Pípasek

SlavíkSlavíkKristin Hannah

Srdce bolí, rozum nebere. Hrůzné, nelidské , tragické

06.11.2019

Klikatá cestaKlikatá cestaBrian Freeman

Nebudu se opakovat, přečteno na jeden zátah. Tato kniha si opravdu zaslouží označení bestseller

06.06.2020

LovkyněLovkyněKate Quinn

Tak to byla opravdu jízda. Velmi těžko se kniha odkládá, protože osudy jednotlivých postav to nedovolí. Jste tak vtaženi do děje, že Vám je skoro líto konce i po těch šestistech stranách

20.11.2020

Nevíš dne, nevíš hodinyNevíš dne, nevíš hodinyDominik Dán

Tak tohle se četlo samo, dokonce je kniha i místy vtipná, přitom napínavá. Hlášky mezi příslušníky policie jsou tím pravým co mě opravdu zvedlo náladu

26.06.2020

FámaFámaLesley Kara

Nelze než s komentáři souhlasit. Napětí od začátku do konce, čtivé a poučné. Bohužel i slova dokáží velmi ublížit.

20.02.2020

Dokonalý zločinDokonalý zločinHelen Fields

Dokonalý zločin, dokonalá kniha. Sériový vrah zaměřující se na osoby se sebevražednými sklony. Do posledních stránek netušíte a potom jen zíráte. Top thriller naprosto zaslouženě

Dívka pod hladinouDívka pod hladinouAndrew Mayne

Naprosto zasloužené označení "Světový bestseller". V napětí jste po celou dobu, chvílemi až mrazí z výkonu policejní potápěčky- dívky pod hladinou. Její práce - horor.

Když jsi odešelKdyž jsi odešelJohn Marrs

Temný až děsivý, strhující příběh. Stačí jedno nedorozumění a zničený život plný tragédie je na světě. Do samého konce nevíte, co tu děsivou lavinu spustilo.

15.12.2018

Květy nad peklemKvěty nad peklemIlaria Tuti

Strhující, psychologický thriller, kdy vrah ve Vás vzbudí rozporuplné pocity

22.04.2019

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Naprosto super, vše již napsáno, přečteno na jeden zátah

03.05.2019

Jak jsi mohlaJak jsi mohlaHeidi Perks

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Více není třeba dodávat.

29.05.2019

Chladný den pro vražduChladný den pro vražduDana Stabenow

Tato kniha stejně jako pokračování Devátá oběť není pro milovníky krvavých thrillerů, ale detektivek s notnou dávkou dobrodružství a nádherné krajiny

31.10.2019

Dům na útesuDům na útesuRachel Abbott

Rachel Abbott opět nezklamala. Strhující až do překvapivého konce.

07.12.2019

Na špatném místěNa špatném místěJoy Fielding

Kdo má rád knihy této autorky, nebude v žádném případě zklamán.

21.07.2020

Milostný příběh jednoho životaMilostný příběh jednoho životaBeth Morrey

Krásná kniha, veselé i smutné okamžiky, přesně jak jde život. Škoda jen, že v současnosti jsou sousedské vztahy, jak je v knize uvedeno, naprostou utopií

30.10.2020

Pod hladinouPod hladinouDana Stabenow

Jedním slovem nádhera. Nejen napínavý příběh, ale nádherná krajina a hlavně, jste rádi, že jste v teple.

14.11.2020

Kde zpívají raciKde zpívají raciDelia Owens

Jedna z nejkrásnějších knih i když se nechce věřit tomu, že děj se odehrává ve 20. století

Evvie Drakeová začíná znovuEvvie Drakeová začíná znovuLinda Holmes

Krásný, romantický příběh mladé vdovy Evvie a Deana, který přišel o zářnou sportovní kariéru. Příběh ze současnosti, žádná červená knihovna.

Drahá ženoDrahá ženoKimberly Belle

Pěkně zamotané, velké překvapení na konec.

Lži, dokud můžešLži, dokud můžešMary Kubica

Kniha se Vám dostane pod kůži, příběh manželství a tajemství neodložíte, dokud nepřečtete

07.09.2018

Není únikuNení únikuTaylor Adams

Skvěle napsaný krimi příběh plný šokujících zvratů od kterého se neodtrhnete , dokud se nedozvíte, jak vše dopadne. Trochu neuvěřitelné je chování 7 leté dívky, ale jinak kniha co se napětí, týká nemá chybu

21.09.2018

Vždycky je to manželVždycky je to manželMichele Campbell

Kate, Aubrey a Jenny jsou od vysoké školy nerozlučné přítelkyně, ačkoliv tři naprosto rozlišné ve všech směrech......
O dvacet let později stojí jedna z nich na okraji mostu a někdo ji nutí , aby skočila. Proč ?

28.10.2018

Špatná dceraŠpatná dceraJoy Fielding

Vše bylo napsáno přede mnou, není co dodat. Snad jen to, že Melanie mě nepředstavitelně lezla na nervy. Skvělé jako vždy!

31.01.2019

MrchožroutMrchožroutJack Heath

Jen pro silné povahy, citlivkám zásadně nedoporučuji

29.04.2019

Hrob pro mého manželaHrob pro mého manželaCatherine Steadman

Nádherná příroda, luxusní servis na Bora Bora. Líbánky jak z katalogu. Stačí však tajemný nález při potápění a začíná nepředstavitelný napínák od kterého neodejdete, dokud se nedozvíte rozuzlení. Tento debut se opravdu povedl.

06.05.2019

Šťastní a mrtv튝astní a mrtvíMark Edwards

Od této knihy se nedalo odejít. Naprosto zvrácený , ale chytrý vrah si hrál prakticky se všemi jako s loutkami. Jen tahal za provázky a vše mu hodně dlouho vycházelo.

02.06.2019

KaštánekKaštánekSøren Sveistrup

Pět hvězdiček je málo, Napínavé, plné zvratů, některé pasáže jen pro otrlé, ale celkově výborné čten
í

04.06.2019

Muž bez minulostiMuž bez minulostiTim Weaver

Tento autor mě nikdy nezklame. Naprosto super čtení.

22.06.2019

Nikdo není domaNikdo není domaTim Weaver

Četl jsem všechny knihy tohoto autora, nedá se jim vytknout nic.

25.06.2020

Počkej na mě v PařížiPočkej na mě v PařížiKristin Harmel

Poutavý příběh z války, plný naděje, odhodlání za každou cenu přežít. Dočteno s velkým smutkem nad tolika mladými zmařenými životy

24.08.2020