Pulkrmon Pulkrmon komentáře u knih

Ilustrované pohádky o zvířatech Ilustrované pohádky o zvířatech neznámý - neuveden

Já z knihy ze začátku moc nadšena nebyla, ale dceři se líbí neskutečně a čteme z ni každý den.

22.10.2022 5 z 5

365 minipohádek do postýlky 365 minipohádek do postýlky neznámý - neuveden

Krásné milé příběhy. Jsou kratší, takže nedodržujeme dny, ale to nám vůbec nevadí a na pohádku začal chodit i manžel.

05.03.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Knihy jsem četla hned jak vycházely,následovali filmy a občas se k nějaké knize vrátím. A ejhle teď jsem potřebovala vypnout od života,tak se mým nejvěrnějším kamarádem stávají sluchátka a pan Lábus. A je to nejkrásnější audio kniha kterou jsem slyšela! Prostě SUPER

15.08.2019 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Váhala jsem mezi 4-5,moc pěkně čtení. Jediné co my maličko vadilo ze první půlka ve srovnání s druhou byla více rozvleklá. Což mi nevadilo, jen bych v té druhé přidala.

09.08.2019 5 z 5

Fredrik Backman je pro mě objev roku, po přečtení Babička pozdravuje a Tady byla Britt jsem se chystala na další skvělou oddechovku. Jeho knihy mě dokážou v jedné větě rozesmát i dohnat k slzám. A najednou jsem objevila tuto povídku. Povídky moc nečtu, přijdou mi krátké a většinou mi tam něco chybí. Ale zde je vše.....5* je prostě málo. Uplně mě to odrovnalo a to se mi u knihy dlouho nestalo.Zde je pro mě uplně vše a vřele doporučuji každému si těch pár stránek přečíst.

22.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Ach jo tak krásně popsány příběh a takový konec...??? Za to hvězdička dolů,nemusím happyendy,ale aspoň trochu uzavření příběhu a tady mi to naprosto chybí.

15.06.2019 4 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Peter May píše skvěle příběhy. Po přečtení Skály jsem se na druhy díl moc těšila. Ale asi není ta správná doba na tak “studenou” knihu. Několikrát jsem ji odložila a docitala těžko. Tak pro to pouze tři hvězdičky. Ale vřele všem doporučuji si ji přečíst.

11.05.2019 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Tak mé nadšeni z této ságy maličko opadlo.Proto jen 4* Čte se to úžasně,ale to ze malá Ilan vždy vše zachrání, vymysli... to už mě přišlo maličko nudné. Ale na další díl se určitě těším.

29.03.2019 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Maličko jsem čekala něco jiného,ale i tak 5*. Je to dobrý příběh a čte se to jedním dechem. Takže nedělní odechovka na špatné počasí ideální.

17.03.2019 5 z 5

Nejbarevnější kuchařka Nejbarevnější kuchařka Kamu (p)

Tak jsem se ji konečně dočkala,objednala jsem si obě kuchařky zároveň. A za mě neskutečná bomba. Kuchařka je nádherná.Každá strana úplně jiná. Takto má podle mě vypadat kuchařka...fotky,barvy,různé druhy písma. Už i to že jsou zde popsány bylinky,omáčky,kořeni,a vše co v receptech používá a kde je možné to sehnat nebo nahradit. Za mě 10 hvězdiček. Zatím nejkrásnější kuchařka která se mi dostala do rukou.

29.01.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Za víkend přečteno,nebudu srovnávat s Hanou,protože každá kniha mi dala něco jiného.
Z této knihy jsem byla unešená a každou volnou chvilku jsem četla. Doplnění příběhů jednotlivých postav byl brilantní nápad. Jen ten konec.... za ten jsem musela ubrat hvězdičku. Protože mi to zkazilo cely dojem z knihy.

12.12.2018 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Už dlouho se mi nestalo abych musela napínavou knihu odložit. A tady se mi to stalo. Při vyprávění Kimmi toho zla a brutality bylo moc. A to nejsem žádná citlivka,ale musela jsem si to proložit oddechovkou a teď jsem to odstupem týdne dočetla. Je to skvělá kniha, téma nad kterým se člověk musí hodne zamyslet. Vřele doporučuji přečíst.

05.12.2018 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

A proč nenapsat knihu....? Klobouk dolů.
Kniha je velice čtivá. A jako fanda biatlonu už z dob kdy ještě Gábina nejezdila, mě pohled do zákulisí velice bavil. Je to jen jeden pohled,názor ale i tak to stoji určitě za přečtení.

20.08.2018 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Jako milovník detektivek nebudu tuto knihu hodnotit jako detektivku,protože já tusila kdo je vrah už od začátku,jen jsem nevedela jak. Ale knihu jsem četla na Islandu,ve stanu,na telefonu. A pro mě úžasná dovolenková četba,srozumitelné klidné čtení. Vždy knihy hodnotim podle toho jak se mi líbí v tu chvíli kdy ji čtu. A proto plný počet hvězdiček.

19.08.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Tato kniha mě trošičku zklamala v psané formě,ale pojetí cele knihy,ilustrace atd. je bomba. A velice rada tuto knihu dávám jako dárek.

04.07.2017 4 z 5

Brilantně napsáno....

Triptych Triptych Karin Slaughter

Will Trent je zase z jiného soudku a určitě se těším na další pokračování. Tato autorka mě vždy dokáže vytáhnout do děje a po do čtení jejich knih mam chuť si hned vzít další.

Zámky Zámky Julie Garwood

Kniha mého mladí,četla jsem tuto autorku když mi bylo 13-15 a pohled na život byl úplně jiný. Teď bych po této knize určitě už nešáhla což je možná chyba,občas by se mi ten naivní pohled na život hodil:))).