petra4080 petra4080 komentáře u knih

Zázračný lék Zázračný lék Harlan Coben

Nápaditý scénář, jen jsem se chvílemi docela nudila. Zkrácená verze by mi byla příjemnější, takhle už jsem knihu dočetla spíš jen ze zvyku... škoda, potenciál tu byl.

09.02.2018 2 z 5

Druhá šance Druhá šance James Patterson

Měla jsem jednoho favorita na vraha a ten to nakonec nebyl, ale nevadí, třeba se trefím příště :-D

09.02.2018 3 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Moje první kniha od Cobena, velmi se mi líbila. Děj je překvapivý, možná trochu složitý, ale o to víc jsem byla zvědavá jak všechno dopadne.

09.02.2018 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Napínavé až do úplného konce, krásně vyprofilovaní hlavní hrdinové, překvapení, tajemství.. nenudila jsem se ani vteřinu. Knížka má spád a přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. Doporučuji.

09.02.2018 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Wow! Tak jsem nejspíš natrefila na svou oblíbenou autorku. To byla jízda, dlouho jsem nečetla knížku která by mě takhle pohltila. Je zde dost momentů překvapení a zvratů. Hlavní hrdina je velmi sympatický i díky své poruše.

09.02.2018 5 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Moje první knížka od autora a musím říct že mě bavila. Líbí se mi styl jakým je napsaná, není to jenom detektivka. Děj rychle ubíhá, dobře se seznámíte s postavami a na konci ještě překvápko - tedy alespoň pro mě. Hned se pustím do dvojky :-)

09.02.2018 3 z 5

Sedm démonů Sedm démonů Barbara Wood

Jedna ze slabších knížek od Barbary, k dočtení jsem se musela nutit. Chybí tam obvyklé očekávání, děj je nadpřirozený až příliš a postavy nejsou příliš propracované. Kromě toho konec nebyl ani konec.

09.02.2018 2 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Začetla jsem se bez problémů. Příběh je trochu překombinovaný a chybí mi zde ukončení pouti mnoha postav, které Selene na své cestě potkala. Také mi připadá nepochopitelné, že dceři nesvěří pravdu o jejím původu, když totéž kdysi sama chtěla vědět. Od začátku je jasné, jak to dopadne, nijak zvlášť mi to však nevadilo, v knize je důležitá především cesta a ne cíl.
Konec mě naštval, ale tak je mi jasné, že taková byla doba....

Posvátné místo Posvátné místo Barbara Wood

Zajímavé pojetí, líbilo se mi, že jde o mnoho příběhů v jednom. Spousta lásky a historie. Vše se na konci krásně prolnulo. O každé postavě se dozvídáme vše co nás zajímá. Úžasné čtení.

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Krásná kniha, historie, láska, zápletka, přesně to co od autorky očekávám.
Doporučuji.

Babylonská hviezda Babylonská hviezda Barbara Wood

Tahle knížka je asi nejhorší, co jsem do autorky četla. Něco tomu prostě chybí, necítila jsem žádné nutkání knihu dočíst co nejdříve, spíše jsem se k tomu nutila. Je zde láska i zápletka, ale jde o celkem nudný příběh který se rozjíždí až na konci.

14.12.2017 2 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Láska, napětí, nečekané zvraty. Podle mého knížce nic nechybí, hezky jsem si u ní odpočinula. Moje první kniha od autorky, hned sahám po další :-)

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Moje první kniha od autorky a nejspíš i poslední. Nejedná se o žádnou bombu. Kniha je psaná velmi jednoduše, přitom čeština je tak bohatá! Zápletka byla fajn, ale hrdinové nebyli dobře vykresleni, opět jen povrchně.

22.11.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Humbuk kolem téhle knížky vážně nechápu. Není špatná, to vůbec ne, bavila mě a klidně jí doporučím, jen nemám pocit, že to je až taková pecka.

13.11.2017 3 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Několikrát jsem byla dokonce překvapená, což velmi kvituji, jelikož to se u tohoto žánru příliš často nestává.
Místy se příběh zbytečně vleče, ale celkově mohu knížku doporučit.

13.11.2017 3 z 5

Kořist Kořist Julie Garwood

Naivní, ale milé. Zbytečně protahovaný příběh, kde se hlavní hrdinové stále opakují.
Mrzí mě, že knihy autorky jsou na jedno brdo, prostě úplně jako přes kopírák, chtělo by to trochu oživit.

07.11.2017 2 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Moc se mi líbí téma, vážně dobrý nápad. Bohužel způsob vyprávění mi nevyhovoval, ke čtení jsem se musela přemlouvat.
Když se zamyslím nad naší budoucností, bohužel mi to celé nepřipadá zase tak nereálné.

27.10.2017 3 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Kniha mi připadala strašně vleklá, příliš popisná, konec možná trochu useknutý... Ale v poslední třetině mě vážně začala bavit a dočkala jsem se i překvápka ve formě konce (tak to chodí), takže ty 3* nakonec dám.

16.10.2017 3 z 5

Vražedné alibi Vražedné alibi John Katzenbach

Miluju Johnovi příběhy, musím však říct, že tato kniha je oproti ostatním o trochu slabší. Vlastně je celá super, ale strašně to pokazil konec, který je strašně rychlý, useknutý, trochu neuvěřitelný. Skoro všechny postavy mi byly opravdu nesympatické, což se mi u tohoto autora obvykle nestává.

11.10.2017 4 z 5

Až za hrob Až za hrob John Katzenbach

Nádherně vykreslené postavy, obzvlášť Ashley a Hope. Perfektní přiblížení psychiky nemocného člověka, který je schopen úplně všeho. Zároveň sledujeme, čeho jsou schopní obyčejní lidé, aby ochránili to, na čem jim nejvíce záleží.

02.10.2017 5 z 5