pherenike8574 pherenike8574 komentáře u knih

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Tato kniha je jedná z mála ke které se vracím a přečtu si jí znovu. Je napsána hodně vyváženě, čtení se netáhne a pořád se něco děje. Napětí, romantika, trochu erotiky, humor.Hlavní hrdinové se mi strašně zalíbili, zvlášť ty jejich slovní šarvátky :D

30.08.2017 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Johanna Lindsey

Kniha se mi líbila je dobře napsána. Velice oddechové čtení. S povedenými strýčky se nudit nebudete. :D

07.08.2017 5 z 5

Bronzový klíč Bronzový klíč Holly Black

Tak co to jako je? Kniha byla úžasná jako předchozí dva díly ,ale tím koncem mě opravdu zabily. Stále více zápletek a zajímavá rozuzlení.

19.07.2017 5 z 5

Turnaj na Gorlanu Turnaj na Gorlanu John Flanagan

Velice jsem byla potěšena, že se autor dal do psaní dodatků k mojí oblíbené sérii Hraničářův učeň. Kniha je plná akce i vtipu. Strašně dobře se to čte.

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Druhý díl je opravdu povedený. Musím říct že dokonce lepší než první. Napínavé od začátku až do konce. Pokud si oblíbíte hlavního hrdinu, tak se u čtení budete místy bát, co se s ním stane dál.

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Kniha se mi příjemně četla, děj se netáhne a celý průběh je zajímavý. Nepřirovnávám ji k žádné knize beru ji takovou jaká je. Příjde mi fajn že každé kouzlení stojí nějakou námahu a není to jen o tom kouzlit si neomezeně jak chtějí. Nejvíc jsem si oblíbila ,, Pohromu,,

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Tento díl byl hodně napínavý. Bohužel umřeli ti nejlepší hrdinové.

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Kniha se bleskově četla, stejně jako předchozí díl. Opět jsem se nenudila.

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Kniha byla fantastická. Je to fantasy žánr, ten kdo od toho čekal romantiku je blázen. Děj knihy Vás vtáhne do úžasné mytologie v reálném světě. Přijde mi to jako dobré spojení, naučit se něco nového a pobavit se u toho.

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Kniha se mi líbila,ale opět musím podotknout že ten začátek byl poněkud zdlouhavý než se to k něčemu dostalo. Určitě se těším na další díl.

09.10.2016 5 z 5

Čarodějnická škola Čarodějnická škola Debra Doyle

Strašně mě mrzí ,že tato série 6 knih není vůbec mezi lidmi známá. Děj knih je jednoduchý,ale přitom se při čtení vůbec nenudíte. Napětí, dobrodružství,magie. Knihy se mi opravdu líbily.

14.09.2016

Mágové Mágové Lev Grossman

Nevím co si mám o knize myslet.... četla jsem ji celou. Mé pocity jsou smíšené. Prvně jako bych se nemohla od knihy odtrhnout, a pak přijde část kdybych ji nejraději zahodila. Nevím či je to fantasy nebo erotická kniha, ale tyhle dvě skupiny mi opravdu dohromady nesedí.

18.07.2016

Probuzení Astarotha Probuzení Astarotha Henry H. Neff

Kniha se mi velice líbila, nepříjde mi jako kopie ničeho. Už se vrhám na další díl.

20.04.2016

Hvězdná kniha 3: Tvář vládce stínu Hvězdná kniha 3: Tvář vládce stínu Erik L´Homme

Tak ten konec , mě docela překvapil.Bylo to fakt napínavé. Kniha se mi velice líbila. Doporučuji.

06.03.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Nádherná knížka, Tato sada knih se úplně nádherně čte. Doporučuji.Přečtete jednu knihu a budete chtít hned číst další.

29.02.2016

Učedník Učedník Taran Matharu

Kniha se mi velice líbila. Hned na začátku mě chytla a pak už jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na druhý díl

29.02.2016 5 z 5

Hvězdná kniha 2: Pán Sha Hvězdná kniha 2: Pán Sha Erik L´Homme

Hezká knížka. Doporučuji spíše pro mladší čtenáře.

29.02.2016 3 z 5

Hvězdná kniha: Mistr Kadehar Hvězdná kniha: Mistr Kadehar Erik L´Homme

Docela dobrá kniha. Četla jsem jí teď a líbí se mi ten nápad s uspořádáním světů.

29.02.2016 3 z 5