pip11 pip11 komentáře u knih

Záblesk něhy Záblesk něhy Jayne Ann Krentz

Kniha sice nemá moc vysoké hodnocení, ale mě se velmi líbila. Prostředí obchodu a politiky, plíživé napětí, které vydrží téměř do úplného závěru. Hlavní postavy byly příjemné a skvěle jim to ladilo. Co se týče pachatele, tak jsem měla tušení, že vítr vane z této oblasti. Je to zajímavý, pozvolně napínavý a příjemně čtivý příběh.

11.07.2023 5 z 5

Květ lásky Květ lásky Amanda Quick (p)

Pěkný a zábavný příběh s menší záhadnou zápletkou.

07.07.2023 4 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Začátkem jsem se musela prokousat, ale pak se to začalo pěkně vyvíjet, až z toho nakonec byl pěkný pohodový prázdninový příběh.

03.07.2023 4 z 5

Dokonalý Dokonalý Mary Balogh

Byl to krásný a místy dojemný příběh, i když rodina Westcottových zde již nevystupuje. Děj se věnuje dvojčatům Estelle a Bertrandovi a jejich sousedce a přítelkyni Marii spolu s bratrem Justinem. Příjemné zakončení celé série.
Někomu může vadit spousta jmen, která se zde vyskytnou, ale není to zase tak nepřehledné.

02.07.2023 5 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

Příběh to byl mile romantický, nechyběla však ani trocha napětí. Četlo se to hezky, taková klidná pohodovka.

29.06.2023 4 z 5

Panna, nebo orel Panna, nebo orel James Bailey

Kniha mi úplně nesedla. Příběh to byl pěkný, ale něco tomu chybělo.

27.06.2023 3 z 5

Milovat zlodějku Milovat zlodějku Julie Anne Long

Pěkný a zábavný příběh, který mi připomínal My Fair Lady.

26.06.2023 4 z 5

Čistá pravda - ...ztratila schopnost lhát Čistá pravda - ...ztratila schopnost lhát Holly James

Pěkný a úsměvný příběh, v němž se Lucy naprosto změní život po vypití ,kouzelného drinku, a to večer před jejími třicetinami a očekávaným povýšením. Nedokáže už lhát, a to ani sobě, což ji dostane do situací, které si neumí ani představit. Je to hezké prázdninové čtení.

24.06.2023 4 z 5

Dáma s minulostí Dáma s minulostí Amanda Quick (p)

Tohle byl opět skvělý příběh této báječné a moc povedené série. Můžete očekávat zábavné dialogy, střežené tajemství, padouchy, intriky, únosy, vydírání a spoustu dalšího. V tomto svižném a akčním díle přichází na scénu dvě nové postavy, Lyra a Simon, kteří výrazně spolupracují s postavami z předchozích dílů. Proto je lepší číst knihy postupně, aby byl čtenář dostatečně v obraze a nebyl ochuzen o podstatné detaily. Už se nemůžu dočkat zbylých dvou částí a kdo ví, třeba i nějaké další.

Vždycky jste tak protivný, pane Cagi?, zeptala se Lyra.
,,Člověk dělá, co může, prohlásil Simon.
,,Je s podivem, že vám ještě nikdo nenavrhl, abyste vyrazil na dlouhou procházku po krátkém molu." :D

23.06.2023 5 z 5

Stíny noci Stíny noci Amanda Quick (p)

Bylo příjemné se opět vrátit na ostrov, kde je tajemná Rezervace a také se znovu setkat s prachovým králíčkem. Povedená série, u které se nejde nudit.

20.06.2023 5 z 5

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

Bylo to příjemné seznámení s autorkou. Sladký a lehce dobrodružný příběh, u kterého se i zasmějete.

19.06.2023 4 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

Hezká, pohodová a zábavná kniha s předvídatelným koncem. Dva lidé z různých světů, a přece jsou si tak podobní...

19.06.2023 4 z 5

Skandální podvod Skandální podvod Lynn Messina

Zábavná jednohubka s pátráním po vrahovi, stejně jako v prvním díle. Příběh je lehká a svižná komedie a je pěkné, jak se mezi hrdiny vše postupně vyvíjí.

16.06.2023 5 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Začátek opravdu nic moc, ale jak jsem postoupila v příběhu trochu dál, tak se to rozjelo. Dost mi to připomínalo film válku Roseových, až na to, že aktéři knihy měli teprve před svatbou. Bylo to hodně zábavné a konec moc pěkný, zaslouží si to skoro plný počet.

14.06.2023 5 z 5

Placená společnice Placená společnice Amanda Quick (p)

Další pěkné čtení od Amandy Quick. Příběh byl dobrodružný a svižný, takže fajn oddechový.

12.06.2023 5 z 5

Všechno je krásné Všechno je krásné Eleanor Ray

Moc se mi to líbilo, nevšední příběh se zajímavou zápletkou. Amy byla příjemná postava, která měla hluboký psychický šrám trvající už jedenáct let a bez pravdy se nedokázala posunout dál. Obávala jsem se, že mi kniha možná nesedne, ale naopak, byla skvělá.

10.06.2023 5 z 5

Ples u vévodkyně Ples u vévodkyně Martina Monošová

Byl to příjemný příběh, ale něco mi tam chybělo. Kniha končí naprosto otevřeným koncem, což mě tedy nepotěšilo.

08.06.2023 4 z 5

Léto v Kavárně nových začátků Léto v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Pěkný prázdninový příběh v krásném prostředí a s novými přáteli. Kniha celkem naplnila mé očekávání.

08.06.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tak hezky to začalo a mohl to být pěkný příběh, ovšem autorka chtěla asi něco víc a musela tam přidat pokusy na zvířatech, vulgarizmy apod. Nechápu, jak mohla být tato kniha tak populární. Rozhodně to není nic, co bych si přečetla podruhé.

03.06.2023 odpad!

Vsaď se! Vsaď se! Jennifer Crusie

Vtipné a tolik zábavné :) Tento příběh se mi líbil od začátku až do konce.

31.05.2023 5 z 5