Petraj365

Nesnáším těNesnáším těVi Keeland

Přečteno za odpoledne. Mělo to spád a nenudila jsem se. Super knížka, když si chcete odpočinout.

24.04.2020

Palác lžíPalác lžíErin Watt

Tak tato série mě dostala. Vůbec jsem se nenudila. Stále se něco dělo. Nemohla jsem se odtrhnout a pak jsem byla naštvaná, že je už konec. Spisovatelku si dávám do oblíbených.

05.09.2021

Zakázaná přitažlivostZakázaná přitažlivostKateřina Petrusová

Hezký příběh. Zápletka hodně jednoduchá a vše bylo takové rychlé, ale i tak se mi moc líbila.

HraHraElle Kennedy

Opravdu všechny knihy od této spisovatelky jsou oddychovky a vždy u nich vypnu a opravdu se přistihnu jak se usmívám. Moc mě baví.

04.06.2020

Něco skutečnéhoNěco skutečnéhoErin Watt

Sice je jasný jak to dopadne, ale i tak moc hezký příběh. Dva úžasně prožité večery. Je to moje oblíbená autorka.

01.11.2021

BestieBestieJ. R. Ward (pseudonym)

Já ty knihy miluju. U minulé jsem si pobrečela a tady zase nasmála. Děj mě úplně pohltí a knihu nemůžu odložit. Autorka má úžasnou fantazii a dokáže vzbudit zvědavost tím, že rozvíjí další dějové linky, které pokračují v dalších knihách a to mě baví.

13.01.2021

Rozmazlená princeznaRozmazlená princeznaL. J. Shen

Bylo to super, ale série o jejich rodičích se mi asi líbila víc. Myslím, že kdybych tuto knihu četla dřív tak bych byla nadšenější. Můžu jen doporučit.

KingKingT. M. Frazier

Úžasný. Přečteno za jeden večer. Nemohla jsem to odložit a ten otevřený konec mě trochu naštval, protože jsem nenašla další díl v češtině

29.12.2020

Padlý dědicPadlý dědicErin Watt

Tak to byla jízda. Přečetla jsem to jedním dechem. Není to klasický příběh drsňáka a holky která se šíleně do něj zamiluje. Za mě nejlepší díl a hned jdu na poslední

29.10.2021

Chlap snůChlap snůKim Jones

Tak to můžu jen doporučit. Moc jsem se nasmála. Nic vážného i když tu je pan bohatý, dokonalý a samozřejmě chudá slečna. Příběh se mi moc líbil, prostě oddychovka. Moc se mi líbily dialogy a to jak se hlavní hrdinka dokázala postavit situacím do kterých se stále dostávala. Chtěla bych přečíst od spisovatelky další knihy, ale bohužel jsem nic nenašla. Tak snad někdy v budoucnu.

Probuzený milenecProbuzený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Prostě úžasný. Hned jdu na další

31.10.2020

VyvolenáVyvolenáJ. R. Ward (pseudonym)

Tak to bylo super. Úplně jsem bratrstvu propadla. Teď jsem zvědavá jak dopadne Vishous. Je to můj oblíbenec ...jdu to hned zjistit. Je to prostě závislost a mrzí mě, že to už brzy skončí...

30.01.2021

Prohnilé královstvíProhnilé královstvíErin Watt

Super série. Konec se mi sice zdál takový rychlý a přála bych si jiný, ale to je věc názoru. Můžu jen doporučit

31.10.2021

VanVanMelanie Moreland

Tak to bylo dokonalé. Tak tento díl jsem přečetla jedným dechem a nechtěla jsem, aby skončil. Skvělá série.

22.12.2021

AlibiAlibiSandra Brown

Knihy od Sandry Brown mám moc ráda, ale u Alibi mě začalo bavit tak posledních 50 stránek. Konec mi přišel takový rychlý a osudy některých postav nedořešené.

15.04.2020

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiRobert Bryndza

Byla to moje první kniha od tohoto spisovatele a bylo to super. Vůbec jsem se nenudila a do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrah. Určitě se pustím i do dalších knížek.

17.04.2020

PoutoPoutoAnna Todd

Tato série je super. U tétk knihy mě jen moc nenadchnul ten konec. Bylo to divně poddané. Ty skoky v čase si myslím byly zbytečné. Úplně mi to rozhodilo pocit z posledního dílu, který se mi do té doby moc líbil. Stále jsem čekala jak se z toho dostanou a pak to bylo tak rozkouskovaný. Škoda, ale i tak super. Moc jsem si to užila

19.06.2020

SpolubydlícíSpolubydlícíChristina Lauren

Moc mě to nenadchlo

04.08.2020

Milenec z věčnostiMilenec z věčnostiJ. R. Ward (pseudonym)

Líbila se mi víc než první díl. Sice se ztrácím v těch písmenech, ale opravdu mě to baví. Hned jdu na další

29.10.2020

Nalezený milenecNalezený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Díl od dílu lepší

07.11.2020

Nespoutaný milenecNespoutaný milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Konec je zvláštní, ale i tak super

09.11.2020

Vyvolený milenecVyvolený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Opět super. Jen by nemusel děj tak přeskakovat z jednoho na druhý.

17.11.2020

Milenec jen můjMilenec jen můjJ. R. Ward (pseudonym)

Já ty knížky miluju. Stále se tam něco děje. Je to z pohledu spousty lidí a je to super

01.12.2020

Milenka pout zbavenáMilenka pout zbavenáJ. R. Ward (pseudonym)

Myslím, že jsem závislá. Nic jiného nedělám než, že čtu. Tento díl byl opět super a jdu hned na další

07.12.2020

ZlodějZlodějJ. R. Ward (pseudonym)

No začíná to být opravdu napínavé......nechci aby to skončilo ????????. Už dlouho mě nic takto nebavilo. Když jsem přečetla ze zvědavosti první díl, nenapadlo mě, že mě to tak pohltí.

02.02.2021

Nevinná navždyNevinná navždyAbbi Glines

Prostě úžasný. Stále se něco děje. Vůbec jsem se nenudila. Škoda, že nejsou další knihy z této série ani tady uvedené. Já se dostala k dalším 3 dílům a sedmý bych potřebovala, protože šestý díl je neukončený. Je to velmi stresující však to znáte.

24.10.2021

Láska na druhý pokusLáska na druhý pokusM. J. Summers (pseudonym)

Bylo to dlouhý. Ty rozhovory byly tak přeslazené a nereálné. Celé to bylo takové moc sladké.

Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

No nic moc. Příběh byl slabý. Žádné napětí co bude dál. Hodně předvídatelné.

Nevinná navždyNevinná navždyAbbi Glines

Tato série má 13 knih + dvě které se týkají otce Rushe a zpěváka z kapely v mladých letech. Podařilo se mi jich sehnat v českém překladu asi 8 a teď sháním díl 9 Byla jsi má. Moje oblíbená série i spisovatelka.

předevčírem

V ringuV ringuKaty Evans

Bylo to vážně super. Přečteno za jedno odpoledne. Chtěla bych další pokračování Šance a Remi, ale bohužel nejsou k sehnání :-(

20.04.2020