Rad1 Rad1 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se velmi dobře četla, ale dojem mi kazila hlavní hrdinka - alkoholička a její bývalý manžílek - notorický lhář

17.01.2017 3 z 5

Partnerské vztahy v dnešní době Partnerské vztahy v dnešní době Zdenka Blechová

Hodně jsem se z knihy ponaučila a začala jsem se ji řídit

25.08.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha je sice čtivá, ale žádný děj, pořád dokola opakující se věty - tedy slovní zásoba veškerá žádná. A "vnitřní bohyně" slečny Any už mi lezla opravdu na nervy. Zkrátka, knihu jsem dočetla, zavřela, odložila a nikdy víc!!!

28.11.2015 3 z 5

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

Kniha mě vůbec nezaujala

07.11.2014 3 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Velmi čtivá kniha, ale dle mého názoru děj nic - moc.

09.09.2014 4 z 5

Čajová růže Čajová růže Jennifer Donnelly

Krásný příběh, knihu jsem přečetla jedním dechem. Nechybí zde erotické napětí, touha po splnění svých tajných snů a opravdová láska, která přináší oběti. Romantické a oddechové čtení

27.03.2014 5 z 5

Šepot nebes Šepot nebes Candice Proctor

Krásný příběh, knihu jsem přečetla jedním dechem. Nechybí zde erotické napětí a opravdová láska, která přináší oběti. Romantické a oddechové čtení

11.11.2013 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělá knížka, četla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odpoutal. Líbila se mi víc než 1. díl. Stojí za přečtení, doporučuji a už se těším na 3. díl

13.10.2013 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a porozuměla, člověk musí být alespoň z počátku velice trpělivý, ale výsledek se dostaví. Pak jsem nemohla knihu odložit. Super kniha, velmi se mi líbila, hlavně postava Lisbeth. Takže určitě doporučuji. Už mám druhý díl, takže se moc těším.

07.10.2013

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Kniha je čtivá, ale už není tak zajímavá jako první díl. Ráda jsem si ji přečetla, protože mě zajímalo, jak Corinnu přijme její africká rodina a jak se ji bude vzpomínat na 4 roky strávené v Africe. A myslím, že to bylo dobré rozhodnutí a velice zajímavé setkání a poznávaní nového. První díl je ale první díl - prostě nejlepší.

27.09.2013 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Kniha se mi velmi líbila, poutavý příběh, pro mě neuvěřitelný. Obdivuji, jak se může někdo takhle během pár vteřin zamilovat do Masaje a téměř okamžitě se rozhodnout vše opustit ve Švýcarsku a žít takovýmto, pro Evropana neobvyklým způsobem. Corinnu obdivuji, já bych to opravdu nezvládla.

27.09.2013 5 z 5

Receptář prima nápadů aneb co jste v televizi (ne)viděli Receptář prima nápadů aneb co jste v televizi (ne)viděli Přemek Podlaha

Pěkná kniha, plno nápadů a rad, které se vždy hodí

17.09.2013 4 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Kniha se dobře čte, začátek skvělý, dále trochu slátanina . První díl - Líbáš jak bůh se mi však líbil více. Jsem zvědavá, jaké bude filmové zpracování.

17.09.2013 2 z 5

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Kniha se mi líbila, dobře se četla. Skvělý relax, oddechovka. Už se těšín na další knihu - Líbáš jako dábel

06.09.2013 4 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Krásná kniha. Můj obdiv má matka, která tohle všechno vytrpěla a situaci zvládla. Až neuvěřitelný konec...................... Koho životní příběhy druhých zajímají, doporučuji.

06.09.2013 5 z 5

Uprostřed ráje Uprostřed ráje Laura Walden

Kniha se mi velice líbila, až na neuvěřitelně opakující se děj několika generací. Dobře čtivá, oddechová, určitě doporučiji

06.09.2013 4 z 5