Pípasek Pípasek komentáře u knih

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Velmi příjemné čtení.

22.09.2022 5 z 5

Jeho poslední slova Jeho poslední slova Laura Dave

Mě kniha v žádném případě nezklamala. Vztahy, rodinná tajemství a nějaký ten kostlivec ve skříní není výjimkou ani u této autorky

12.09.2022 5 z 5

Noc zázraků Noc zázraků Elizabeth Berg

nádherné čtení, jedná se o pokračování knihy Příběh Artura Truluva. Dá se samozřejmě číst i jednotlivě. Prostě pohlazení na duši, které dá zapomenout na hrůzy kolem nás

18.08.2022 5 z 5

Všeho schopní Všeho schopní Klas Ekman

To, co způsobí mimomanželský poměr nemá obdoby. Jedna vražda za druhou a nakonec zjistíte, že naprosto zbytečně.

15.08.2022 5 z 5

Miluj navzdory všemu Miluj navzdory všemu Silvia Antalíková

Takový je život.....kniha plná pravdivých příběhů , resp. mezilidských vztahů.

12.08.2022 5 z 5

Mrazivé interview Mrazivé interview Chris Ewan

Jsem rád, že jsem jako obvykle nebral na vědomí ohodnocení knihy. Čtenář, který dává z 90% hodnocení "odpad" není pro mne objektivní.
Kniha mě připomněla tématem americký film a proto jsem si čtení užíval. Dosadil jsem si do postav oblíbené herce a sledoval napětí až do konce. Samozřejmě, stejně jako v jiných knihách, jsou hlavní postavy, resp. jedna, k neudolání.

10.08.2022 5 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Super čtení, po všech komentářích není co dodat.

09.08.2022 5 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Kniha je humorná, jak již napovídá název plná erotiky, nedoporučuji stydlínům

05.08.2022 5 z 5

Temné hodiny Temné hodiny Michael Connelly

Super čtení jak bývá u tohoto autora již pravidlem

29.06.2022 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Tady opravdu není co vytknout, snad jen, že z ní bolí ruce. Jedním slovem skvělé !!!!!

17.06.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Dokonalý masakr

07.06.2022 5 z 5

Třinácté okno Třinácté okno Vlasta Dušková

Krásná obálka, ale hlavně nádherný příběh ženy, která se vždy dokázala zvednout ze dne.

05.06.2022 5 z 5

Chladné stopy Chladné stopy Sharon Dempsey

Řezničina, drsné zachycení nepochopitelného naprosto zcestného vraždění Kniha Vám pocuchá nervy a není pro každého.

19.05.2022 5 z 5

Ve špatné rodině Ve špatné rodině Tarryn Fisher

Kniha je plná šokujících zvratů od začátku do konce udržuje čtenáře v napětí. Pro mě velké překvapení

03.05.2022 5 z 5

Panny Panny Alex Michaelides

Vraždící posedlost s velmi překvapivým rozuzlením.

01.05.2022 5 z 5

Dům na pobřeží Dům na pobřeží Louise Douglas

Trochu strašidelné, hodně emotivní chytne za srdce.

28.04.2022 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Život bohužel přináší doby radostné, ale i velmi těžké. S problémy se vyrovnává každý jinak, čímž dochází ke střetům mezi generacemi ale i jednotlivci. Je to kniha k zamyšlení, žádná oddechovka

17.04.2022 5 z 5

Poprava Poprava Matt Witten

Znáte.li film Zelená míle, octnete se v podobné situaci. Fascinující přiblížení posledních minut popravených, projít uličkou smrti musí být děsivé. A co když jde nepravého zločince a čas utíká ? Chvilkami máte chuť od knihy odejít, momenty jsou drastické

17.04.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Taková hrůza a ještě to je podle skutečnosti. Naprosto k nepochopení, co se může v rodině odehrát a nikdo si ničeho nevšimne

09.04.2022 5 z 5

Smrtící spojení Smrtící spojení Ian W. Sainsbury

Můj názor, že již jsem přečetl všechno a nic mě nepřekvapí, se touto knihou naprosto změnil. Psycho z kterého citlivé povahy budou mít noční můry. Je to opravdu síla

06.04.2022 5 z 5