Pitbullka Pitbullka komentáře u knih

Věk přízraků Věk přízraků Lenka Poláčková

Kniha, která mě nalákala obálkou. Ale příběh se skvělý a čím déle jsem četla, tím víc mě bavil. Líbila se mi duchařská tématika, trošku romantiky a absolutně bravurně vykreslená tehdejší doba.

13.12.2023 5 z 5

Candy Candy Baja Dolce

I druhý díl byl velmi čtivý. Líbilo se mi, že více nakoukneme pod pokličku fungování klubu a poznáme jednotlivá děvčata. Bohužel na mě však vůbec nezafungoval Candy a Virginie a jejich chemie mezi nimi. Líbil se mi ale akční konec, který čtenáře dobře navnadil na další díl.

09.12.2023 3 z 5

Storočí Storočí Alex Aster (p)

Začátek byl teda dost zmatený a trvalo mi se zorientovat. Pak jsem se začala chytat a knížka mě začala bavit. Některé věci mi v knížce přišly ale zmatené, nelogické.

04.12.2023 3 z 5

Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala Svatební historky aneb Jak jsem se nevdala Lucie Macháčková

Ačkoliv nejsem úplně cílovka na Svatební historky, tak musím říct, že se mi líbily. Lucka má humor, který mi je blízký a mnohdy jsem se u knížky smála nahlas. Za mě parádní knížka na odreagování.

26.11.2023 4 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

3,5
Začátek byl naprosto skvělý a dějové linky z autobusu a lanovky mě bavily. Na můj vkus bylo všude trošku moc postav a chvilku mi trvalo se zorientovat. Ale bylo to svižný, čtivý a bavilo mě, jak se to propojilo. Škoda ale, že nebylo rozpracováno víc, proč tento postapo svět nastal.

25.11.2023 3 z 5

Okřídlení tvorové v bouřkových mračnech Okřídlení tvorové v bouřkových mračnech Karin Novotná

Útlá knížka, která byla naprosto skvělá. Tvorbu Karin mám moc ráda, je to přesně můj vkus. Líbil se mi tady mírný nádech Stranger things, zároveň hlavní hrdinka měla svoje trápení a neměla na růžích ustláno. Příběh měl spád a moc mě bavil styl psaní Karin. Nemám co vytknout a všem doporučuji.

11.11.2023 5 z 5

Zpověď farářky Zpověď farářky Martina Viktorie Kopecká

Martina mi je moc sympatická a proto mě takhle knížka hodně zajímala. Bylo to intimní, zajímavé, některé myšlenky velmi zajímavé. Ale v mnohém mi to přišlo až jakási naivita. S hodnocením zůstávám na půl cesty.

08.11.2023 3 z 5

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

Příběh, který začíná nenápadně, ale pak vás rozseká. Čekala jsem úplně něco jiného, ale moc se knížka líbila. Na začátku jsem teda trošku bojovala a hlavní hrdinkou.

05.11.2023 4 z 5

Hlad / Žízeň Hlad / Žízeň Jozef Karika

Většina povídek se mi dost líbila, jak prostředím, tak tím, že spolu mnohé souvisely. Autor si drží svou laťku.

04.11.2023 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Námět knihy byl super a autorka dokázala výborně popisovat ponory. Ale od druhé poloviny mě knížka trošku přestala bavit a zklamal mě závěr, který by si zasloužil více rozpracovat.

02.11.2023 3 z 5

Chlapec z bloku 66 Chlapec z bloku 66 Limor Regev

Velice zajímavý a smutný příběh. Co bych ale vytkla byl způsob psaní knihy, který byl chvílemi lehce kostrbatý. Jinak příběh silný a dojemný.

28.10.2023 4 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Popisy Willowbrooku mě bavily a byly čtivě. Ovšem samotný příběh jako takový mě úplně nepohltil. Nebylo to špatné, ale vracet se ke knize už určitě nebudu.

27.10.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

V tomto žánru jsem přečetla teprve dvě knihy, takže jsem nováček. Ale musím říct, že Habibi byl velké překvapení. Příběh čtivý, líbilo se mi, že to nebylo postavené jen na sexu, ale byly různé dějové linky kolem. Knížka byla napínavá a čtivá a hodně mě vtáhla. Za mě veliká spokojenost a těším se na pokračování.

26.10.2023 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Mně se to líbilo stejně jako první díl, Atlas je prostě láska a tady se mi líbil i Josh a Theo. Za den přečteno a přesně tohle je Colleen, která mě neskutečně baví.

22.10.2023 5 z 5

Zajímavé čtení, které bylo napsáno velice poutavou formou. Čtenář se dozví i spoustu zajímavostí, které může použít v běžném životě, pokud je svědkem nějaké nehody například.

21.10.2023 5 z 5

Elena to ví Elena to ví Claudia Piñeiro

Nenápadná útlá knížka,která mi vyrazila dech. Čekala jsem, že se příběh bude ubírat úplně jiným směrem. Ale tohle bylo naprosto skvělé, i když dosti bolavé, čtení.

19.10.2023 5 z 5

VAMPS: Čerstvá krev VAMPS: Čerstvá krev Nicole Arend

2,5*
Já nevím, ale mě tahle knížka strašně zklamala. Neviděla jsem tam žádnou přidanou hodnotu. Zápletka prakticky nulová vzhledem k rozsahu knížky. Že tam jsou klišé bych dokázala vzhledem k žánru pochopit, ale tohle mi přišlo fakt takové o ničem.

17.10.2023 2 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

O fous lepší než první díl, takže dávám 4,5*. Do plného počtu mi ještě trošku chybělo. Nicméně druhý díl mě bavil ještě víc, plno akce, skvělé zvraty. Jsem zvědavá na třetí díl. I když je v příběhu stále více postav, dobře se pamatují a jsou originální a sympatické. Naprosto chápu, proč se série těší takové oblibě.

13.10.2023 4 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Skvělý a silný příběh. Líbilo se mi, že byl režim popsán z různých pohledů a stran. A také byl v knize skvěle vylíčen vnitřní boj obžalované. Severka mě hodně překvapila.

04.10.2023 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Začátek byl takový nic moc, ale pak se příběh rozjel, nabral grády a byla to jízda až do samotného konce. Hodně se mi líbily postavy. Jsem zvědavá, co si na nás autorka vymyslí v dalším dílu.

01.10.2023 4 z 5