Peslik Peslik komentáře u knih

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak tento díl se snad ani nedal odložit, ale musela jsem :D, člověk má i jiné potřeby něž je čtivo.
Musím říct, že to byla pecka, všechno, všechny ty skládačky jak do sebe zapadaly a jak to bylo propojené. Na ty záporáky jsem měla tři typy, jeden vyšel hned, druhý se potvrdil a třetí byl úplně mimo. No na to, že se pomalu nikdy netrefím, dobré :D

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Sáhla jsem po knize omylem a jsem ráda, že tomu tak bylo. Další dobrá série.
Mám ráda knihy, kde není jen zápletka, ale i život hlavních postav.
Doporučuji :D

06.11.2019 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Velmi pěkně napsané, silné jako všechny knihy na toto téma. Slzy a pocit bezmoci, tak jsem knihu prožívala.
Doporučuji.

Nenávist Nenávist Chris Carter

Pro milovníky Cartera není slov, prostě takový malý předvánoční dárek, který jsem zhltla a teď čekám na další.
Kdyby to šlo dám i 10*

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Asi jedna z né moc dobrých, pro mě, knih od Sharon, tak úplně mi nesedla, nečetla se špatně, ale chybělo tomu napětí a bylo to až příliš zdlouhavá. Dočetla jsem ji tak tak.

06.11.2019 2 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Mám pocit, že tu není třeba slov......
Některé okamžiky jsem musela rozdýchat a knihu odložit. Možná jsem se až moc vžila do role malého chlapce, možná je to tím, že jsem máma.
A film.....možná časem, teď rozhodně ne.

30.09.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Tak nějak tomu začínám přicházet na chuť. Theo je dobrý pošuk, kterému to myslí :D . Trochu postrádám pachatelův důvod proč to všechno a závěr mohl být trochu napínavější, akční, ale jinak dobré čtení.
Těším se na další díl

27.08.2019 4 z 5

Hodina čarodějnic I. Hodina čarodějnic I. Anne Rice (p)

Tak já vlastně nevím zda se mi kniha líbila či nikoliv......asi 200 stran pro mě bylo dost těžkých, ale říkala jsem si "Klid, je to čtečkou, asi máš nějaký výpadek slov, ono to časem musí být dobré" No dobré to bylo asi poslední 70 stran a pak.....zjištění, že pokud chci vědět víc, musím sáhnout po druhém díle. Otázka je, zda chci.....

20.08.2019 2 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kdo ví co tu jednou bude, jak bude naše existenční situace vypadat.
Skoky mezi přítomností a minulostí jsou trochu pro mě těžší na orientaci, ale jinak jsem byla knihou pohlcená. Hlavně a to je důležité, nikam při čtení nespěchat a číst v klidu...to doporučuji
Mám za sebou jak knihu tak pomalu i třetí sérii seriálu, líbí se mi oboje a zaujalo to i dceru.

25.07.2019 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Zápletka s tématikou pro mě trochu nepochopitelnou, ale ne každý věří.
Do 2/3 pohoda, napínavé čtení, které nutí knihu neodkládat, pak opět zvrat uspěchaný a konec...no až seženu další díl, pustím se do něj, protože....

24.07.2019 3 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Nebudu tvrdit, že se to nečetlo dobře, četlo, ale některé momenty snad ani nejsou reálné. Kdo ví, třeba je lidské tělo natolik schopné a odolné vydržet i nevydržitelné. :D
Konec trochu unáhlený.
Jdu do dalšího dílu.

19.07.2019 4 z 5

Asi bylo již řečeno vše. Není k tomu co dodat.
Je to smutné, kruté a bohužel pravdivé.

09.06.2019 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Tak tato kniha byla plná zvratů a já byla překvapená, kdo stojí za vyvražděním rodiny.
Jsem zvědavá kam se posune vztah Kate s Tomasettim.
Po třech dílech malá pauza a pak se vhrnu na další, potřebuji si odpočinout od Amišů :D

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Opět dobrá volba. Kniha je napínavá, čtivá. Doporučuji.

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Ani nevím co byl impuls sáhnout po této knize, ale jsem za něj vděčná. Další oblíbený autor na mém seznamu, další čtivé detektivky, kde si autor dává i práci s tím, nás seznámit s životem hlavních postav, což mám moc ráda.
Za mě doporučuji.

23.05.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Na V lese visí anděl to nemá, ale je to lepší dílo než Sova. Konec pro mě dost urychlen.

23.05.2019 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Taková oddechovka v těžké době, kdy jsem opravdu potřebovala změnu a jsem za tuto sérii ráda a to patřím již do 40+ :D

02.05.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Bryndza nikdy nezklame, když jsem tu četla jak mnozí mají problém se začíst, věděla jsem, že pro mě to bude hračka. Většinou se můj pohled na knihu liší :D . Knihu jsem si užila, byla napínavá a asi poprvé Erika nevěštila z koule :D .
Za mě doporučuji a těším se na další setkání s Erikou.

02.05.2019 4 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha byla napínavá, bavila mě. Krátké kapitoly, autor dokáže zaujmout čtenáře. Byla jsem velice napnutá , kdo a proč.... Konec mohl být trochu propracovanější, přišlo mi to takové useknuté, ale jinak doporučuji.

01.04.2019 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Knihu jsem si velice užila, úsměvy na rtech i slzy v očích. Možná to bylo i tím, že jsem viděla Než jsem tě poznala, protože jsem si Louisu dost často dokázala představit.
Možná znovu zkouknu film a celé si to užiju ještě jednou.

21.03.2019 5 z 5