pichova.veru pichova.veru komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Mě tak mrzí že to všechno skončilo, celá trilogie byla naprosto skvělá...Sžila jsem se s postavami a nesmírně mě bavilo jak byly barvitě popsány...Celý příběh je akční, udržuje vás v napění :) Za mě to bylo parádní...

05.04.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Perfektní kniha :) příběh je velmi napínavý :)

28.03.2017 5 z 5

Kniha se mi četla moc pěkně. Byla to ma první kniha od tohoto autora a určitě si přečtu jeho cestu do Jeruzaléma :)

20.03.2017 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

ÚÚÚÚžasná kniha :) Miluju tuhle autorku :)

09.03.2017 5 z 5

Kniha se mi moc pekně četla....Ano, jak píší ostatní, všichni jsou krásní, bohatí...ale i tak to bylo super a já se těším na další díly :)

09.03.2017 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Kniha je moc hezky napsaná a dobře se čte.
Zajímavá fantasy, samozřejmě nechybí smyšlená země s mapou na začátku knihy, hlavní hrdinka zpočátku uplně obyčejná a kamarád, kterého ve finále miluje. Spousta lidí psalo že závěr je naprosto nečekaný, takové wow, já na něj čekala do konce knihy a nic zas tak nečekaného se nekonalo. Samozřejmě některé pasáže byly napínavé :)
Celkově knihu hodnotím jako pěknou YA fantasy oddychovku a ráda si přečtu další díly

04.03.2017 4 z 5

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Kniha je moc hezky napsaná, děj je zajímavý a napínavý :) Určitě si přečtu i jiné knihy pana Vondrušky :)

28.02.2017 4 z 5

Kuchařka ze Svatojánu Kuchařka ze Svatojánu Eva Francová

Skvělá kuchařka plná chutných receptů :)

24.02.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Právě jsem ji dočetla a hned běžím napsat recenzi...Okolo knihy jsem se celkem dlouhou dobu motala, nevěděla jsem co od ní čekat...Ted mužu s klidem říct že jsem zatím nečetla nic lepšího...Příběh je skvělý, originální a krásně se čte...O to je víc zajímavé že ho vypráví samotná Smrt. Nikdy jsem u knihy nebrečela, dnes to bylo poprvé. Doporučuji každému kdo otálí nebo kdo ji má připravenou ke čtení:) Začněte číst co nejdříve, vážně stojí za to :)

19.02.2017 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Musím říct že první dva díly byly nejlepší, tohle bylo take vtipné, ale ne tolik. Kniha se samozřejmě sama četla a jsem ráda že všichni hrdinové žijí :))))

26.01.2017 4 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Skvělá oddechovka, kniha se hezky čte a navodí krásnou vánoční atmosféru. Konec jsem doslova hltala, bylo to opravdu nádherné :)

05.01.2017 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Kniha se moc hezky četla, děj byl zajímavý. Harry Potter trochu v jiném kabátě, ale to na knize nic nemění :) Určitě p§jdu i do dalších dílů :)

01.01.2017 4 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Kniha mě moc nezaujala. Jsem ráda že jsem ji vubec přečetla :(

13.12.2016 1 z 5

Víly Víly Doreen Virtue

Krásná, něžná, oddychová a kouzelná kniha :)

07.12.2016 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Moje první kniha od Alexandry Potter a jsem naprosto spokojená. Kniha je čtivá, zábavná a skvěle se u ní uvolníte :)

07.12.2016 4 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Kniha je pěkně psaná a hezky se čte, je to skvělá oddychovka :)

07.12.2016 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Opět krásná a velmi čtivá kniha, od tého autorky jsem přečetla vše a doufám že bude psát dál a dál :)

07.12.2016

Dcery Marie Terezie Dcery Marie Terezie Friedrich Weissensteiner

Velmi poutavá kniha. Historie a baví :) všemu jsem porozuměla...

07.12.2016 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Čekala jsem od této knihy více. Bohužel jsem to četla až po Aristokratce, takže za mě zklamání..

06.12.2016 4 z 5

Krásná kniha,nadchla me :-)

17.10.2016 5 z 5