Pípasek Pípasek komentáře u knih

Omluva nestačí Omluva nestačí Jane Bailey

Dojemný, strhující příběh s mnoha propletenými osudy. O lásce, zášti a krutosti a vině

16.04.2023 5 z 5

Zrádné loviště Zrádné loviště Dana Stabenow

Mám rád knihy nejen s napínavou zápletkou, ale když se dovídám o životě na Aljašce zase něco bližšího a zajímavého. Prostě kniha nemá chybu

30.03.2023 5 z 5

Život za život Život za život Maylis de Kerangal

Není co dodat. Hodně smutné, rozporuplné čtení, jak už název odpovídá

29.03.2023 5 z 5

Podzimní nebe nad Rubínovými vodopády Podzimní nebe nad Rubínovými vodopády Holly Martin

Příjemná oddechovka, romantika, láska, pochybnosti i humor

28.03.2023 5 z 5

Její poslední výdech Její poslední výdech Robert Dugoni

Kniha je určena pro čtenáře drsných thrillerů. Napětí se stupňuje, obětí svázaných do kozelce a mučených přibývá. Kovboj, tak ho pojmenovali, jim zdárně do poslední stránky, uniká

22.03.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Lze jen souhlasit s komentářem "agatha2". Tato kniha si zaslouží nálepku bestseller.

15.03.2023 5 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Emily Edwards

Krásně napsané, dojemné ale i podnětné. Zkoumání všech stránek a názorů ohledně očkování, nádherná zápletka

09.03.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Další komentář je zbytečný, Bezvadné čtení, splnilo mé očekávání

25.02.2023 5 z 5

V pasti V pasti Klára Janečková

Jak se vyrovnat s krutými podmínkami, které přináší život? Kniha je ukázkou jen několika případů lidské krutosti, bezohlednosti a doslova zhovadilosti vůči slabším a důvěřivým. Nečte se to lehce.

19.02.2023 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Kerry Lonsdale

Dramatický příběh tří sourozenců , každý má tajemství. Rozvrácená rodina, kdy budete zjišťovat co se skutečně stalo a kdo si s kým hraje,

25.01.2023 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Katie Gutierrez

Perfektní román o manželství, vraždě. nevěře a rodinných tajemstvích. Stačí málo a život je v troskách. A ty nervy vše ustát bez prozrazení

23.01.2023 5 z 5

Šťastný nový rok Šťastný nový rok Malin Maria Stehn

Nikdy jsem nepochopil hromadné alkoholové běsnění spojené se Silvestrem. Přineslo to jen stres zvířatům, úrazy, nevěry , nechtěná těhotenství. Nový rok k nepřežití kocovin a výčitek svědomí. Tato kniha mně dala za pravdu, ovšem zde jsou následky oslav přímo tragické.

16.01.2023 5 z 5

Dvanáct tajemství Dvanáct tajemství Robert Gold

Málokdo je takový jak vypadá. Konec Vás překvapí

08.01.2023 5 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Kniha plná zvratů do posledního řádku , konec velmi překvapí. Není možné odložit

22.12.2022 5 z 5

Jedna dobrá vec Jedna dobrá vec Alexandra Potter

Jedna z nejlepších knih této autorky. Humorné i smutné okamžiky, prostě život. Dojemný je odkaz spisovatelky, kniha je věnována jejímu žijícímu pejskovi.

13.12.2022 5 z 5

Zavři oči Zavři oči Michael Robotham

Nejlepší kniha od tohoto autora, alespoň pro mne

29.11.2022 5 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Jedním slovem. nádhera. Je neskutečné co všechno se dá vydržet.

31.10.2022 5 z 5

Rok v ráji Rok v ráji Sarah Goodwin

Tak to bylo řezba, tady se uplatní rčení "Lidské spiknutí je horší než Boží dopuštění"Čte se jedním dechem a nestačíte se divit změnám povah a jednání jednotlivých účastníků v extrémních podmínkách.

22.10.2022 5 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Coben mě nikdy nezklame.

09.10.2022 5 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Velmi zdařilý emotivní román, skrývající nejedno tajemství. Malá Mia Vás chytne za srdce

05.10.2022 5 z 5