Petulik1996 Petulik1996 komentáře u knih

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Moc mi nevyhovovalo jak to bylo napsané, ale nakonec jsem knihu dočetla :D Nejsem náročná čtenářka, hledala jsem něco na cestu MHD. Nebylo to to nejhorší co jsem četla :D Je to spíš taková romanťárna no :D
Chvilkami mi vadila absence přímé řeči a z počátku mi vadila/nemohla jsem si zvyknout na tu Šedivku nebo jak ji říkala.

01.09.2022

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Knihu jsem četla přes dva roky, nedokázala jsem se do ni začíst a potřebovala jsem na ni mít klid a čas. Nějaké myšlenky se mi líbily, něco se mi zdálo divné, ke konci se opakoval. Shrnutí mohl napsat jinak, ne opsal co shrnul do čtverečků
Někdy to bylo vysvětleno hodne, někdy zase málo. V jednu chvíli jsem měla strach mít vlastní děti, pak mě ale uklidnil :D Kniha nebyla špatná, ale jsou asi i lepší, ale dalo mě to pár podnětů, některé věci dělám aniž bych potřebovala číst knihu, člověk na to přijde sám.

19.08.2021 4 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Film si mi asi líbila víc, kniha mi přišla moc zdlouhavá, dočetla jsme ji jen abych věděla jak to dopadne.

06.08.2018

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá kniha. Vždy mě u Agathy překvapí ten konec.

13.02.2018

A co když je to pravda? A co když je to pravda? Marc Levy

Z počátku jsem byla zklamaná že se kniha od filmu liší. Nakonec jsme byla ráda, že je to jiné. Byla jsme mile překvapená jak se to nepodobalo klasické romantické knize.

22.01.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Mrzí mě, že víc nepopsala jak to celé prožíval Maxon. Zajímalo mě proč se rozhodl k tolika věcem...

11.10.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha byla moc krásná. Jak jsem dočetla první díl, tak jsem si hned chtěla přečíst druhý. A už jsme si zarezervovala i 3.

04.09.2017 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Vadili mě některé detaily v knize. Strašně moc mě naštval ten konec.

30.08.2017 3 z 5

Tentokrát naposledy Tentokrát naposledy Mary Higgins Clark

Strašně moc mě překvapil ten konec. Kdo a proč co udělal.

24.08.2017 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle