Petra38 Petra38 komentáře u knih

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Celá série je pecka. Moc bavil a vtáhl bravurně do děje. Rotha a Laylu jsem si tak oblíbila, že mi až připadá, že opouštím staré známé. Krásné popsané povahy ,prostředí a děj ze nemusíme ani moc namáhat vlastní fantazii. Za mě parádní čtení které si zaslouží opáčko. Moc doporučuji. Sem s víc příběhů od Jennifer;-)

18.01.2024 5 z 5

Síla obsidiánu Síla obsidiánu Petra Martišková

Celá série mě moc bavila ,užila jsem si a myslim ,že mi v paměti ještě dlouho zůstane. Za mě moc pěkně vykreslené hlavní postavy až mi přišlo, že je znám. Stojí za přečtení;-)

18.11.2023 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Skvělý příběh, takových je málo a mě neskutečně nadchl. Charakter obou postav byl tak sympacky ,že je mi lito ,ze je musím opustit. Stojí za další setkání!

17.08.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Krasny příběh o postupným budováním vztahu a vzdorovani přitažlivosti. Tady jsem jim to tak moc přála jako bych tam byla. Příběh byl čtivý, žádný hluchý místa a čtení jsem si vážně užila. Stojí za ReReading

15.08.2023 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Bylo to milé a romantické čtení. Je to skutečně pro mladší slečny ale bavilo mě i tak. Hlavní postavy byli hodně sympaticky vyvedene a vzájemný dialogy byli skvělý. Konečný zvrat byl pěkně vymyšlený. Pěkné čtení:-)

15.08.2023 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Trvala mi déle než obvyklé příběhy od Vi. Nějak se mi nedařilo naladit na rychlý zhltnutí a příběh byl méně záživný než jsem od ni zvyklá. Rozhodně chemie mezi hrdiny byla skvělá a to vyznání na konci to vcelku zachránilo, charisma Westona se mi moc líbilo, prezentoval se děsně ale okamžitě se postavil na obranu Sofie. Konec jsem odhadla dobře, bylo to dost průhledné ale jo ,ušlo to ;-)

15.08.2023 3 z 5

Vždycky Jane Vždycky Jane Jenn Bennett

Zajímavé postavy , zajímavě se vyvíjející dej. První polovina příběhu byla slabší, ovšem druhá část mi to vynahradila. Hezky popsané společné chvíle a sladký první polibek. S tím jsem naprosto spokojená.

23.07.2023 3 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Vážně byla strhující, moc mě bavili všechny kapitoly a to je vážně vzácnost. Postavy,děj a popis grimoárů byl moc dobře propracované, jako kdybych tam byla. Hlavně napad s knihovnami byl neotřelý. Užila jsem si každé slovo a určitě se k ní někdy vrátím ,už jen proto, že jsem až do konce netušila úplnou zápletku. Doporučím...

15.06.2023 5 z 5

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Tohle je moje .;-) mám takový styl moc ráda, popisy byli náročné ale hlava to nakonec nějak dala a jsem vděčná ,ze se mi příběh dostal do rukou. Vílí dvory byli originální stejně jako jejich právě podoby. Vlastně mi bylo jejich existence trochu líto. Stojí za přečtení:-)

05.06.2023 4 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Příběh nabitý dramaty, řekla bych asi na úvod. Líbil se mi vývoj postav, tady byl vážně vidět posun .Hlavně u Grahama, ten si uvědomil svůj chladný postoj k životu a všem ostatním. A to změnil malý človíček.
Vážně dojemný kousek,který čtenáře nenechá lhostejným a se suchým polštářem.
Tenhle příběh doporučuji..

28.05.2023 4 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Pohodový příběh, kdy vztah obou postav plyne tak nějak přirozeně, že si ani neuvedomite v jak krátkém časovém úseku jsou prostě svoji až na věky. Příběh byl plný pasáží ,které vás pobaví, jiné rozpálí a další, co vás donutí jít roulit do ledničky. Za mě moc dobré čtení na dobrou noc...

28.05.2023 4 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Díl od dílu lepší a lepší. Moc poutavý příběh, vytáhl mě do sebe tak,že mi bylo líto, že je konec. Oba hlavní hrdiny jsem si snadno oblíbila a bylo to jako bych je vážně znala. Nejsem si jistá, jak bych se já zachovala jako matka v téhle situaci, dcera má ocividne velký problem,nechala bych to tak? Kdo ví,ať odpoví ,že...

Věta od otce pro dceru ,kdy se ,,svět točí dal díky tlukotu tvého srdce,, mně vážně dojala. Celkově tam byli okamžiky, kdy jsem slzy neudržela a za takové silné příběhy jsem vděčná.
Za přečtení rozhodně stojí!

28.04.2023 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Šikovná propletene osudy obou rodin ,přibehh tak nebyl vůbec plochý. Moc hezky zpracované. Narozdíl od prvního dílu mi tento příběh za srdce zas tolik netahal, bylo to pohodovejsi, mírnější čtení. Samozřejmě témata tam byla těžká, nechci prozrazovat, a rozhodně by nikdo jejich útrapy zažít nechtěl. Konec vyloženě zahřál a happyend mě potěšil

26.04.2023 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Před chvílí jsem dočetla, mám takový zvláštní pocit z tohoto příběhu. Smutek a radost zároveň. Příběh o tom jak dvě zlomená srdce našli spolu znovu lásku a rodinu. Cení si ji o to víc,protože vědí jak snadno a rychle to lze ztratit. Neskutečně silný příběh a já byla moc ráda ,že došli až tam Doporučuji.

20.04.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Stará laska nerezavý,jenže taky se toho dost stalo. Vlastně všechny postavy ,jak hlavní tak i vedlejší trápí démon tragédie ze střední. Byla jsem docela šokovaná, jelikož tohle se vážně děje dost často a číst i o nasledcich toho,že to někdo přežil, z toho mě mrazí. Hodně emotivní příběh, kdy jsem držela pomyslné palce, aby to se příběh stal happyendingem.

18.04.2023 4 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Začátek me vcelku šokoval, o tom žádná. Protože, to jak to bylo rychlé bylo trochu kách. Naštěstí příběh dostal hloubku a já jsem se skvěle začetla a příběh si nalezite užila. Kvůli názvu dalšího dílu mi bylo jasné, že se musí stát jistě věci předchozím naalednikum. No autorka to nakonec vzala od podlahy a rapidně zredukovala královskou rodinu. Já se těším na pokračování

11.04.2023 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Že je série u konce mii byla až líto, jenže musím přiznat, že tento díl nebyl pro mne úplně to pravé ořechové. Přišla jsem si při čtení jaksi nepatřičně, nevím jak jinak to kulantně popsat. Knihu jsem dokonce jednou odložila a dočetla jsem pro ten pocit ,že mám sérii dotčenou a chtěla jsem vědět o ostatních postavách série. Nejde o to ,že by byl příběh špatný, byl to můj osobní zádrhel. Příběh jako takový hodnotím jako dobrý, klasický střed :-)

07.04.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Byla to jedna z nejlepších knih ,co jsem prozatím letos četla. Charismatcke hlavní postavy , humor a potlačovana přitažlivost rozhodně nechybeli. Za mě určitě ano,stojí za přečtení a já se k ní ráda vrátím. Doporučím

04.04.2023 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Zase trochu dynamičtější díl, moc mě bavil a dal se přečíst skoro v kuse. Bavila mě změna v Halove chování, za mě moc dobré. Stojí za přečtení

31.03.2023 4 z 5

Van Van Melanie Moreland

Příjemný příběh, pro mě maličko slabší ale možná je na vině díl předchozí. Líbila se cilevedomost Vana, když mířil za tím aby získal svou rodinu.

31.03.2023 4 z 5