preny preny komentáře u knih

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Skvělá kniha,hodně jsem se nasmála,Christopher mi zpočátku vadil,takový nafoukaný pracháč,ale postupem času se ukázalo,že není takový,jak se zdá a musím říct,že jsem si ho oblíbila. Kniha se četla skvěle.

13.01.2024 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Kniha mě hodně překvapila,tohle jsem opravdu nečekala,bylo to chytlavé a za den a kousek přečteno.

26.12.2023 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Super,sice se mi to nelíbilo tak jako první díl,ale bylo to čtivé.

22.08.2023 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Boží,čtivé.

20.08.2023 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Pohádka pro dospělé,četlo se to samo a za jedno odpoledne přečteno.

28.07.2023 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Julia Quinn

Některé příběhy si myslím,že nebyly nic moc,líbil se mi příběh o Violet.

24.07.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Kniha byla boží,dobře se četla,byla napínavá a líbilo se mi,že i když byl Troy zpočátku drsný, nakonec bylo vidět,jak se změnil. Sparrow byla taky fajn a moc mě bavily slovní přestřelky mezi ní a Troyem.

24.07.2023 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Přečteno jedním dechem. Teď jen lituji,že už jsem ji zhltla. Opravdu pěkný příběh, plný humoru,už dlouho jsem se u knihy tak nenasmála....

06.07.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Opravdu pěkná kniha,přečetla jsem ji na jeden zátah. Super chemie mezi Westonem a Sofii.

28.05.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Moc pěkná kniha,zhltla jsem jí jedním dechem, super oddychovka.

15.05.2023

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Musím říct,že jsem od knihy čekala víc... jak již tu někdo psal,čeho je moc,toho je příliš. Vím,že tuto knihu víckrát číst rozhodně nebudu.

15.05.2023 1 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Super oddechovka,kniha mě vtáhla a musela jsem ji doslova zhltnout, protože se nedala odložit,zamilovala jsem si jak pana profesora,tak jeho asistentku,pěkný příběh.

22.03.2023 5 z 5

Super čtivo,nemohla jsem se od knihy odtrhnout,skvělá chemie mezi hlavními postavami.

01.01.2023 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Dobrá oddechovka.

13.09.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Senzace. Opravdu krásný příběh,hlavní postavy jsem si hned zamilovala,kniha je vtipná a teď mě mrzí,že jsem ji zhltla tak rychle. Autorka píše opravdu čtivě,těším se na další knihy...

04.09.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Super kniha,příběh byl čtivý,letní oddychovka.

28.07.2022 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Miluju tyhle pohádky ,četlo se to samo,moc hezký příběh,těším se na další díl. Fakt pohodové čtení.

12.06.2022 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Super oddechovka,přečteno za den. Už se těším na další díl

16.05.2022

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Nádhera,knihu jsem přečetla za den,doslova jsem hltala každou stránku. Úžasná chemie mezi hlavními postavami. Zamilovala jsem si hlavní hrdinku a musím říct,že spousta lidí si občas přijde, že jsou někým zesměšňováni,přehlíženi nebo dokonce šikanováni.

17.04.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Musím říct,že zpočátku mě kniha vcelku zklamala,protože mi to přišlo jako pohádka o Popelce,ale díky bohu,že jsem to nevzdala a knihu dočetla.

16.04.2022 4 z 5