petym petym komentáře u knih

Pomsta Pomsta Roman Kulich

Toto ale vůbec nebylo špatné. Napínavé celou dobu. Ten konec mě překvapil,neřekl bych že je vrah. 5*

25.03.2024 5 z 5

Malované pohádky Malované pohádky Vladimír Sutějev

Moje první kniha, kterou jsem dostal ve školce. A je nádherná. 5*

02.03.2024 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

První kniha od geniální Agathy. CH ,a je to mistrovské dílo. Dokonalá detektivka s pečlivě propracovaným příběhem. 5* každopádně.

24.02.2024 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Určitě plný počet hvězd. Příběh je nadčasový a pravdivý. Je to varování a ne návod jak se chovat.

08.02.2024 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Naprosto famózní a strhující příběh. Stačí jen pár měsíců a je to jako konec civilizace, . Ještě, že tam byl John a uplatnil své zkušenosti. Plný počet hvězd 5* . Těším se na další díl.

06.02.2024 5 z 5

Žáci Kopyto a Mňouk na stopě Žáci Kopyto a Mňouk na stopě Miloslav Švandrlík

První seznámení s knihou a hopla ono to bylo opravdu vtipné a každá povídá skrývá až detektivní příběh. 5 hvězd

13.01.2024 5 z 5

Formule 1 Formule 1 Stanislav Rudolf

Myslel jsem , že kniha bude podle názvu a hlavní strany o pěkných závodech, stavbě F1 , vylepšování, soupeření na okruhu. A místo toho tady máme, jak H. Kašpárek podvádí svoji ženu milenkou. No slabý 2 hvězdy škoda.

30.12.2023 2 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Na začátku jsem vůbec nevěděl co čtu ,ale knize jsem chtěl dát šanci. Tak zatím jen 1 hvězda. Potom se to s Májou rozjelo a říkám si dobrý, ještě že jsem vydržel dávám tedy 5 hvězdiček knize. No a zase přišla rána ve formě konce knihy. Přišlo mi jako by to tam vůbec nepatřilo a z knihy se stalo scifi. Tak konec konců dávám 3 hvězdy, škoda.

12.12.2023 3 z 5

3333 km k Jakubovi 3333 km k Jakubovi Petra Braunová

Velice milé překvapení. Cesta syna a otce a jejich shledání. Konec mi přišel ustřižený.

09.12.2023 5 z 5

Zloba Zloba Colin Falconer (p)

Tadyta kniha má jen jednu chybu a to tu, že už jsem ji dočetl. Konečně po dlouhý době napínané od začátku do konce. A to jsem ji kupoval v Ostravě v knihkupectví jen za 29 Kč. Tady jedině famoznich 5*

12.11.2023 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Strašlivý masakr. Silný příběh Violi co přežila peklo.

18.10.2023 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nooo toto dílo max 3 hvězdy. Za ten konec. Který se podobal detektivce. Jinak jen kecání a kecání a žádná akce.

16.10.2023 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

První kniha od autora a nebylo to špatné. Ze začátku jedná akce ,pak dlouhé vyšetřování,ale ke konci se to pěkně rozjelo. Už se těším na další díl.

11.10.2023 4 z 5

Mužstvo na palubu! Mužstvo na palubu! Karl Neumann

Pohodová kniha pro mládež. Děti musí překonat různé strasti a lapálie při stavění své lodi.

26.09.2023 3 z 5

Čtyřlístek: Muž z budoucnosti Čtyřlístek: Muž z budoucnosti Ljuba Štíplová

Chodíval jsem pro ní do knihovny co by malé dítě. Napínavé. Čtyřlístek sbírám a miluju. Co už není J.Němeček tak už to není ono. Lesklé stránky,kdysi papírové. A moc moderní. Nemohu jinak než 5*

21.03.2023 5 z 5

Zákon věrných strážců Zákon věrných strážců František Kožík

Pěkná kniha. Ani v pokročilém věku kouzlo knihy neopadlo. Kéž by byli všichni učitelé takový,jako učitel Romega. Jsem rád, že jsem si knihu přečetl a vrátil se do dětství. 5 hvězd

21.03.2023 5 z 5

Houslistka z Osvětimi Houslistka z Osvětimi Ellie Midwood

Opět krásná kniha se silným příběhem. Více se mi líbila Žena která utekla z Osvětimi příběh o Malé a Edkovi, ale i toto bylo fajn s koncem bohužel takovým jakým byl. 5*

27.02.2023 5 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Tak jsem si myslel, že kniha bude o hledání Atlantidy. Začátek pěkný,ale po chvíli nuda a dlouhé přemáhání knihu dočíst. Zlatá Amazonie. Bohužel

27.02.2023 2 z 5

Můj brácha Můj brácha Valja Stýblová

Pěkný příběh. Je zvláštní jak si každý pak uvědomí,jak se chová , když tomu druhému se něco stane. Ke konci knihy jsem měl až husí kůži co mu řekl otec jako poslední větu. Kniha má spoustu obrázků, takže se stránky otáčejí samy. Tak ať se líbí. Dávám 5*

07.01.2023 5 z 5

Chlapec s klíčkem Chlapec s klíčkem Vojtěch Cach

Bohužel toto se nepovedlo. Vzdal jsem to na straně 60 což je 4tá kapitola a čtenář vůbec neví o čem se píše. Žádný děj, žádné dobrodružství jak je v úvodu psáno. 1*

29.12.2022 odpad!