Peslik Peslik komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Po všech negativech jak tu tak na fb jsem si říkala ajaj, to nevypadá dobře a to se tak těším a víte co? Těšila jsem se oprávněně, prostě sto lidí sto názorů a já patřím k té hrstce, které se Loutkař líbil. Přeskakování v čase bylo znát na první dobrou, ne jak v jiných knihách, kde člověk chvilku tápe. Kniha byla napínavá od začátku do konce a poslední věta mi vykouzlila úsměv na tváři a potvrdila, že bude pokračování.
Za mě doporučuji.

09.10.2018 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

První dvě třetiny byly super, i strach jsme občas měla, ale konec mi přišel uspěchaný a na mě tak trochu neuvěřitelný. Povahu a jednání hlavní hrdinky raději neřeším, byla prostě taková jakou ji autorka chtěla mít.
Ale jinak pohodové čtení na pár večerů.

03.10.2018 3 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Mám docela smíšené pocity, ANO bylo to čtivé, bylo tam trochu napětí i drsný humor hlavní postavy, kam se děj bude ubírat jsem tušila od začátku, což se mi často nestává :D, ALE kde je aspoň částečná zmínka, že jde o krimi z Prahy, která banka vám do pár hodin dá tolik hotovosti a ještě v takové měně a co ten konec? Možná jsme četla nepozorně a něco mi uniklo, kdo ví.

03.10.2018 2 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Na mě až moc postav, četla jsem tedy knihu velice pomalu a pečlivě, aby mi nic neuniklo a nakonec vše do sebe pěkně zapadlo.

24.09.2018 3 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

4 roky čekání stály opravdu za to, kniha je velmi dobře napsaná, krátké kapitoly, svižný děj, příběh postav je opravdu hodně reálný a konec je jak ze života.
Za mě doporučuji, je to taková rychlovka na dva večery :D

11.09.2018 4 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Opět dobré čtení, není nic co bych vytkla, kniha je plná otázek a odpovědí, některé trochu přitažené za vlasy, ale jinak to asi nešlo. A ten konec....to jako vážně?

11.09.2018 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Krásná tečka. Příběh je chytlavý a kdo tvrdí, že ne, tak pěkně prďolí.
Každý si našel toho svého, kdo měl padnout padl a kdo měl žít žije a já doufám, že otevřený konec je jen bránou do naší fantazie a můžeme si v klidu snít jak to asi bylo dál.

23.08.2018 4 z 5

Stigma Stigma Karin Slaughter

Tak trochu oddechové čtení a asi jedna z nejslabších knih ze série, ale to mě neodradí od přečtení dalších dílů.

23.08.2018 3 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Opět dobré čtení, jen směr kterým se ubírá Lena je drsný a doufám v lepší zítřky. Jinak napínavé, čtivé a opět jsme vraha neodhalila, ale co už :D

16.08.2018 4 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Moc jsem se na další díl těšila a dočkala se, Temže mě pohltila a já knihu četla jedním dechem a tajně doufala, že Lacey a Mark k sobě najdou cestu a konečně...., no tak třeba příště :D
Jinak děj napínavý, kniha trochu rozvláčnější, ale na letní čtení to byla taková jednohubka. Napětí, osobní život hl.postav, trocha romantiky a samozřejmě vražda, vše co od knihy očekávám.

03.08.2018 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Stejně jako první díl se i tato kniha čte sama a člověk je napnutý jak to vlastně dopadne. A ono to vlastně ještě nedopadlo :D
Tak hurá na třetí díl a užít si pohádku až do konce.

03.08.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Dívčí román pro 40-ti letou babu, proč ne. Byla to tak krásná pohádka až je mi líto, že nemám další díl, která nutně potřebuji.
Doporučuji všem , kdo hledají oddychovku na slunečné dny.
A na závěr, jsem ráda, že jsem dobře odhadla kdo je kdo, ale že to trvalo :D

23.07.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Tak moc jsem se těšila, až jsem se dočkala a vrhla se na čtení, opět není co vytknout, snad jen to opětovné náhlé prozření. Prostě Kim mě baví a zda má na vše patent a věšteckou kouli je mi asi fuk a s očekáváním budu tajně doufat, že bude ještě nějaké příště.
Za mě doporučuji.

09.07.2018 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Tolik krutosti a bolesti v jedné knize, až člověku z toho mrazí.
Moje druhá kniha od Karin a zatím nezklamala. Teď to chce malou pauzu a poté se k ní opět vrátím. Doporučuji.

02.07.2018 5 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Mám pocit, že jsem našla CH. Cartera v sukni a to mě velice těší. Karin jako žena, píše velice barvitě, thriller má děj - start i cíl. Je v něm i kus osobního života hlavních postav, což já jen vítám.
Bezva čtení a těším se na další.

02.07.2018 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Již několik let jsem měla tuto knihu v hledáčku a čekala na tu chvilku, kdy přijde vhod a já si ji konečně přečtu. Výzva 2018 vyloženě po ní volala a tak jsem se zakousla a četla, v půlce jsem to chtěla vzdát, ale ten bod na konci mě přesvědčil, že to dám. Pro mě to teda titul není, nemám potřebu se k němu vracet. Chápu co chtěla autor říct, ale tak nějak mi chyběl Start a Cíl.

26.06.2018 1 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Oddychové čtení, smích i slzy. Bavila jsem se a vyčistila hlavu.

14.06.2018 5 z 5

100 fotografií, které změnily svět 100 fotografií, které změnily svět Federica Guarnieri

Pěkné, spousta informací, které mi v životě unikly. Doporučuji.

14.06.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Jít na padoucha jen s kusem dřeva může vážně jen David :D to mě vážně baví.
Začátek trochu pomalejší, ale pak to byl fičák. Konec mě dost překvapil.
Těším se na další a doporučuji

14.06.2018 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Jako jo, dobrá kniha. Má vše co má mít, napětí, informace o hl.postavě, emoce a nečekaná konec.
Doporučuji a těším se na další.

06.06.2018 4 z 5