pichova.veru

Tisíc polibkůTisíc polibkůTillie Cole

Ach, ach, ach....záměrně jsem nečetla žádné recenze a nekoukala na recenzní videa, pouze jsem na instagramu viděla pár fotek kde se nad knihou čtenáři rozplývali...Udělala jsem dobře, čekala jsem toho od knihy mnoho a dostala jsem mnoho...jak každý brečel na straně 17 tak ja ale ne (asi je to tím že jsem všude četla že strana 17 je nejdojemnější)....
Kniha je tak krásná, romantická, bolavá a ještě nevím co víc....a mě uplně dostala, když se mé čtení blížilo ke konci měla jsem co dělat abych se ve vlaku, ve kterém jsem četla, nerozbrečela...a ten konec....páni, to jsem nečekala...nádhera...opravdu nádhera...
Doufám že autorka brzy přijde s další peckou..:)

09.09.2017

Zlodějka knihZlodějka knihMarkus Zusak

Právě jsem ji dočetla a hned běžím napsat recenzi...Okolo knihy jsem se celkem dlouhou dobu motala, nevěděla jsem co od ní čekat...Ted mužu s klidem říct že jsem zatím nečetla nic lepšího...Příběh je skvělý, originální a krásně se čte...O to je víc zajímavé že ho vypráví samotná Smrt. Nikdy jsem u knihy nebrečela, dnes to bylo poprvé. Doporučuji každému kdo otálí nebo kdo ji má připravenou ke čtení:) Začněte číst co nejdříve, vážně stojí za to :)

19.02.2017

Poslední aristokratkaPoslední aristokratkaEvžen Boček

Za mě jedna z nejlepších humorných knih. Autor je neskutečně zábavný. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběh je poutavý. Několikrát jsem se při čtení rozesmála na celé kolo :)

HanaHanaAlena Mornštajnová

Nádherná kniha, nemám slov, stojí za přečtení nejmín desetkrát :)

26.08.2017

Vážka v jantaruVážka v jantaruDiana Gabaldon

Za mě naprosto perfektní kniha. Celý příběh je tak krásný a poutavý :)

29.11.2017

Bellman & BlackBellman & BlackDiane Setterfield

I když nejsou recenze nijak závratné, já byla s knihu spokojena. Nemohu říct že patří k mým top, ale rozhodně byla zajímavá a čtivá. V mé knihovně má místo a posílat dál ji nemám v plánu. Je skvělá na podzimní či zimní čtení. Do toho období se skvěle hodí.

Knihovna dušíKnihovna dušíRansom Riggs

Mě tak mrzí že to všechno skončilo, celá trilogie byla naprosto skvělá...Sžila jsem se s postavami a nesmírně mě bavilo jak byly barvitě popsány...Celý příběh je akční, udržuje vás v napění :) Za mě to bylo parádní...

05.04.2017

Harry Potter a prokleté dítěHarry Potter a prokleté dítěJack Thorne

Já jsem z knihy naprosto nadšená. Příběh mě vtáhl do děje a celou knihu jsem byla napnutá. Miluju Harryho Pottera a tohle bylo skvělé...

25.04.2017

Hledání podmanivé krásyHledání podmanivé krásyJennifer Probst

ÚÚÚÚžasná kniha :) Miluju tuhle autorku :)

09.03.2017

Aristokratka na koniAristokratka na koniEvžen Boček

Musím říct že první dva díly byly nejlepší, tohle bylo take vtipné, ale ne tolik. Kniha se samozřejmě sama četla a jsem ráda že všichni hrdinové žijí :))))

26.01.2017

Znamení JednorožceZnamení JednorožceH. M. Körnerová (pseudonym)

Tuto knihu jsem dlouho odkládala, ani nevím proč. Udělal jsem ale chybu!!! Kniha je moc pěkně psaná, napínavá a prostředí příběhu se mi také moc líbí...Určitě zvolím i jinou četbu od autorky.

08.08.2018

Hygge - Prostě šťastný způsob životaHygge - Prostě šťastný způsob životaMeik Wiking

Kniha se mi nelíbila, je nudná,stále se tam vše opakuje...

01.08.2017

Harry Potter a Tajemná komnataHarry Potter a Tajemná komnataJ. K. Rowling (pseudonym)

Miluju Harryho, kniha se četla jedním dechem :)

14.12.2017

O myších a lidechO myších a lidechJohn Steinbeck

Po dočtení knihy mi stále ležela v žaludku, dokola jsem si rozebírala děj. Je nádherná, vzala za srdce :)

BrusinkyBrusinkyBarbara Nesvadbová

Autorka není moc čtivá, spíše nudná.

05.02.2016

Dcera kostí a dýmuDcera kostí a dýmuLaini Taylor

Kniha byla ze začátku celkem dobrá, ale pak mě to vubec nenadchlo, za mě opravdu ne...do čtení jsem se musela nutit :((((

21.04.2017

Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokamTraviči ze země Caux 1: Dutý drahokamSusannah Appelbaum

Celkem roztomilý příběh plný kouzel, trpaslíků a skřítků. Nechybý záporák a hrdina. Kniha je spíše pro dospělé. Četla se skvěle a mě se líbila.

05.02.2016

Aristokratka ve varuAristokratka ve varuEvžen Boček

Skvělé pohodové čtení :) Kniha je plná vtipných scén.Čte se naprosto perfektně.

Muž jménem OveMuž jménem OveFredrik Backman

Nádherná kniha, nádherný příběh :)

23.05.2017

Bridget Jonesová: Láskou šílenáBridget Jonesová: Láskou šílenáHelen Fielding

Skvělé oddechové čtení. Kniha mě moc bavila.

Železná zkouškaŽelezná zkouškaHolly Black

Kniha se moc hezky četla, děj byl zajímavý. Harry Potter trochu v jiném kabátě, ale to na knize nic nemění :) Určitě p§jdu i do dalších dílů :)

01.01.2017

Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozděKdyž se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozděZuzana Součková

Knihu napsala neuvěřitelná osobnost. Přečetla jsem ji jedním dechem. Neskutečně mě inspirovala.

05.02.2016

Lásce na stopěLásce na stopěAlexandra Potter

Dle mého názoru jedna z nejlepších knih A. Potter. Kniha se skvěle četla a příběh byl velmi potavý. V knize jsou popsány krásy Indie a život místních obyvatel. Miluju A.Potter :)

10.07.2016

Šťastní lidé čtou a pijou kávuŠťastní lidé čtou a pijou kávuAgnès Martin-Lugand

Kniha se četla opravdu krásně, je to taková oddechovka....Příběh je hězký, romantiku mám ráda...myslela jsem ale že to skončí trochu jinak, aspon mě to příjemě překvapilo :)

17.03.2016

Dědička ohněDědička ohněSarah J. Maas

Nemohu si pomoci, ale předchozí dva díly byly lepší. Moc se mi líbí Jeřáb a Sorscha :)

29.09.2016

P.S. Stále Tě milujuP.S. Stále Tě milujuJenny Han

První díl byl lepší...Zklamaná ale nejsem, kniha se hezky četla a Laru Jean mám velmi ráda :) Těším se na třetí díl :)

14.06.2017

Copatá mámaCopatá mámaBarbora Bečvářová

Kniha mě moc nezaujala. Jsem ráda že jsem ji vubec přečetla :(

13.12.2016

Šťastní lidé mají snadný životŠťastní lidé mají snadný životAgnès Martin-Lugand

Kniha je snad ještě lepší než první díl. Četla se sama a příběh je perfektní :)

Vánoční zázrakVánoční zázrakJay Asher

Skvělá oddechovka, kniha se hezky čte a navodí krásnou vánoční atmosféru. Konec jsem doslova hltala, bylo to opravdu nádherné :)

05.01.2017

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březenCalendar Girl 1 - Leden, únor, březenAudrey Carlan

Kniha se mi moc pekně četla....Ano, jak píší ostatní, všichni jsou krásní, bohatí...ale i tak to bylo super a já se těším na další díly :)

09.03.2017