poetree poetree komentáře u knih

Obrázkový slovník anglicko český Obrázkový slovník anglicko český Walt Disney

nádherná kniha, ideální k výuce malých dětí

28.07.2020 5 z 5

O chameleonovi, který hledal svou maminku O chameleonovi, který hledal svou maminku Christine Beigel

Celkem pěkné, občas i vtipné, ilustrace zdařilé.

29.06.2020 3 z 5

Poklad kulhavého Jacka - Piráti Poklad kulhavého Jacka - Piráti Oldřich Růžička

Celkem dobré. Na pětiletého mi to přišlo trochu drsné, ale musela jsem se s tím za chodu nějak vypořádat a vysvětlovat oběšence apod....

29.06.2020 4 z 5

Moře potkalo oblohu Moře potkalo oblohu Eric Fan

Jako jednohubka z knihovny moc fajn. Krásné ilustrace, lehce načrtnutý příběh - vzpomínka na dědečka.

29.06.2020 4 z 5

Mlsná čarodějnice Mlsná čarodějnice Kateřina Marinová

Kniha se čte celkem hezky, ale mně tedy úplně neseděla, ale tak má se to líbit hlavně dětem a syn si ji vyžádal opakovaně, takže asi cajk :-D

21.06.2020 4 z 5

Jak to chodí u hrochů Jak to chodí u hrochů Jan Balej

super kniha

06.03.2020 5 z 5

Čtení na dobrou noc o Medvídkovi Pú Čtení na dobrou noc o Medvídkovi Pú A. R. Melrose

Kdo miluje Medvídka Pů, bude milovat i tuto knihu

03.03.2020 5 z 5

Rybí penízky Rybí penízky Eva Kopčilová

Nenadchne ani neurazí. Snové verše i malby.

18.01.2020 3 z 5

Jak se řepa vrátila Jak se řepa vrátila Hana Prošková

Verše pěkné, kresby také, ráda jsem už párkrát dětem přečetla.

01.01.2020 5 z 5

Vděk Vděk Delphine de Vigan

Jsem dojatá, krásně napsaná kniha.

19.12.2019 5 z 5

Pojďte s námi za králíčky Pojďte s námi za králíčky Mymi Doinet

Některé "verše" mi moc neseděly... Příběh lenivého Zdendy mi přišel bez pointy.. ilustrace moc pěkné; kniha se malému líbí, už napodruhé si vyžádal jeden příběh o velkém bříšku :)

02.11.2019 4 z 5

Jsi úžasný Jsi úžasný Max Lucado

Zajímavý příběh, nálepkování je pro nás určitě nový motiv v pohádce, při rozhovoru s tvůrcem loutky mi to přišlo takové šroubované... ale myšlenku a ilustrace má kniha pěkné.

19.10.2019 4 z 5

Kvak a Žbluňk se bojí rádi Kvak a Žbluňk se bojí rádi Arnold Lobel

Skvělá knížka. Nejraději jsme četli Samotu a Mrazení v zádech. Drak mi byl svým opakováním trochu protivný. A tady je to k přečtení k dispozici, skvělé na mobil, můžete zhasnout :-) http://pohadky-online.eu/kvak-a-zblunk/

16.10.2019 5 z 5

O díře z trychtýře O díře z trychtýře Petr Stančík

Jakože vlastně nic světoborného se v knížce neděje, ale bavilo nás to oba a mám moc ráda tyto hrátky s českým jazykem a grafika i Díra byly super!

12.10.2019 5 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Mám moc ráda psychologické novely/romány, sondy do lidské duše, takže jsem vlastně spokojená... styl psaní se mi líbil, nicméně asi bych si měla vybírat nějakou radostnější literaturu :-)

09.10.2019 4 z 5

O lékaři Pingovi O lékaři Pingovi Bohumil Říha

Knížka se mi četla hezky, byla jsem zvědavá, jak to dopadne, naopak syn už byl trochu netrpělivý a trochu asi hůře snášel lehce archaický jazyk vyprávění. Nicméně vše krásně dopadlo a lékař Ping se pokojného stáří dožil....

08.10.2019 4 z 5

Milý Donalde Trumpe Milý Donalde Trumpe Sophie Siers

Mila jednohubka, kterou jsem si precetla v knihkupectvi pri cekani.. pobavila a je i poučná. Ani jsem nevedela, ze mily Donald chtel postavit zed,i kdyz jsem asi nejak tusila, ze Mexikány moc nemusi..;)

03.10.2019 4 z 5

Kočkopes Kvído Kočkopes Kvído Miloš Kratochvíl

Wow! Tohle mne bavilo o chlup vic nez syna, ale myslim, ze ji poridim a prectu jeste pozdeji znovu.

20.09.2019 5 z 5

Hry Hlavolamy Triky Hry Hlavolamy Triky Boris Anastasjevič Korděmskij

Naprosto jedinečná kniha :-)

07.09.2019 5 z 5

Donaldovy narozeniny Donaldovy narozeniny Walt Disney

Klasická pohádka o tom, jak je oslavenec smutný a hledá po celém městě, kdo by mu popřál a vrátí se domů, kde na něj všichni vyskočí s gratulací a on je šťasten a překvapen...

30.08.2019 4 z 5