Pitbullka Pitbullka komentáře u knih

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Andrea Bartz

Asi jsem od knížky čekala něco jiného, čekala jsem více thriller. Kdežto se mi dostalo spíš vztahového příběhu s erotickou a thriller to jen tak mírně šmrnclo. Čtivé to bylo, ale jinak mě příběh moc nenadchl.

04.04.2024 3 z 5

Dnes ještě ne Dnes ještě ne * antologie

Povídky, kde hlavní roli hrají vztahy. Opravdu se mi líbily pouze tři povídky, ostatní mě příliš nebavily.

29.03.2024 3 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Jestli knize něco nelze upřít, je to čtivost. Krátké kapitoly drží čtenářovu pozornost. Bavilo mě, že byl příběh svižný. Vzhledem k rozsahu však nebyl nějak extra propracovaný. Na jedno čtení mě knížka bavila, ale asi to není záležitost, kterou bych potřebovala číst znovu.

29.03.2024 4 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Ačkoliv mi je prostředí tenisu naprosto cizí, čtení mě bavilo. Příběh je uvěřitelný a postava Carrie mě bavila. Co se mi však nelíbilo, že některé části měly tendenci se opakovat a poslední třetina knihy byla už dost předvídatelná.

27.03.2024 4 z 5

Buď užitečný: 7 zásad pro život Buď užitečný: 7 zásad pro život Arnold Schwarzenegger

Kniha, která je jednak motivační, jednak životopisná. Čtení jsem si užila, autor ke čtenáři promlouvá důvěrně a z něj cítit velká pokora.

21.03.2024 5 z 5

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Fajn začátek nové série. Autorka si drží svou laťku, kniha je čtivá. Jestli máte rádi duchařiny, budete spokojeni. Bohužel u mě se v průběhu čtení nekonal ani náznak strachu a chybělo mi příběh trošku víc propracovat.

31.01.2024 3 z 5

Přežila jsem Tinder Přežila jsem Tinder Sandra Sudrich

Fajn odpočinkové čtení o lásce, vztazích a randění. Nic převratného ani extra vtipného ale nečekejte.

16.01.2024 3 z 5

Exorcistův dům Exorcistův dům Nick Roberts

Za mě velká spokojenost, čtivé svižné i když v příběhu je pár klišé. Ale kniha si udržela mou pozornost, postavy mi sedly.

14.01.2024 4 z 5

Aletta, má dcera Aletta, má dcera Ellen Keith

Zajímavý a silný příběh z druhé světové války. Za mě by knížka mohla být trošku kratší. Bylo to dobré čtení, ale v tomto žánru nebylo ničím výjimečné.

13.01.2024 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Knížka má vysoké hodnocení a to mě dost nalákalo. Ale po přečtení si říkám proč? Ani, prostředí zábavního parku bylo příjemné osvěžení. Ale jinak byly postavy totálně neoriginální. Rowan mi přijde lacinější kopií Christiana z 50 odstínů a Zahra přepínala z úplně trubky do nejvíc sexy samice. Tohle na mě teda fakt nefungovalo. Bohužel,za mě zklamání.

12.01.2024 2 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Zvláštní kniha, která byla ve výsledku velmi čtivá. Mrzelo mě, že některé věci nebyly víc dotažené, ale jinak se mi příběh líbil. Námět s kapitolami byl zajímavý.

10.01.2024 3 z 5

Prokletí - Antologie bajek nejtemnějších Prokletí - Antologie bajek nejtemnějších * antologie

Povídky, které spojuje téma prokletí. Povídky jsou různorodé, odehrávající se v různých dobách a světech. Některé nevhodné bavily, jiné zase zklamaly.

10.01.2024 3 z 5

Těla Těla Klára Vlasáková

Kniha, která se dotýká různých témat. Není to líbivé čtení, ale je surové, bez příkras. Trošku mě zklamal konec knihy, chybělo mi tam dovysvětlit některé věci.

09.01.2024 4 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Skvělé čtení, svižné, oddechové, dobré postavy. Ale ten otevřený konec? Nutně potřebují další díl, abych věděla, co bude dál.

08.01.2024 5 z 5

Kostischrány Kostischrány Emily Lloyd-Jones

Miluju ten příběh! Je tam všechno, napětí, akce, romantika, ke konci jsem si trošku pobrečela. Postavy jsem si oblíbila a moje favoritka byla koza. Víc takových příběhů.

05.01.2024 5 z 5

Plyšáček Plyšáček Jukka Behm

Námět knihy mi přišel skvělý. Ale ten styl psaní? Hlavní hrdince mělo být patnáct a přišlo mi, že chvilkama se chovala tak na osm. Zpracování mi bohužel vůbec nesedlo.

02.01.2024 2 z 5

Sama doma Sama doma Amélie Salingerová

Milá oddechová vánoční povídka. Hezké čtení.

25.12.2023 4 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Fajn oddechové romantické čtení, se kterým jsem strávila dvě večery. Příběh nebyl nějak překvapující, ale bavil mě.

18.12.2023 4 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Knížka se četla velice dobře. Začátek byl slibný, ale pak jsem postupně začala nabývat dojmu, že autorka ztrácí dech a nasazené tempo neudrží. A tak se bohužel stalo. Druhá polovina knihy byla slabá a místy zmatená. Škoda, protože námět knihy byl povedený.

16.12.2023 3 z 5

Cyklus vlkodlaka Cyklus vlkodlaka Stephen King

Jednohubka, která mě svým příběhem hodně bavila. A ty ilustrace výborně dokreslují příběh a jsou skutečně povedené.

15.12.2023 5 z 5