PetikH2O PetikH2O komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nevím proč jsem tuhle knihu přehlížela. Jasně, romány nečtu, ale tady toho bylo tolik. Detektivní zápletka, příroda, samota. Doporučuju.

12.03.2024 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Tenhle díl se se mnou nějak táhnul. Mám ráda všechny tři série. Ale přeci jenom Jessica byla na mě až moc přehnaná. Jinak klobouk dolů před nápady..

26.02.2024 3 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Je to děsně dobrý. V podstatě parta vyšetřovatelů jako je Kim Stone, ale ve Španělsku. Líbí se mi osobní linka Elen a jsem zvědavá, jak bude pokračovat.

05.01.2024

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Cole je můj hrdina. Ale bylo toho až moc. A zas tolik mě to netáhlo.

05.12.2023 4 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Billy je sympaťák, až na to, čím se živí. Je to zajímavý, že i přesto mu člověk přirozeně fandí. Vždycky mě fascinuje ta Amerika, jak je tam možný všecko. Prostě zastavíš v nějakém motelu, dáš si Mac and chesse a bude to dobrý. :D

16.11.2023 4 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Mám problém s knihami, které jsou nějak oceněné. Neocením je já. Za mě průměrná detektivka a táhlo mě hlavně jen 224 stran.

11.08.2023 3 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Tak jsem zas s Joem přeskočila tu vysokou laťku. Fakt zírám, jak je to poutavě napsaný.

11.07.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Čekala jsem asi něco víc, nicméně ten konec k zamyšlení.

24.06.2023 3 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Zatím moje druhá kniha od autora a je to pořád lepší. Za mě to bylo dokonalý, bavila jsem se a nevím, jestli miluju víc Joea nebo Ruize. :D

15.06.2023 5 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Proč jste mi zatajili tuhle sérii? Je to skvělý. Má to všechno, co mám v knihách ráda. Zápletka, jídlo, sex.

19.05.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Jako vždy super jízda.

13.04.2023 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Ač měla Lena až moc z prdele kliku, tak se mi to fakt líbilo. Taky bych chtěla mít takovou kuráž a být cílevědomá.

03.02.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Laura mě prachsprostě sere. Uvidíme, jestli se v dalším díle začne chovat normálně .

Zápletka se mi líbila, ale jak jde o děti, je to hnus velebnosti.

25.01.2023 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Sloan je kost a líbí se mi, jak si jde za svým. A super promo na Hračkáře.

19.01.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Wooow. Kukačky hadr.

18.10.2022 5 z 5

Tři hodiny Tři hodiny Rosamund Lupton

(SPOILER) Čekám, kdy se tohle začne dít i u nás.

Trik vydávat se za policistu jako v Mlčení jehňátek.

08.08.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Lež je v tom, že děti nechodí spát v 7 večer!!! Řekněte to těm mejm. :) Jinak se to četlo samo. Ale na můj vkus příliš erotiše. :D

18.07.2022 5 z 5

Vláda teroru Vláda teroru Hillary Clinton

Miluju Ellen a dala bych si skořicové rolky.

13.07.2022 5 z 5

Moji Dánové a skoro Dánové Moji Dánové a skoro Dánové Albína Mrázová

Šlo to. Navodilo mi to příjemné pocity a chuť vycestovat do Dánska.

04.07.2022 3 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Tohle budu dlouho rozdejchávat. Od tý doby, co mám děti, jsem dost na měkko z dětských duší. Přitom jsem drsnej týpek..

07.04.2022 5 z 5