PrincessIvi PrincessIvi komentáře u knih

Zlatokopka Zlatokopka Lucia Sasková

Kniha je oddychove citanie, ziadne velke literalne dielo, ale neurazi, aj takto moze vyzerat zivot zlatokopky, obcas je dej mierne nudny, hlavne na konci knihy kde som obcas preskakovala riadky. Ale su tam zaroven aj velmi vtipne slovne spojenia, urcite odporucam na dvojdnovu oddychovku.

02.03.2018 3 z 5

Knizka nieje velmi dobre napisana, nakolko uvodna cast o rodine zabera 40 percent knihy, je zdlhava a autor pouziva vsade nepochopitelne zdrobneniny. Co sa tyka samotnej desivej casti, ta je opisana velmi zdrvujuco ako to bolo v reali, ale celkovy dojem z knihy je nic moc. Pokial si odmyslim neprijemne veci ktore kazdeho v knihe prirodzene sokuju, kniha je napisala dost slabo technicky aj umelecky.

03.01.2018 3 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Knizka je velmi zaujimave citanie, ma dobre tempo, clovek sa pri nej nenudi, trosku chyba technicka stranka, a cela knizka je ponata skor z emocnej, ako to obet vsetko vnima.

14.12.2017 4 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Tato knizka je naozaj brutalna, opisuje jednak technicku stranku prevedenych zverstiev a jednak aj emocnu stranku obete. Cele je to zvratene a neprijemne ale vyborne citanie, od zaciatku do konca ma kniha spravne tempo a clovek sa nenudi. Neodporucam pre slabe povahy :D

14.12.2017 5 z 5

Odviate vetrom (Prvý a druhý diel) Odviate vetrom (Prvý a druhý diel) Margaret Mitchell

Tato knizka je naprosto uzasna a Scarlett predstavuje moj zensky idol. Ako jedna zena dokaze bojovat proti nezdarom osudu, potlacit vsetky emocie a ist za svojim cielom cez mrtvoly. Jedna z najlepsich knih ake som citala.

11.12.2017 5 z 5

Odviate vetrom 1 Odviate vetrom 1 Margaret Mitchell

11.12.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tato kniha dost lacno popisuje vsetky sexualne zazitky. Neodporucam.

11.12.2017 2 z 5

Utíkej, malý, utíkej Utíkej, malý, utíkej Nicky Cruz

Tato kniha je prijemne citanie, ale pride mi skor ako fikcia a nie skutocny pribeh, nakolko si neviem predstavit zo dna na den otocit masy ludi na vieru. Zaroven jedna kapitola o narkomanskej dievcine pred koncom knihy je tam vsunuta uplne 'odveci' a nesuvisi vobec s celkym pribehom, co mi prislo divne. Kniha je celkovo fajn, ziadny zazrak ale prijemne citanie.

11.12.2017 3 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Knizka velmi zaujimava, az tazko pochopitelna co museli ludia prezit. Trosku chybaju emocie. Knizka napisana velmi vecne. Odporucam.

05.08.2017 4 z 5

Memento Memento Radek John

Skvela kniha ktora poukazuje na drogovu zavislost z emocnej strany, ako to cele vnima hlavna postala Michal, jeho parta, rodicia, okolie. Ako sa meni jeho normalny stav na stav ked uz ani nedokaze rozoznat realitu od paranoie. Velmi silny smutny pribeh. Odporucam :} Trosku mi chybala viac aj technicka stranka, emocie a pocity jednoznacne prevladaju.

05.08.2017 4 z 5

Ukradené dívky Ukradené dívky Wolfgang Bauer

Vynikajuca kniha, striedaju sa tu odseky skutocnych pribehov s odsekmi faktov o celkovej historii a vyvoji sekty, clovek ziska celkovy obraz o situacii v Nigerii a utrpeni, ktore je stale aktualne a prebieha na dennej baze aj teraz.

25.07.2017 4 z 5

Víťazný oblúk Víťazný oblúk Erich Maria Remarque (p)

Kniha je neskutocne nudna a nic tam nieje iba sebalutost a depresia, vobec sa mi nepacila. Ziadna inspiracia a chut do zivota.

20.03.2016 2 z 5