které jim život postavil do cesty. Určitě doporučuji přečíst a ke knize se moc ráda vrátím.

Vše, čím jsme nikdy nebyli Vše, čím jsme nikdy nebyli Alice Kellen

Hezký romantický příběh se zajímavou zápletkou, kniha se krásně četla, bylo hezké pozorovat změny u Leah, jak se postupně dostává ze ztráty rodičů. Vybudovala s k Axelovi krásný vztah. Zajímavá zápletka se spoustou dramatu. A ten konec? Těším se na další díl. :)

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Mám ráda téma šéfa a podřízené a tato kniha se četla sama! Skvělý příběh se zajímavou zápletkou, sexuální scény mi vůbec nevadily, sedly do konceptu knihy. Hlavně byly zajímavě a čtivě napsány, nebylo to pořád to samé dokola, za to velké plus. Kdo by nechtěl za šéfa sexy svalovce? Příběh pěkně ubíhal, byla zde i zajímavá zápletka s dramatem. Určitě doporučuji. :)

09.01.2023 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Skvělé pokračování, musela jsem si osvěžit první díl, abych si připomněla příběh a musím uznat, že tento je o krapánek lepší něž předchozí díl. Henry se mi líbil i v prvním díle, i když si procházel těžkým obdobím. V tomto díle byl miláček, Sarah mi taktéž přirostla k srdíčku, kniha nepostrádá ani zajímavou zápletku, se spoustou dramatu, hádek, ale nakonec vše skončí tak jak má. Od knihy se nedalo odtrhnout, děj neustále nutil k dalšímu čtení a já si tuto knihu moc užila. :) Všem doporučuji a určitě se k této knize ještě vrátím.

09.01.2023 5 z 5

Ten z mesta Ten z mesta Andrea Turňová

Neurazí, ale ani nenadchne. Příběh nebyl tak moc promyšlený, chyběla tomu nějaká jiskra. Konec s rozuzlením se mi líbil. Jinak kolikrát jsem měla chuť knihu položit a již nečíst.

09.01.2023 3 z 5

Právo na šťastie Právo na šťastie Lina Elys

Nádherná jednohubka k odpolednímu kafíčku. Krásně napsáno, zajímavá a krásná zápletka v podobě děťátka s Downovým syndromem. Bohužel krutá realita toho, že někteří jedinci se s tím bohužel nedokáží vyrovnat a o tomto je tento krásný příběh. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout, protože malou vílu jsem si okamžitě zamilovala.

Veci, ktoré v nás ostanú navždy Veci, ktoré v nás ostanú navždy Lucy Score

Tak toto je asi nejlepší kniha co jsem tento rok četla, a že jich bylo vážně hodně! :) Nádherně vymyšlený příběh se spoustou dramatu, zápletek, bolesti, ale zároveň objevení lásky. Kéž by kniha měla více stran, bylo mi líto, když jsem byla u konce. Nádherné prostředí městečka Knockemout, kniha vás od začátku pohltí a nepustí. Vše krásně popsáno, promyšleno do posledního detailu. Neskutečná hlavní hrdinka, které i přes všechny podrazy od svého dvojčete neváhá a snaží se jí opět pomoci. I když ji sestřička bodne kudlu do zad, nevzdává se a za pomocí nově objevených přátel se snaží žít nejlepší život. Přátelský Knockemout ji v tom pomáhá a má při sobě ty nejlepší muže, které si každá žena může tajně přát. Neskutečná přitažlivost mezi Naomi a Knoxem podtrhuje dokonalost této knížky. Určitě doporučuji a těším se, až se ke knize někdy vrátím. :)

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Miluju knihy od této autorky a ani tato nebyla výjimkou. Nádherně vymyšlený příběh, klasické téma šéfa a podřízené mě neodradilo a kniha stojí za přečtení. Krásné oddechovka k odpolednímu kafíčku, které se bude líbit každé romantické duši. Příběh se zajímavou zápletkou, dramatem, bolesti a spoustou lásky. Líbí se mi propojení s BAM, tak můžeme vidět jak se všechny postavy dále vyvíjejí. Určitě doporučuji. :)

Twisted Love: Bezpodmienečná láska Twisted Love: Bezpodmienečná láska Ana Huang

Velice povedená kniha, zajímavě vymyšlená zápletka, spousta dramatu, touhy po odplatě, lásky a taky tajemství a lží. Nemám co bych vytkla, kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout, Alex i Ava byli úžasní, sice jako noc a den, ale vzájemně tvořili skvělý pár, byla mezi nimi od začátku neskutečná přitažlivost. Určitě doporučuji přečíst. :)

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Příjemná knížka se zajímavou zápletkou v podobě dvou ztracených duši. Moc hezky se kniha četla, hezké prostředí, zajímavé hlavní postavy, pár zápletek, smutku, ale nic složitého. Romanťárna k odpolednímu kafíčku, u které se budete culit od ucha k uchu. Hodnotím knihu velice pozitivně, moc se mi líbila, určitě se k ní někdy vrátím. Není co vytknout. :)

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Zajímavé téma nejlepších kamarádů a jejich společná smutná minulost, která zasáhne do jejich životů. Kniha se moc hezky četla, příběh se spoustou zápletek, dramat, smutku, odpuštění, ale i lásky, velké přitažlivosti. Nezvyklé téma, kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout. Moc se těším na další díly! :))

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Velice povedená kniha, moc se mi líbila, zajímavý příběh se smutnou zápletkou, která zasahuje i v následujících letech do života hlavních hrdinů. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, příběh se spoustou dramat, smutku, viny a odpuštění. Téma nevlastních sourozenců už jsem párkrát četla, každopádně toto bylo okořeněné smutnou událostí a tím celý příběh nabral na obrátkách. Určitě doporučuji.

Travis Travis Mia Sheridan

Autorka opět nezklamala, krásné pokračování knihy Archerův hlas mě velice příjemně překvapil. V hlavní roli náčelník Travis, který je také poznamenaný minulostí a nese si svoje strasti dále v životě, každopádně mu do života vstoupí Haven a změní úplně vše. Neskutečná přitažlivost, velice příjemně se kniha četla, nešlo se odtrhnout. Oba dva hlavní hrdinové si prošli peklem a nesou si následky činů svých rodičů. Moc hezký příběh, určitě doporučuji.

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Tak tato kniha mě velice překvapila, byla trošku jiná, než u této autorky jsem zvyklá. Každopádně určitě kniha stojí za přečtení, lehce mi vadily ty vsuvky ostatních živých i neživých postav. Každopádně tím je kniha výjimečná. Příběh se zajímavou zápletkou, dramatem, spoustou nesrovnalostí. Každopádně se mi velice líbila, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, spousta emocí, nenávisti, která naštěstí skončila dobře. :)

24.12.2022 5 z 5