pestas pestas komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Knizka se mi velice libila, ale tak nejak, ani nevim proc, se mi cetla o neco hur, nez prvni dil. Obcas jsem se trochu ztracela nebo motala v postavach. Ale jinak porad silne emoce a skvely pribeh

06.10.2021 4 z 5

Petr Koukal: Jsem Petr Koukal: Jsem Martin Moravec

Uprimna kniha, zajimavy vhled do zivota sportovce ve sportu, ktery neni stedre dotovany jako hokej ci fotbal, vhled do rodiny, pocitu, pochybnosti ale i srdce cloveka, ktery rozhodne nemel svuj uspech jen tak. Cetla se skvele

30.08.2021 5 z 5

Saturnin zasahuje Saturnin zasahuje Miroslav Macek

Odpocinkove, mile a usmevne cteni, ktere se mi libilo o neco vic, nez prvni pokracovani. Charaktery postav jsou perfektne dodrzene a humor velmi mily a odobny Jirotkovu

04.08.2021 5 z 5

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

Nostalgie, o to vic, ze mnoha zminovana mista me provazela detstvim take (Kacerov apod.). Cetlo se to krasne, mila oddechovka

05.06.2021 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Prijemna oddechovka, cca od poloviny do konce to ma i takovy vetsi spad

31.05.2021 4 z 5

Devadesátky! Devadesátky! Johana Fundová

Cira nostalgie, me detstvi a zacatek puberty.... U nekterych kapitol bych mozna videla rada vice obsahu a fotek, ale to je jen drobnost. Ke konci mi ale prislo, ze kapitoly jsou takve honem honem uz to musim ukoncit nebo musim se vejit do poctu stran... Alespon tak na me pusobila treba poslesni kapitoloa ohledne sportu a kultury...

04.01.2021 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Myslim, ze skvele napsane pokracovani i kdyz jinym autorem

20.12.2020 4 z 5

Páteční klub pletení Páteční klub pletení Kate Jacobs

Kniha je to mila, vypravi tak nejak svym tempem o zivote hlavni postavy a postav ji blizkych, klub pleteni jako misto setkavani a poznavani lidi je hezky napad, ale musim rict, ze jinak se mi knizka z pocastku tak nejak vlekla az moc line. Konec je ale necekany a prekvapivy

06.08.2020 3 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Du forma psani mi uplne nesedela, ale zvykla jsem si. Balet je drina a tato kniha surove popisuje vse, co to obnasi, od ukradeneho detstvi az po drogy a alkohol. Misty mi to prislo az extremne prehane, dejova linka s bratrem tak nejak navic... Kniha zaujme ale neni to zase nejake wow, ke kteremu bych se chtela vratit

27.07.2020

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Tento dil se mi libil mozna i o neco vic nez prvni dil. Byl takovy vice akcni.

24.07.2020 4 z 5

Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou Anna Bykova

Perfektni knizka, spoustu veci delam, ale spousta veci je tam i fajn tipu:) Vtipne ilustrace vse jen podrtrhuji:) Linym mamam zdar :)

14.07.2020 5 z 5

Dívka na labuti Dívka na labuti Andie Bech (p)

Obecne basne moc nemusim co se tyka cteni, ale tady se mi nekoli i opravdu libilo:) Nejsou to klasicke rymovanky, coz mi vcelku vyhovovalo

06.07.2020 3 z 5

Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň Deník šílené matky aneb Ženská vydrží jako kůň Iva Lecká

Nenarocna oddechovka, nenadchne neurazi... Precteno hned, ale ze bych se u toho mohla potrhat smichy, to zase ne

05.07.2020 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Na knihu jsem se celkem tesila, ale bohuzel me moc nebavila. Hlavni hrdinka mi byla nesympaticka, mnozstvi negativnich veci v pribehu az prehnane, zapletka s Hubertem az tezko uveritelna a tak nejak mi prisla navic. Nejsympatictejsi mi byla Jezibaba a mozna, kdyby kniha vice pracovala s jejim pribehem a hlavni hrdinku navedla do roviny snazit se Jezibabu vic poznat a pochopit bylo by to ctivejsi

29.06.2020 2 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Cetla jsem nejdrive jinou knihu, ktera se mi (i pres udeleny stejny pocet hvezdicek) nelibila tolik jako tato. Tato mi byla daleko prijemnejsi. Nejde o klasicky cestopis, kde by byly detailne popisovane pamatky a turisticke cesty, ale spise si tak nejak celkove ctenar muze udelat obrazek o lidech, kulture apod. Bylo to mile cteni

31.05.2020 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Velmi verne napsany pribeh, ktery vas vtahne do nelehkeho zivota horiniku a jejich rodin na Karvinsku, clovek mel uplne pocit, ze je soucasti danych osudu a rodin, i jsem se obcas pristihla, jak ctu se zatajenym dechem, jindy jsem se usmivala az pohadkove vykreslenemu vyjevu, s napjetim cekala s postavami kterych se cekani tykalo.... proste kniha mela vse, co ma podle mi pekna kniha mit

19.05.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Precteno temer jednim dechem. Lale mi byl povahove hrozne sympaticky. Silny pribeh plny hruz, lasky, odhodlani....

04.05.2020 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Takova prijemna oddechovka, ale nenadchne ani neurazi.

29.04.2020 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

No... premyslim co o knize napsat. Je kazdopadne zvlastni, ale musim rict, ze to neni ten druh, co bych nekdy chtela cist znovu. Prislo mi, ze dej nijak neubiha, zapletka pro me takova nijaka, Margo mi prisla jako spratek, ktery nevi, co chce, Q zase jako nouma..... Bavila me asi vic zaverecna cast knizky, ale ani tam to nebyl zadny zazrak

25.04.2020 3 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Skvela oddechovka, u ktere se clovek zasmeje

20.04.2020 5 z 5