Petra153 Petra153 komentáře u knih

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Nic moc. Taková školní slohová prace. Ale dočetla jsem to.

03.02.2024 2 z 5

Persona Persona Maxime Girardeau

Výborně napsáno. Kniha se čte lehce, děj ubíhá rychle, napětí stoupá. Opravdu brilantní charakteristika jednotlivých postav. Můžu jen doporučit.

30.04.2023 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Po 1. dílu jsem si na styl psaní autora zvykla. A najednou se mi pokračování v 2. díle zdá naprosto skvělé. Není co dodat. Jen přečíst.

05.08.2021 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Adler Olsen opět nezklamal. Kniha nemá slabé místo.

05.08.2021 5 z 5

Kořist Kořist Paul Finch

Finch píše dobře a ráda ho čtu. Ale tentokrát psal příběh tzv. "s nohou na půl plynu".

02.06.2021 3 z 5

Království Království Jo Nesbø

Bylo to dobrý. Moc dobrý. Jo Nesbo opět nezklamal.

29.04.2021 5 z 5

Mrtvý muž přichází Mrtvý muž přichází Paul Finch

Přečetla jsem. Zavřela jsem knihu a hlavou mi prolítla myšlenka : Tak to bylo fakt dobrý ! A moc dobrý ! Není třeba říkat víc. Zavřu oči a vidím "mlhu". Kdo si přečte pochopí.

10.07.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Abych řekla pravdu, čekala jsem víc. Knihu jsem přečetla ale mám z ní smíšené pocity.

28.05.2019 2 z 5

Kosí hnízdo Kosí hnízdo Zdeněk Drozda

Prostě perfektní. Ke knize se budu určitě vracet.

23.01.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Jedním slovem skvělé čtení. A to hned od první stránky. Kniha se čte lehce, rychle. Dialogy a úvahy hrdinů. Mohu jen doporučit k přečtení.

25.09.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Knihu jsem přečetla, protože byla mnohými doporučována. Kniha se mi četla lehce, zřejmě proto, že jsem čekala kdy do začne být lepší. Text budí až vtíravý dojem autora ( či autorů ) o to napsat něco úžasného. Být dobrý spisovatel. Vždy je něco dobře "nakousnuto"ale není to dotažené. Něco tomu chybí a co chybí je nahrazováno zvláštními komplikacemi. Ale jo, mám to jak se říká odčkrknuto.

15.03.2018 3 z 5

Třída A Třída A Robert Muchamore

Toto byla moje první kniha od tohoto autora, kterou jsem si přečetla. A dokonce jen náhodou. Nechaly ji doma moje, dnes již dospělé, děti. Kniha se mi líbila a chytila mě hned od první stránky. Prakticky jsem ji přečetla jedním dechem.

22.02.2018 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Mám jen slova chvály. A má závislost se jmenuje Nesbo.

05.01.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Strhující děj od první stránky. I když nejsem z těch co čtou knihu jak se říká jedním dechem. Já se s knihou, pokud začne být tak skvělá jak byl „Spasitel“ , začnu doslova mazlit. Čtu pomaleji a vychutnávám si děj. Opět výborně vykreslené postavy, jejich úvahy, pocity, slabosti či prozření.

15.12.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Úplný dějový "koncert". Kniha se mi líbila opravdu moc.

13.10.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Od tohoto autora byla toto první kniha , kterou jsem četla a shodou okolností i jeho prvotina. Musela jsem si zprvu zvyknout na jeho styl psaní. Ale to byla jen otázka chvíle. Je čtivý a knihu jsem nakonec přečetla jedním dechem. Doporučuji.

24.08.2017 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Příjemné a napínavé čtení. Velice čtivě, citlivě, vtipně a především reálně autorka prolíná soukromý život Eriky a Patrika s vyšetřováním jednotlivých případů. Kolikrát jsem si říkala, že mě jako člověka, který hodně a rád čte "detektivní" zápletky nemůže autorka ničím překvapit. A zatím se jí to daří. Bohužel nečtu jednotlivé knihy chronologicky ale i to má jisté kouzlo.

28.02.2017 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Přiznám se, autorku jsem objevila teprve nedávno. Přečetla jsem zatím první a nyní osmý díl. Kniha mě pohltila hned od začátku. Čtenář je stále překvapován vývojem děje. Už mám další díl, tak se těším.

02.02.2017 5 z 5