radka1397 radka1397 komentáře u knih

Pidibabka z Brd Pidibabka z Brd Jiří Kahoun

Kniha odehrávající se v našem okolí. Je skvělá.

19.10.2020 5 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Úžasná kniha, přečtená jedním dechem

04.03.2020 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Tahle knížka mne velmi oslovila, protože miluji historii a rodinné příběhy. Bavila mě celá kniha od začátku do konce, neproběhl moment, že bych se v některé její části nudila.

12.07.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ultra čtivé. Přelouskala jsem jí za dva dny. Konec mi přišel dost překombinovaný, ale celkově se mi knížka líbila.

02.08.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moje první knížka od této spisovatelky. Dočetla jsem ji před týdnem a zatím nebyl den kdy jsem si na Sophii nevzpomněla. Pro mě opravdu silný příběh.

11.07.2017 5 z 5

Jak jsem sebrala odvahu Jak jsem sebrala odvahu Barbora Šťastná

Knížka mě moc nebavila. Jednotlivé kapitoly jsou zbytečně dlouhé a až moc rozebrané. Bylo by lepší kdyby byly kratší a údernější.

27.03.2016 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Když mi sestra podstrčila celou sérii, moc se mi do toho nechtělo.. Film jsem viděla a nebaví mě číst knížka, když vím co v ní bude. Nicméně jsem se do ní začetla a byla jsem velmi překvapená jak moc mě knížka baví. Skvěle napsaná a čtivá.

13.01.2016 5 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Zajímavý styl psaní, chvilinku trvalo než jsem si zvykla. Konec jsem už zhltla a těším se na pokračování.

18.03.2015 5 z 5

Velká Británie: průvodce do zahraničí Velká Británie: průvodce do zahraničí Jaromír Sopouch

Četla jsem pro potřeby záverečné práce. Velmi obsáhlá, ale čtivá forma.

17.03.2015 4 z 5