Raduso Raduso komentáře u knih

Ženy za zády Ženy za zády Kateřina Tůmová

Lidé, kteří psát neumí, by prostě psát neměli. Už jen ten název...

03.02.2023 odpad!

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Úchylárna, nechápu, že někdo věří, že toto je skutečný příběh. Jedna úchylná kapitola střídá druhou, brutalita střídá ještě větší brutalitu. Nedoporučuji, ta kniha nedá člověku absolutně nic.

08.01.2020 odpad!

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Zápletka téměř totožná s knihou Co jsi to za matku?. Kniha je velmi čtivá, ale nemohla jsem se zbavit dojmu, že ji čtu podruhé.

30.10.2019 3 z 5

Když Když Morris Gleitzman

Celou sérii jsem četla v angličtině, neboť s překladem si u nás dávají načas a ještě nepřeloží v pořadí tak, jak autor knihy napsal, ale nevadí, časově tato kniha navazuje na předchozí. Souhlasím, že je to jedna z nejkrásnějších knih tohoto temného období. Za přečtení stojí celá série. Netřeba nic dodávat, doporučuji!

19.10.2019 5 z 5

Plyn, plyn..., pak oheň Plyn, plyn..., pak oheň František R. Kraus

Utrpení člověka, kterého nesmyslné týrání, mučení jeho a zabíjení jiných, naprosto zlomilo....Na knížce je znát, že je napsaná bezprostředně po válce. Velmi, velmi smutná a beznadějná. Uf.

27.07.2016 5 z 5

Kriminalista Jiří Markovič - Legenda pražské mordparty deviantům na stopě Kriminalista Jiří Markovič - Legenda pražské mordparty deviantům na stopě Petr Šámal

Výborná kniha, velmi čtivě napsaná, osobnost pana Markoviče rozhodně pobaví, poučí. Tleskám. Doporučuji pro orientaci nejprve přečíst Lovce přízraků, který seznámí s největšími případy, které pan Markovič vyšetřoval.

18.03.2016 5 z 5

Galerie zločinu Galerie zločinu Miroslav Kučera

Kniha je tak prazvláštně napsaná, případy nejsou tolik popsány, jak by si zasloužily.

01.11.2015 1 z 5