petula6844 petula6844 komentáře u knih

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Mazec, já nemám slov…

05.10.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Paráda!!! Mám všechny díly v knihovně nachystané strašně dlouho, šetřila jsem si je, přesně jsem věděla, že to bude super čtení a že mi bude líto mít vše už přečtené. Takže rychle na další díl :)))

16.09.2022 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Na knížku jsem neměla moc času, četla jsem ji dlouhých 14 dní a jsem ráda, že jsem vydržela až do konce, paráda!

22.08.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Super čtení, opět zajímavý případ, snad bude další díl!

29.05.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Celá série je super, tento díl byl boží, sotva jsem dočetla poslední větu, hned jsem vzala do ruky další díl, paráda!

24.04.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Strašně moc jsem se na tuto novou knihu těšila, ale zklamala mě, psané jakoby někým jiným, snad příští kniha bude ve stejném stylu jako předešlé...

03.02.2022 3 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Moc mě tato série baví, super tým Poe a Tilly, opět vtipné, napínavé, další díl už čeká!

12.11.2021 5 z 5

Rez & záře hvězd Rez & záře hvězd Tammy Greenwood

Mít více času, přečetla bych ji jedním dechem, na tenhle příběh jen tak nezapomenu, určitě stojí za přečtení...

19.08.2021 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Oddychové čtení, moc krásná knížka!

01.08.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Wau!!! Ráno jsem začala číst a večer dočetla s otevřenou pusou, to už se mi dlouho nestalo!!! Další díl prosím!!!

29.05.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Pro mne trochu zklamání, moc jsem se na další díl těšila, případ dobrý, Alison a Penna jsem si oblíbila, ale již jsem si přesně nepamatovala předešlé případy a jména, no tentokrát 4*

20.05.2021 4 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Tak to bylo napínavé, sice pomalejší rozjezd, ale stálo zato číst dál. Těším se na pokračování...

17.03.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Dlouho jsem se na knihu těšila a jsem ráda, že nezklamala, svižné a napínavé čtení!

02.01.2021 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Skvělé, svižné, místami i vtipné čtení! Říkala jsem si, zda nebude další díl s tolika stránkami zdlouhavý, naopak, hltala jsem každou stránku. Carl s Asadem mě baví čím dál více...!

06.11.2020 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Na knížku jsem se moc těšila, četla se hezky, dokonce jsem ji přečetla za jeden den, ale očekávala jsem víc... Předvídatelné ;)

31.10.2020 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Paráda!!! Řadím mezi oblíbené vyšetřovací série..., doufám, že bude víc dílů. Aaaa vrhám se hned na Pohřbení!

28.09.2020 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Skvělý příběh, napínavé od začátku až do konce! Určitě sáhnu po další knížce od tohoto autora. Doporučuji!

25.09.2020 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tak a je dočteno! Opět skvělý díl... Sice jsem se v tom na konci trochu ztrácela a musela dost přemýšlet, ale jinak super a konec nečekaný!

08.09.2020 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Nemohla jsem se dočkat tohoto dílu, opět skvělé čtení, pro mě jedna z nej detektivních sérií!!! ;))

30.07.2020 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Skvělá knížka!!! Hltala jsem každou stránku, ale nakonec jsem jí přečtenou musela zavřít, nejraději bych se hned pustila do nějakého pokračování... Doufám, že spisovatelka nezůstane pouze u jedné knihy.

03.05.2020 5 z 5