PetraFrenz PetraFrenz komentáře u knih

Vítěz je sám Vítěz je sám Paulo Coelho

Byla jsem zklamaná. Podle názvu knihy to vypadalo na docela slušný příběh. Ale toto není kniha typická pro Coelha. Prázdné tlachání, vraždy. Snažila jsem se na tom najít alespoň něco pozitivního, ale bohužel. Konec tomu dal korunu.

20.11.2017

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

Čekala jsem od knihy víc. Neurazí, nenadchne. Knihu jsem i ze začátku odložila. Nakonec jsem ji dočetla. Jsou mi blízké tyto hlavní postavy, které se snaží jít za svým snem, takže to nakonec nebylo tak hrozné.

24.10.2017 3 z 5

Velké kouzlo Velké kouzlo Elizabeth Gilbert

Skvělá kniha o kreativitě. Okamžitě mě nakopla k tvoření. Skoro jsem ji nedočetla, kolik nápadů mi začalo proudit hlavou. A právě o tom, jak se chovají nápady, je tato knížka.

Léčení čaker Léčení čaker Doreen Virtue

Praktické rady na léčení čaker.

24.10.2017 4 z 5

Intuice – Vědění, jež přesahuje logiku Intuice – Vědění, jež přesahuje logiku Osho

Skvělá kniha, prostě Osho.

24.10.2017 5 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Naprosto skvělá kniha. Četla jsem ji už dvakrát a vždy tam najdu něco nového.

24.10.2017 5 z 5

Tato knížka se nedá jen půjčit v knihovně. Musíte ji mít doma. Můžete ji číst totiž stále dokola a vždy tam najdete něco inspirativního a nového.

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Pojednává o tom, že bychom měli dělat to, co nás baví. Knížka není dlouhá, já sama jsem ji přečetla za jediný den. Děj se odehrává na Bali, samozřejmě na mém oblíbeném místě. Tam se život mění úplně sám.

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Velmi k zamyšlení. Krásně se čte.

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Knížka opravdu stojí za přečtení, i když je psána zvláštním jazykem, ale s jasnou myšlenkou. Příběh v této knize je ukázkou, jak uvést činy do praxe.

Toltécké tajemství štěstí Toltécké tajemství štěstí Ray Dodd

Výborná kniha, krásně se čte, inspirativní.

Nevyšlapanou cestou Nevyšlapanou cestou M. Scott Peck

U této knihy musí člověk přemýšlet. Jsou to příklady z praxe psychoterapeuta.

Klíč Klíč Joe Vitale

Knížku doporučuji. Popisuje zákon přitažlivosti a metody práce s myslí.

Mág Mág Fernando Morais

Díky za tuto knihu. Začátek i konec knihy mě nebavil, ale to ostatní stálo za to. Životopis Paula, kde člověk ihned pochopí poselství jeho knih. Kniha je sice velmi náročná na čtení, ale pro opravdového fanouška, je to zážitek.

Záhir Záhir Paulo Coelho

Autor byl inspirován jednou zahraniční novinářkou. Knížka je velmi čtivá a nabízí zase nějaké myšlenky k zamyšlení.

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Super knížka. Autor čerpá ze svého pobytu v psychiatrické léčebně. Na této knížce si uvědomíme, jak je život křehký. Poznáme i pár bláznů, kteří vlastně nejsou blázni, jen jim nevyhovuje současné nastavení.

Valkýry Valkýry Paulo Coelho

Pro ty, koho zajímá anděl strážný. Krásně se čte a děj je naprosto skvělý.

24.10.2017 5 z 5

Nádherná kniha o lásce a osudu.

Rukověť bojovníka světla Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho

Určitě se vyplatí ji mít doma a když ztrácíme naději, znovu si ji přečíst.

Rukopis nalezený v Akkonu Rukopis nalezený v Akkonu Paulo Coelho

Přečteno jedním dechem. Spousta hlubokých myšlenek a podnětů k zamyšlení.