Petucelli

NetopýrNetopýrJ. Nesbø

Možná z důvodů mého velkého očekávání, byla pro mě minimálně první polovina knížky zklamáním. Tohle je, že je ten PAN spisovatel Nesbo?!
Druhou polovinu(možná spíš poslední čtvrtinu) jsem však přečetla naráz, rozuzlení pro mě bylo překvapením a řekla bych, že jsem nakonec přišla na chuť stylu psaní. Za mě tedy 3 hvězdy.

07.05.2017

Jsou světla, která nevidímeJsou světla, která nevidímeA. Doerr

Domnívám se,že Pulitzerovu cenu má právem, toť moje hodnocení :-)!

12.07.2017

StalkerStalkerL. Kepler

Moje první kniha od L. Keplera a jedním slovem skvelé. Nemám co vytknout. Poprvé jsem se začetla hned od první stránky ne-li od první věty. Oceňuji smysl pro detail, skvělé zachycení okamžiku a přesto,žádné zdlouhavé popisování. Ani jedno slovo nepřišlo nazmar :-). Plný počet bodů!

04.08.2017

Řvi potichu, bráchoŘvi potichu, bráchoI. Březinová

Sklanim klobouk paní Březinová! Po celou dobu jsem si myslela, ze se na konci knihy dočtu, ze píšete z vlastní zkušenosti, ale opak byl pravdou.Autenticnost příběhu a zaměření na detaily opravdu vynikající. Realita spousty rodičů, kteří musí bojovat každý den s nepřízni osudu a nepochopením okolí.

Budeš tam?Budeš tam?G. Musso

Zpocatku neduvera, ale styl i napad autora naprosto skvely.

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Já nevím...rozhodně to pro mě není bestseller. Není to kniha, do které jsem se začetla od první stránky, zpočátku jsem měla i velký problém s hlavní hrdinkou.
Což však hodnotím kladně,že jsem během čtení měnila údajného vraha stále dokola.
Ale jinak průměrná detektivka pardon...

02.08.2017

Bílá MasajkaBílá MasajkaC. Hofmann

Životní příběh, který nelze soudit,každý máme nějaký. Bylo zajimavé nahlédnout do prostředí denního života v Africe,ale pro mě jako evropana naprosto nepohopitelné.
Bohužel bylo i hodně znat,že Corrina není spisovatelka,což dle mého názoru se také velmi odráží na kvalitě knihy.

13.08.2017

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Vynikajici ????????????

Girl OnlineGirl OnlineZ. Sugg

Přiznám se, ze mám z teto knihy, tak rozpolcene pocity, ze opravdu nevim. Za prve jsem se do ni vůbec nemohla zacist, za druhé me to přišlo opravdu pubertální příběh od a až do z, ale nakonec po přečtení zvazuju, ze si přečtu i díl druhy

14.10.2016

A proto skáčuA proto skáčuN. Higašida

Pro me naprosto ojedinělá a přelomová kniha. Pro odborníky, rodiče i laickou veřejnost. Davam plný počet bodu.

13.11.2016

Pýcha a předsudekPýcha a předsudekJ. Austen

Nebyla to laska na první pohled, ale postupem jsem pochopila proč je to klenot literatury.

04.12.2016

Dítě jménem KubaDítě jménem KubaT. Melišová

Zábavná odechovka, opravdu jsem si vás několikrát živě představovala jak zápasíte s Kubou :D. Na druhou stranu jsem si řikala, jestli někdy dostane ,,na zadek".

28.07.2017

Stále single?Stále single?A. Spera

Zajimavá obálka knihy. Pár opravdu zajimavých pasáží, kde si myslím,že si každý ,,single" najde to své. Dobré zhodnocení dnešní doby a randění. Ale nadruhou stranu někdy dost přitažené za vlasy a až nesmyslné scénáře.

03.08.2017

Milý JohneMilý JohneN. Sparks

Miluju ten film opravdu moc. Knížku jsem četla v originále a možná jsem měla přehnané očekávání,ale moc mě nebavil začátek zbytečně dlouhý, ale prostředek a konec to zase vyvážily. Na druhou stranu jsem si z knihy odnesla hned několik úryvků a citátů k zamyšlení :)).

31.12.2018

Už se nikdy nevrátíUž se nikdy nevrátíH. Koppel

Rozpolceny pocity behem cele knizky, ale konec napinavy.

LogopedieLogopedieJ. Klenková

Pro mě nejlepší kniha z oblasti logopedie, ucelené informace na jednom místě

10.09.2015

Dívka, která zvítězila nad ISDívka, která zvítězila nad ISF. Khalaf

Sama jsem musela uznat, jaký pohled nám na celou situaci davaji media. Určite veci jsem si prehodnotila, nevím jak presne knihu ohodnotit. Jak hodnotit zivotni pribeh cloveka, ktery prosel takovymi zverstvy a to zijeme v 21.stoleti?

05.07.2016

Odvážné rozhodnutíOdvážné rozhodnutíD. Steel

Moje první ,, Steelovka ". Diky ctenarsky vyzve, jsem se k ni opet vratila. Knihu jsem precetla za den, libi se jak je kniha psana, zapletka a vse ostatni. Pro me odpocinkove cteni.

06.10.2016

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

Jedním slovem zajimave. Ta propletenost mi maximalne vyhovovalo, detailing popis a vyber osudu taky hodnotim kladne.
Jediny minus pro me byl zacatek knihy - nedarilo se mi zacist...

25.02.2017

Jak to vidím jáJak to vidím jáT. Grandin

Pro mě jedna z nejzásadnějších knih ohledně autismu. Doporučuji přečíst všem, kdo se setkávají s osobami s PAS.

25.04.2017

Dítě a mateřská školaDítě a mateřská školaS. Koťátková

Skvělá kniha jak pro rodiče, tak pro učitele i studenty.

25.11.2018