Peťule115 - Příspěvky

Zlodějka knihZlodějka knihM. Zusak

Kniha se mi dostala do ruky přes kamarádku - sama bych ji asi nevyhledala. Dost mě odrazovalo téma knihy a její tloušťka (tlusté knihy čtu běžně, ale ne na takové téma) ... a mile mě překvapila - každou stanu jsme hltala - jelikož čtu než jedu do práce, tak jsem myšlenkami brzdila hodinovou ručičku, aby mi dala ještě prostor pro další kapitolu. Určitě se k ní vrátím

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJ. Green

Co k ní napsat - skvělá a strašná. Jestli bych ji přečetla znovu - popravdě řečeno nevím. Smutné a krásné. Brečela jsem a po pravdě ještě teď když píšu jaká ta kniha je, mám slzy v očích.

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Začátek knihy (cca 90 stran) mě moc nechytlo, ale pak se to rozvinulo a hltala jsem každou stranu ... bohužel konec byl až příliš rychle rozuzlen :-( ... Tohle není žánr, který bych běžně četla, takže to že jsem dočetla už o něčem svědčí. Podruhé bych už po tomto titulu nesáhla. Není to kniha, kterou bych si koupila do svoji sbírky.

24.01.2017

Vášnivý lhářVášnivý lhářC. Lauren

Ano toto je kniha dle mého gusta - možná že v ní není až taková zápletka neodhalují se žádná "velká" tajemství - ale je to příběh obyčejné holky, které se podařilo "napravit" nebo přivést na správnou cestu kluka,který byl holkař ... moc mě to bavilo, rozhodně přečtu znova (a to ne jednou :-) )

12.03.2017

Mechanická princeznáMechanická princeznáC. Clare (pseudonym)

top ... tahle autorka se stala moji oblíbenkyní ... doporučuji

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březenCalendar Girl 1 - Leden, únor, březenA. Carlan

Povedený kousek - na další díly se těším a určitě si je přečtu :-)
v dalších dílech doufám v nějakýho klitenta darebáka, aby to bylo dramatičtější :-)

17.04.2017

Rockový polibekRockový polibekK. Scott

líbilo se - přečteno jedním dechem :-)

Neviditelná knihovnaNeviditelná knihovnaG. Cogman

nedočetla jsem - fakt to nešlo :-(

03. lednaodpad!

Rudá jako rubínRudá jako rubínK. Gier

Přečteno jedním dechem

Modrá jako safírModrá jako safírK. Gier

stejně jako první kniha - palec nahoru
nemůžu se dočkat děje v posledním díle

Zelená jako smaragdZelená jako smaragdK. Gier

čtivá trilogie - bavilo mě to - díky náhodě,že mi tuhle knihu podstrčila pod nos :-)
určitě se k této knize (trilogii) vrátím a přečtu i jiné knihy od K.Gier

AlfaAlfaJ. Wilder

uf - ani nevím co napsat - přečetla jsem, ale ...
s určitostí vím, že po další knize této autorky nesahnu
Velké zklamání

Město ze sklaMěsto ze sklaC. Clare (pseudonym)

zatím nejlepší kousek ze série

Město z kostíMěsto z kostíC. Clare (pseudonym)

jednoznačně doporučuji

Město z popelaMěsto z popelaC. Clare (pseudonym)

přečteno jedním dechem - kdyby to bylo jen trochu možné, tak jsem se od knihy ani nehnula :-)

Město padlých andělůMěsto padlých andělůC. Clare (pseudonym)

první ze série, kdy mi trvalo než jsme se začetla ... a ten konec :-/ ... no jsem zvědavá na další díl

Město ztracených dušíMěsto ztracených dušíC. Clare (pseudonym)

bomba ... velmi povedený díl ... teším se na další

Pekelné stroje 1-Mechanický andělPekelné stroje 1-Mechanický andělC. Clare (pseudonym)

Po NS jsem neodolala a pokračovala v serii YA (i přes to, že jsem říkala že si teď hodím nějakou romantiku nebo historickou oddechovku) - a nebylo to vůbec na škodu. Věřím, že jsme nečetla tuto autorku naposledy.

Mechanický princMechanický princC. Clare (pseudonym)

nezklamala mě

Vévoda a jáVévoda a jáJ. Quinn

Tato autorka nikdy nezklamala. Opět skvělý čtivý kousek. (Vlastně každá kniha z této řady, kterou jsem zatím četla.)

19.04.2017

Nepravý gentlemanNepravý gentlemanL. Carlyle

Trošku těžší začátek a trvalo než jsem se začetla. Ale nakonec mě příběh pohltil a četla jsem se zatajeným dechem.

01.05.2017

Královna DagmarKrálovna DagmarH. Parkánová-Whitton

Hezký příběh ... Ale je pravda, že tato autorka má mnohem lepší kousky

15.05.2017

Hot BoysHot BoysM. Marková

hlavní hrdina chlap (docela mě bavilo číst z tohoto pohledu), zajímavá zápletka (ex co je magor) - mile mě to překvapilo ... věřím, že k této knize se ještě vrátím (i když se neřadí do těch mých TOP kousků ke kterým se vracím pravidelně)

07.11.2017