petrusbrezu

Heidi, děvčátko z horHeidi, děvčátko z horJohanna Spyri

Krásný příběh, který musí oslovit každého.

Palác zradyPalác zradyJason Matthews

To bylo velmi zdařilé.

24.04.2020

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Krásná detektivka, nechala jsem se unášet krásnou výpravou, byl to požitek, nemůžu se dočkat jeho další knížky.

18.05.2020

Byly jsme tam takyByly jsme tam takyDagmar Šimková

Krásná knížka, ale docela krátka, přečetla jsem jí za jeden den. Nikdo čtivej nebude litovat.

18.05.2020

Manželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyněManželé Goebbelsovi - Svůdník a vražedkyněVáclav Miko

Goebbels mě nepřekvapil, ale ona na 100%. Druhá polovina knihy se mi zdá lepší.

Pekař Jan MarhoulPekař Jan MarhoulVladislav Vančura

No já nevím, postrádám naturální přirozenost.

MarekMarekkolektiv autorů

Někdy to bylo těžké čtení, ale krásné.

BeranBeranWolfgang Döbereiner

Opět jsem už asi po v tomto měsící podlehla. Nebudu nic prozrazovat, ale dobrý.

Metresy - Tajemná moc ženMetresy - Tajemná moc ženYury Wintenberg

Kniha je opravdu čtívá a svými informacemi obohacuje znalosti.

Vzdálený přístavVzdálený přístavTamara McKinley

Moje oblíbená autorka, ale tahle kniha je o něco slabší od ostatních, asi neměla dobré období. Přesto jedna z nej autorek, mám jí moc ráda.

Dobrodružství v ČtvrtohoráchDobrodružství v ČtvrtohoráchPetr Kettner

Krásná kniha, jedinečný styl a poučné vysvětlení. Myslím, že bychom měli tohoto spisovatele dát na výsluní slávy české literatury.

Paleta vášníPaleta vášníDesirée Witkowski

Čekala jsem více, ale nebyla jsem zklamána. Některé recepty mě dostali, ale nebudu nic prozrazovat.

Čas láskyČas láskyBertrice Small

Přestože jsem to přečetla jedním dechem, tak ostatní její díla jsou skvostem, tahle mě nijak nepřibila do srdce ani představ.

Milenec lady ChatterleyovéMilenec lady ChatterleyovéDavid Herbert Lawrence

Nemohla jsem se dlouho do knížky zakousnout. A když jsem to už konečně přežvykovala, tak mě čekalo nemile překvapení, ale dalo se to číst.

DohraDohraMika Waltari

Vynikající umělec, kterého si rada pokaždé přečtu.

Gestapo v ČecháchGestapo v ČecháchVáclav Miko

Tak jsem nabrala mnoho neznámých informací, jen mě zaráží, že to není tak dávno, co se to všechno odehrálo. Pozitivně hodnotím udržování tempa, kniha rozhodně nenudí.

12.09.2020

Hledám přítelkyni pro konec světaHledám přítelkyni pro konec světaTiffanie DeBartolo

Dobře se četla, to mohu potvrdit. Některé postavy byly protivné a možná i zbytečné. Knihu lze bez větších výhrad doporučit.

05.10.2020