petik1 petik1 komentáře u knih

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Ač někdo autorce vyčítá odsunutí děje hlavních postav do pozadí vůči podrobnému líčení vojenského tažení do Jeruzaléma, tak mě naopak kniha přišla velice zajímavá. Autorka krásně vykresluje tehdejší dobu, krutou a nelítostnou. Jsem zvědavá, jak autorka popíše v posledním díle Albrechtův konec krutovlády.

13.09.2013 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Super :-) a ať si každý píše jak chce a co chce, mě prostě tahle tetralogie baví a líbí se mi.... Výhrady mám pouze ke gramatickým chybám.

07.08.2013 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Opět super počteníčko :)

07.07.2013 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Kdo má rád středověk, ten by tuhle tetralogii neměl minout. Za porodní bábou, která je hlavní hrdinkou, se totiž skrývá historie saského města Freiberg. Pro mě tohle nemělo chybu! Čtivé, psané svižnou formou, která vás vtáhne do děje od první stránky a pak už vás nepustí. Sabine Ebert stačilo málo a rázem se stala jednou z mých neoblíbenějších spisovatelek :-) Druhý díl už mám připraven a hořím nedočkavostí, co se bude dít dál :-)

03.06.2013 5 z 5

Dcera kočovné nevěstky Dcera kočovné nevěstky Iny Lorentz

Já jsem teda nadšená i z posledního dílu. Velice napínaví. Jen škoda, že zabijou Michela.

29.04.2013 5 z 5

Věčná Ambra III. - Lady Susanna Věčná Ambra III. - Lady Susanna Joan Seymour

Tak tato kniha mě hodně zklamala. Připadalo mi, že už ani samotná autorka neví co dál psát, tak konec naprosto odflákla. Hvězdičku ani udělit nechci, jelikož si jí tato kniha nezaslouží. Pro mě prostě zůstane jedna jediná Věčná Ambra a to od K.Winsorové.

09.04.2013

Věčná Ambra II. Volné pokračování Věčná Ambra II. Volné pokračování Joan Seymour

Přesně jak bylo už psáno na Věčnou Ambru K.Winsorové tato kniha rozhodně nemá....

09.04.2013 1 z 5

Křesťanská otrokyně Křesťanská otrokyně Iny Lorentz

Opět jsem knihu přečetla jedním dechem. Úžasné čtení... Velice emotivní pasáže které se týkají dětí, tam jsem měla opravdu na krajíčku :-) Už se moc těším na další díl.

08.04.2013 5 z 5

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Také miluji dobu Tudorovců a knihu jsem přečetla jedním dechem :) Nádherná

Robert a Arabella Robert a Arabella Kathleen Winsor

Kniha se hezky čte a erotiky tam je opravdu hodně. Příběh zajímaví, ale chvilkama i nudný.

14.03.2013 4 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Tato kniha je moje srdeční záležitost. Poprvé jsem jí četla před 13lety a neustále se k ní vracím. Prostě pro mě je NEJ.

Markytánka Markytánka Iny Lorentz

Druhý díl opět pěkný a napínavý. Doporučuji.

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Pěkný a napínavý příběh, kniha se čte sama a nemohla jsem se od ní odtrhnou.Určitě doporučuji.