puellaa puellaa komentáře u knih

Vango Vango Timothée de Fombelle

Tak tohoto spisovatele mám fakt ráda. Úžasný příběhy, jen mi u Vanga přišel konec trochu rychle ukončený. Jako kdyby se spisovatel zalekl kolik už má napsaných stránek a tak příběh ukončil během dvou kapitol. Ale i tak dávám pět hvězdiček!

11.01.2016 5 z 5

Rekviem za sen Rekviem za sen Hubert Selby

UF, Super!! Nic jiného se nedá říct. Jo jen rada - čtěte ji v dobrém rozpoložení!

Dračí kniha Dračí kniha Matthew Skelton

Jenda z mých velmi oblíbených - Četla jsem ji během státnic a musím říct, že učení šlo mimo... Už jí mám dokonce přečtenou dvakrát a myslím, že se k ní určitě ještě vrátím!!

21.05.2015 5 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Nooooo tak super!!!! Někde jsem slyšela že si s tatínkem řekli, že každý napíše něco na stejné téma - tak teď už jen přečíst Doktor spánek a můžu porovnávat.

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Rohy byla moje první kniha tohoto autora. Jsem dlouholetým fanouškem jeho otce a musím říct že se pořádně potatil!!!

21.05.2015 5 z 5

Zajímavě zpracované historické fotografie do strhujícího příběhu. Jsem opravdu zvědavá jak se s tím Tim Burton popere ve filmové verzi. Ale on je na to dost dobrý "magor" - už se na filmeček moc těším.

Hrob v ledovci Hrob v ledovci Arnaldur Indriðason

Po mnoha přečtených fantasy jsem chtěla zkusit něco jiného - a musím doporučit, čtivé se spádem a zajímavým pohledem na historii. Doporučuji

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

Právě jsem dočetla druhý díl - musím přiznat, že první byl více propracovaný a moc se mi líbil duch knížky. Druhý díl je více akčnější, ale i ten není vůbec špatný. Jen jsem na konci měla mírný pocit zmatku, kdo vlastně proti komu bojuje... Uvidíme jak se příběh bude vyvíjet. I když nevím, jestli jde jít ještě někam dál. Takže první díl si zaslouží 5 hvězdiček a druhý jen 4.

21.05.2015 4 z 5