Pípasek Pípasek komentáře u knih

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Tak to byla opravdu jízda. Velmi těžko se kniha odkládá, protože osudy jednotlivých postav to nedovolí. Jste tak vtaženi do děje, že Vám je skoro líto konce i po těch šestistech stranách

20.11.2020 5 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Vtipná předvánoční oddechovka plná romantiky

19.11.2020 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Dana Stabenow

Jedním slovem nádhera. Nejen napínavý příběh, ale nádherná krajina a hlavně, jste rádi, že jste v teple.

14.11.2020 5 z 5

Tajemství krve Tajemství krve J. T. Ellison

Až do dne, kdy se velmi nadějná sedmnáctiletá lyžařka Mindy zraní, je vše prozářené sluncem a pohodou. Poté se ale začnou dít věci...... I když kniha ani obálkou nepředstavuje nic pozoruhodného, dějem Vám vyrazí dech

08.11.2020 5 z 5

Bez lítosti Bez lítosti Martina Cole

Tak to je tedy síla. Padni, komu padni. Odložit se to nedá, prostě musíte znát konec

30.10.2020 5 z 5

Milostný příběh jednoho života Milostný příběh jednoho života Beth Morrey

Krásná kniha, veselé i smutné okamžiky, přesně jak jde život. Škoda jen, že v současnosti jsou sousedské vztahy, jak je v knize uvedeno, naprostou utopií

30.10.2020 5 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Nemá chybu. Neodložíte dokud nedočtete

29.10.2020 5 z 5

Na hraně noci Na hraně noci Olivia Hawker

Nádherný příběh mnicha a vdovy se třemi dětmi. Odehrává se v období 1942-1945, dle skutečných událostí

25.10.2020 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Naprostý souhlas. Přečteno na jeden zátah.

14.10.2020 5 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Lee Child mě nikdy nezklamal. Mám rád hlášky Jacka Reachera, kterým se zasměji i když při počtu mrtvol se to asi nesluší.

06.10.2020 5 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Hodně emotivní kniha. Ovšem i plná lží, podrazů a smrti.

05.10.2020 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Tak to byly nervy. Dům snů nebo dům smrti? Neodložíte do poslední stránky, opravdu děsivé.

05.10.2020 5 z 5

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Dokonalá zrada Vám dokonale zamotá hlavu. Strhující, napínavý psychothriller

30.09.2020 5 z 5

Chci tvou smrt Chci tvou smrt Peter James

Nervy drásající, nic pro citlivé povahy. Detaily z patologie jsou opravdu drsné.

28.09.2020 5 z 5

Láska a válka Láska a válka Liz Trenow

Strhující román zachycující osudy tří žen, podle skutečných událostí po skončení války . Kanaďanka hledající svého bratra, Angličanka manžela a Němka syna. Jejich pátrání je dramatické, hlavně pro Němku, co by nepřítele. Některé pasáže Vás opravdu semelou.

28.09.2020 5 z 5

Dívka v ohni Dívka v ohni Tony Parsons

První kniha tohoto autora s obavou zda nebude zklamání. V žádném případě. Drsný život Maxe Wolfa co by detektiva na druhé straně citlivého muže, milujícího svou sedmiletou dceru a psa.

26.09.2020 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Měl to být žert, jehož krutost dopadla na všechny zúčastněné. Ano čtení je to napínavé, ale děsivé.

24.09.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Nervy drásající, ale opět vynikající kniha.

14.09.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Vše již bylo napsáno, prostě super. Dojímavý romantický příběh, žádná červená knihovna.

11.09.2020 5 z 5

Vraky Vraky Michael Robotham

Super napínavé čtení, nemá chybu. Jako vždy u tohoto autora

30.08.2020