Petra88 Petra88 komentáře u knih

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Pro mě to byla super oddechovka. Jen škoda toho happy endu na konci. Klidně bych děj ukončila o pár stránek dřív.

26.11.2022 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Hezká pohádka pro dospělé. Oddechovka.

06.09.2022 2 z 5

Kde si Píťa zchladí tlapky? Kde si Píťa zchladí tlapky? Peter Wohlleben

Krásné ilustrace, krásný příběh. Doporučuji!

18.12.2021 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Jako oddechovka super. Děj byl napínavý, měl spád. Konec byl už překombinovaný a to mě trochu zklamalo.

07.06.2020 3 z 5

Jak žít a nezbláznit se Jak žít a nezbláznit se Lidmila Pekařová

Hezky a jednoduse napsane. Doporucuju. Otazka je, jak se navod k pouziti osvedci v praxi. :-)

07.03.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Loutkář se mi líbil víc než Hadrový panák. Konec byl takový zmatený a useknutý, takže vlastně nevim jak to dopadlo. Další knihu od tohoto autora číst nebudu. Už jen kvůli tomu zmatku, který dokáže do svých knih vnést.

02.03.2019 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Začátek vypadal slibně...konec byl zamotaný a nezáživný.

24.02.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Po sérii detektivek to byla příjemná oddychovka. Ale... Číst dvě knihy od Hartla po sobě a ta druhá být Nejlepší víkend, tak ji nedočtu. Spousta postav (některým se zbytečně věnuje moc času), žádná zápletka (není důvod se ke knize vracet), žádný humor a hlavně spousta omáčky kolem, ale kdyby ta omáčka aspoň někam posunula děj, to ne. Např. popisování snů. Jako k čemu?
Ale i tak jsem zvědavá na další knihu (jestli nějaká bude), ale předtím si raději přečtu pár detektivek. :-)

05.02.2019 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Nejdřív to vypadalo, že knihu ani nedočtu. Dala jsem jí ale šanci a nebylo to zase tak špatné (určitě lepší než Bábovky). Jen ten konec byl trochu psycho. Jako oddechovka dobré, ale podruhé bych ji už nečetla.

20.01.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se cetla dobre, ale jak uz je v jinych komentarich psane, je to jak pribeh z cervene knihovny. Na tema Osvetim existuji lepe napsane knihy. A stejne jako nekteri se i ja podivuji, ze Laleovi vse prochazelo. Mel opravdu tolik stesti nebo si ve svem pribehu neco pridal a neco ubral?

06.01.2019 3 z 5

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Čtivá, napínavá, děj má spád. Moc se mi líbila. Doporučuji.

18.12.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na začátku jsem se těžko orientovala v postavách. Nebyla to úplně špatná knížka, ale něco tomu chybělo. Bavila mě určitě víc než Dívka ve vlaku.

12.12.2018 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

No tedy...kniha mě vůbec nebavila. Mohla být klidně o polovinu kratší a nic by se nestalo.

07.12.2018 2 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Napinavá kniha. Bavilo mě krátké střídání kapitol. Celou dobu si člověk myslí, že na 100% ví, kdo je vrah a pak takový zvrat. Doporučuji.

07.12.2018 3 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Kniha se četla velmi dobře. Víc mě zaujal příběh Elsie. Škoda, že tam pro něj nebylo víc prostoru.

07.12.2018 3 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Příjemné, odpočinkové a lehké čtení.

27.10.2018 4 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Bohužel jsem také podlehla reklamě na fb. Čekala jsem úplně jiný žánr. Politika mě nebaví, sci-fi mě nebaví...hodně špatná VOLBA.

23.08.2018 1 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Je to má druhá přečtená detektivka a naprosto mě pohltila. Kniha má spád a velice dobře se čte.

23.08.2018 4 z 5

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Edgar Allan Poe

Nejlepší povídky jsou určitě Jáma a kyvadlo a Černý kocour.

01.10.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Bohužel to zrovna nebyl styl, který by mi sedl. Takové lehké čtení, když zrovna není nic jiného po ruce.

20.09.2017 2 z 5