plackaknihomol plackaknihomol komentáře u knih

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Přečetla jsem po zhlédnutí filmu a obě verze se mi moc líbí.

09.12.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Rozhodně mám radši Americu, ale nemůžu říct, že mě nezajímá s kým skončí její dcera, i když myslím, že tuším kdo to bude.

22.06.2017 3 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Napínavé a čtivé. Moc se mi to líbilo.

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Rozhodně čtivá kniha a nápad s deníkem se mi moc líbil, ale už jsem četla i lepší knížky.

11.06.2017 3 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Nejdříve jsem byla na divadelním představení a pak četla knihu, všechno co bylo vtipné v knize chybělo. Sluha dvou pánů v knižní podobě mě tedy hodně zklamal.

11.06.2017 3 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Z celé série Hraničářova učně se mi Čaroděj na severu a navazující Obléhání Macindawu líbilo nejvíc. Svět hraničářů mám prostě moc ráda :)

Růženka je z příbuzenstva Růženka je z příbuzenstva Gerald Durrell

Moc pěkná a zábavná knížka.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Po předchozím přečtení komentářů mě Zlodějka knih trochu zklamala. Zvolení Smrti jako vypravěčky mi přijde úžasné, ale podle mě měla Smrt své chyby jako například, že nám prozrazovala některé události dříve než se stanou a navíc z jejího úhlu pohledu nebylo vyprávění tak dojemné, což mě mrzelo. Nicméně kniha je čtivá a zajímavá.

11.06.2017 4 z 5

Stříbrné střevíčky Stříbrné střevíčky Emilie Bednářová

Je to pěkná kniha, ale je to pro mě jakoby z jiného světa. Musím říct, že konec mě zklamal, bylo to nečekaně náhlé ukončení, chtěla bych vědět co se s postavami bude dít dál, je to jako kdybych knížku nedočetla. Celkově si myslím, že to je hezké, snadno se čte a je krátká.

12.05.2017 3 z 5

Krysařovy střevíce Krysařovy střevíce Joanne Harris

První díl se mi líbil mnohem víc.

11.05.2017 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Je to kouzelná knížka, ale nepřijde mi zas tolik pro děti. Vím z vlastní zkušenosti, že když jsem byla malá nic mi tahle knížka neříkala. Dneska už jsem se do ní zamilovala. Rozhodně se těším až si ji zase přečtu.

09.03.2017 5 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Je to perfektní kniha pro relax. Hlavně když mám špatnou náladu, dokáže mě příběh povzbudit, protože tolik obtíží v životě jako Forrest hned tak někdo nemá. Četla jsem i pokračování a taky se mi moc líbilo. Jedna z mála knížek, které si ráda přečtu víckrát.

25.10.2016 5 z 5

Myslím si, že pokračovat v tak úspěšné sérii, jako je Harry Potter, je špatný nápad. Kniha mě zklamala.

25.10.2016 3 z 5