pokecka pokecka komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Po knížce jsem sáhla na doporučení kamarádky, od autorky jsem četla poprvé.......... Oddychové čtení. Hl. hrdina Hynek mě bavil, psáno ze života. Ta mluva !!! NEJSOU JEN UHLAZENÍ DOKTOŘI Z KLINIK. Typický zástupce z řad lékařů středního věku, otrávený systémem..........Vím to, protože se ve zdravotnictví pohybuji. Líbily se mi jeho úvahy o lidských vztazích na pracovišti.... Až na ten závěr, čekala jsme nějak víc, Proto jen čtyři hvězdy.

12.06.2020 4 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

přečteno jedním dechem.....

02.04.2020 5 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

nedočteno, neupoutala.....

28.09.2019 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Přečteno jedním dechem, kniha nejen pro ženy. Mně ji doporučil kamarád. Výborná volba !!!! Bravurně vykresleny mezilidské vztahy na maloměstě...... první kniha od této autorky, těším se na další.

28.09.2019 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

nedočteno, pro mě velké zklamání

10.03.2019 odpad!

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Velmi poutavý rodinný příběh, který Vás nutí číst dál a dál....skvělá zápletka, nečekaný závěr. Miluji tuhle autorku !!!!!!

09.08.2018 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

oddechové čtení, psáno vcelku předvídatelně, nicméně mě kniha bavila.....

05.08.2018 4 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

sladké, oddechové čtení, už bych ji znovu nečetla....nezaujalo, konec v půlce jasný

07.07.2018 3 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Tato kniha se mi od Tess líbila asi nejvíc, přečteno jedním dechem..... téma CHCI DÍTĚ za každou cenu musí zaujmout vždycky

07.07.2018 5 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

zajímavé čtení, líbí se mi styl autorky

07.07.2018 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

přečteno jedním dechem, velmi bravurně napsaný smutný osud Clary, i slzu jsem uronila......doporučuji !!!! za mě 100%

03.02.2018 5 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Poutavý triller z lékařského prostředí...... od začítku do konce.... strhující příběh vás nutí číst dál a dál.... až je vám na konci líto, že příběh končí.... škoda jen, že je to zatím jediná kniha od K.Parsona. Už bych ji měla v nákupním košíku.

10.05.2017 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Od této autorky jsem četla poprvé....poutavý příběh, přečteno za tři dny doporučuji !

14.04.2017 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Knížka byla jiná, než jsme od autorky zvyklí. Nicméně proplétání historie se současností bylo napsáno s citem. Příběh mně tak pohltil, že jsem knihu přečetla za 4 dny. Že autorka je hudebnice tělem i duší, to jsem nevěděla, mile mně to překvapilo. Sama jsem hrála na housle a tento příběh byl opravdu napsán s citem pro hudbu. Řekla bych, že je někdy dobře, když nevíte, co vás v příběhu čeká a očekáváte klasickou Tess Gerritsen. Za mně plný počet hvězdiček !

11.03.2017 5 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

znám od autorky lepší romány... přišlo mi to místy až moc přeslazené :(

06.01.2017 3 z 5