Petucelli Petucelli komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Dočíst tuto knihu 17.listopadu pro mě dokonale dokresluje celé poselství knihy. Paní Mornštajnová je vždy záruka dobrého příběhu, skvělých postav a určitého poselství.
Díky za to.
Díky, že můžem.

17.11.2023

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Mrazive, desive, ale dokonale napsane.

30.07.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Letní dokonalá romantika. Chtěla bych pokračování

24.07.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Karin byla a nakonec i stále je zárukou dobrého čtení.
Tsunami byla pro mě kniha, ze které jsem byla lehce v rozpacích, ale nakonec nezklamala.
Začátek se tahnul, asi od půlky jsem už tusila o co půjde, ale nakonec mě konec stejne překvapil.
Myslim, ze autorka umí dokonale skvele propracované postavy, zápletky a náročná témata s určitou lehkosti.

03.04.2023

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Diky Shari, zase jste si mě povozila a ja hltala každou stránku.
I když tady jsem tusila více než v jiných knihách, presto posledni 3 stranky zase perlicka

27.08.2022 4 z 5

Cvičebnice tvůrčího psaní Cvičebnice tvůrčího psaní Alžběta Bublanová

Velmi povedená kniha pro začátečníky i nadšence tvůrčího psaní.
Přečetla jsem ji za jeden večer, text je srozumitelný a dokonale vás navede na cestu začínajícího spisovatele a pak už je to jen na vás a vašich nápadech.
Kromě obsahu knihy mě hrozně baví jak je knížka vymazlená od ilustrací a nádherných fotek, které jen doplnují celou atmosféru knihy.
Za mě rozhodně 5/5 hvězdiček. Jen tak dál!

19.08.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari si mě pěkně povozila a ja ji vše věřila…takže mi kniha přinesla to co jsem cekala poradny zvrat…
Plus její styl psaní krátkých kapitol miluju. Jediné co vytykam je otevřeny konec.

11.08.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Strhující od začátku do konce i když jako pro mámu dvouletého syna narocne cteni.

24.07.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje prvni detektivka od ceske autorky a musim rict, ze povedena:)). Příjemné napětí bez krve a detailních popisu hrůz.
Kdo je vrahem me opravdu prekvapilo. Jedine co jsem obcas preskakovala byly zbytecne dlouhe pasaze o popisu okoli.

06.06.2022 3 z 5

Paříž je vždycky dobrý nápad Paříž je vždycky dobrý nápad Jenn McKinlay

Pro mě jedno velké zklamání možná kvůli velkému očekávání.
Hlavní hrdinka mi byla nesymetrická, děj se odehrával jen z malé části v Paříži, přestože název knihy podle mého slibuje neco úplně jiného.
A také mi trvalo se do knihy vůbec začíst, spoustu popisku mi připadalo zbytečně zdlouhavych a nudnych.

15.04.2022 2 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ja jsem proste nadšena …od knížky jsem se nemohla odtrhnout a všechny postavy jsem si zamilovala.

26.03.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Nádherný příběh, který se v těchto nelehkych časech četl úplně sám a byl krásným pohlazenim po duši.
A je jedno jestli je vám 10..20 nebo 30..JKR mi opět dokázala, ze ke cteni dokáže zlákat všechny věkové kategorie.

17.03.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Ani nespocitam, kolikrát jsem chtěla knížku odložit,ale vydržela jsem. Díky za to i přes velké množství postav, tajemství v každém odstavci, jsem dočetla. Ke konci knihy jsem pochopila, že autorka měla vše dokonale promyšlené, vše do sebe zapadlo jak skládačka. Někde jsem četla, že knize chybí rozuzlení, já si myslím, že celá kniha je vlastně rozuzlení příběhu.

01.03.2022 3 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Skvělá, skvělá prostě skvělá. Moje první seznámení s touto spisovatelkou a určitě se vrhnu i na první dva díly. Hrozně se mi líbila hlavní postava Josie, celá zápletka, napětí a rozuzlení. Klobouk dolů.

01.02.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Jedna z nejsilnějších knih co mi kdy prošla rukama. Tolik tezkych temat a moralnich otazek....
Plny pocet ⭐️

23.01.2022 5 z 5

Život za oceánem Život za oceánem Dominika Valentová

Kniha pro mě znamenala cestu do minulosti, Dominika skvele vystihla život v Americe i kulturní šok, co často po návratu.
Často jsem se s hlavní hrdinkou ztotoznovala a moc závidím těm, kteří mohou tuto knihu číst ve svých 20+-, protože myslim, ze kniha je skvela motivace a nakopavac v jednom

27.09.2021 4 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Kniha, ktera chytne od prvnich stranek

27.08.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Fajn kniha psana muzskym pohledem.

09.02.2020

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Neskutečné od první do poslední stránky, geniální zápletka.

22.01.2020 5 z 5

Moje první knížka od Tomáše, vyhovoval mi styl i popsání situaci i přiblížení mise v Africe.

25.08.2019 3 z 5