petra2112 petra2112 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Bavila moc! Vzala jsem si ji na dovolenou a nejprve si nadávala, jestli už na romanťárny nejsem trochu stará. I když první třetina moc nebaví a máte chuť knížku odložit (což ve finále neumím), všechny ty informace o ničem najednou zapadnou a druhou půlku knížky jsem vdechla... poslední stránky se mi nechtělo dočítat, aby ještě nekončila.
Baví mě zvraty, baví mě nápaditost, ne další doják "potkali se a věděli, že je to ono". Život totiž jsou zvraty, ne vždycky je všechno podle našich představ, a to jsem v knížkách Colleen Hooverové přesně našla!

08.02.2024 5 z 5

Pablo Escobar Pablo Escobar Mark Bowden

místy komplikované, přiliš mnoho jmen, opakující se události, ale v kombinaci s filmem si děj sedne a je uchopitelnější. rozhodně zajímavé čtení.

07.01.2020 4 z 5

Pěna dní Pěna dní Boris Vian

Příběh nemá příliš spád - zřejmě je chybou spíše mé velké očekávání.

25.06.2018 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

příjemné čtení...

13.12.2017 4 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Pěkný příběh, bavilo, hezky se četlo a konec překvapivý;-)

29.10.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tématem 2. sv. války je dáno, že kniha, resp. její příběh je pošmourný, ale obdobně jako Lustigovi knihy jej provází láska, o to krásnější, že "dětská", čistá a kniha určitě stojí za přečtení.

06.08.2017 4 z 5

Grafologie - více než diagnostika osobnosti Grafologie - více než diagnostika osobnosti Jan Jeřábek

Chystám se na studium grafologie, knihu vnímám spíše jako "učebnici", pro samouka mi ale nepřijde příliš vhodná...

06.08.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Čtivé, uvolňující, originální forma výpravy, jen závěr trošku slabší. Čekala bych dramatičtější rozuzlení.

26.02.2017 4 z 5

Knížka mě moc nebavila. Pasáže z dějin byly dlouhé a tak absorudní, že mi ani nepřišly zábavné:-( Ale možná se mi jen nestrefila do nálady...

20.11.2016 2 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nesbo jako vždy super

04.10.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

...stačí přečíst jednou, ale neurazí.

11.07.2016 3 z 5