perpe2a - Příspěvky

Muž jménem OveMuž jménem OveF. Backman

Skvělé čtení. Ze života...trochu smutné, trochu trpké, trochu zábavné, trochu úsměvné, moc se mi to líbilo a jednoznačně můžu doporučit.

29.02.2016

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Mám dočteno. No co říct? Knížka se mi líbila, ale určitě jsem z ní nebyla tak ohromená jako ostatní, co psali že je to super. Za mě je to určitě zajímavý námět, dobře se to četlo, ale chyběla mi hloubka, větší propracovanost. Takže za mě tak 3 a kousek hvězdičky

01.07.2017

Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměS. Lapena

Začátek se mi moc líbil, to byl dost dobrý rozjezd. Ale bohužel jen to. Zhruba ve třetině knihy už víte, jak banální je celá zápletka a stále čekáte a věříte, že vás autorka schválně navedla tímto jednoduchým směrem a že ve finále to bude vše jinak a vám spadne brada. No tak ne, to se nestane, škoda. Kniha byla dost průměrná a tak trošku napsaná na stejné platformě jako autorčina předešlá prvotina. Takže za mě trochu zklamání.

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováL. Constantine

Tak tohle bylo skvělé. První část jsem neustále kroutila hlavou nad naivitou hlavní hrdinky, ale ta druhá půlka mi úplně vyrazila dech. Jako super čtení, dobré psycho, rozhodně doporučuji.

Život jedna báseňŽivot jedna báseňC. Hoover

Naprosté překvapení, nejdříve to vypadalo jako typický sladký románek dvou mladých lidí, kteří už mají jakousi životní bolístku za sebou, ale pak se to rozjede a děj mě vtáhnul tak, že jsem knihu prostě musela dočíst až do konce na jeden zátah. Vřele doporučuji a Colleen Hooverovou tímto zařazuji mezi mé oblíbené autorky.

06.03.2016

Krutá volbaKrutá volbaD. Chamberlain

výborná, napínavá, skvěle napsaná, pro mě je tato autorka objev roku a rozhodně se pustím do dalších jejich knih

12.07.2016

Hrob mé sestryHrob mé sestryR. Dugoni

Skvělá, skvělá, konečně po delší době krimi, která má spád a výborný děj. Doporučuju, dávám 5 hvězdiček.

22.10.2016

Manželé odvedleManželé odvedleS. Lapena

Na tuto knihu jsem se tááák těšila a ona mě zklamala. Za mě absolutní průměr, od půlky už víte, jak celá zápletka skončí a i když se tam objevovaly zvraty v ději, bylo to prostě plýtké, nedopracované. Já už si ji určitě podruhé nepotřebuji přečíst, takže za mě nee...

03.04.2017

Kouzelný náramekKouzelný náramekV. Shipman

tato kniha je vhodná pro extra romantické a mladistvé duše. Je hodně naivní, přecukrovaná...škoda, myslím, že myšlenka nebyla špatná, ale autor to trochu "zabil", když šel s tou sladkostí a dojákem do extrémních výšin...

01.08.2017

Hadrový panákHadrový panákD. Cole

Mě tato kniha nijak nenadchla. Byla taková utahaná a měla jsem problémy se začíst a to opakovaně. Takže za mě průměr.

26.11.2017

VlkVlkM. Hayder

Vynikající kniha, nádherně napsáno, bylo to napínavé, strhující, překvapivé...hlavně ten závěr...to mě dostalo. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a pořád jsem potřebovala vědět, co se bude dít dál :-) Už jsem si objednala další knihu od této autorky a rozhodně doporučuji všem k přečtení.

17.04.2016

CizinkaCizinkaD. Gabaldon

Jedním slovem: nádhera!!! Rozhodně doporučuju k přečtení a hned se vrhám na druhý díl "Vážka v jantaru".

09.08.2016

Co zbylo z mojí sestryCo zbylo z mojí sestryN. Ellwood

Na začátku knihy jsem si říkala, hmm celkem dobré, ale průměr. Ovšem pak to nabralo takové obrátky, že mě kniha emočně rozervala. Silný příběh, silné téma...závěr odlehčený, čímž to čtenářův smutek, který se táhne celým příběhem tak trošku zmírnilo. Tato kniha ve mě bude ještě doznívat i po dočtení. Rozhodně doporučuji k přečtení.

BábovkyBábovkyR. Třeštíková

No, zajímavé příběhy žen, tak trochu ze života, ale úplně mi chybělo nějaké zakončení, propojení, finále...konec... takže za mě průměr

03.02.2017

Spáčův hradSpáčův hradB. Erskine

Moje dlouho nejočekávanější kniha...těšení se, ale..... Začátek mě moc nezaujal, dokonce jsem několikrát chtěla knihu odložit a říkala jsem si, cože? To jako chceš odložit Barbaru? Je to tvoje best autora ever! Máš všechny její knihy, tak čti. A tak jsem četla. Popravdě zhruba ve třetině knihy mě děj vtáhnul a pak už se to četlo dobře. Dávám ale 4 hvězdičky, tato kniha za mě patří bohužel mezi ty slabší výtvory z pera B.E. a to je moje srdcová záležitost. Myslím, že tak dlouhá doba čekání na její novou knihu přinesla mnohým až příliš velká očekávání, která se u mě úplně bohužel nanaplnila.

26.03.2017

Do vodyDo vodyP. Hawkins

Tak toto byla hrůza...celou dobu jsem bojovala s chutí knihu odložit a nechutí ji dočíst... :-( ... je neskutečně zmatená, chaotická a unuděná....zaslouží si medaili, ale za podprůměr roku !!!!

06.08.2017

Ví o toběVí o toběS. Pinborough

Já rozhodně nebudu hodnotit kladně. Zezačátku mi to přišlo zajímavé, neotřelé téma, trochu psycho.., napětí, ale zhruba ve třetině knihy si říkáte jo, vím a dál? Dál jako fakt nic, nerozvíjí se děj, stále dokola...chjo..no dobrá, třeba to vygraduje na konci. ALE! Panebože co to mělo jako být? Z mého pohledu autorka napsala ujetý a nereálný závěr. Takže za mě teda zklamání..škoda.

24.09.2017

SlavíkSlavíkK. Hannah

Nádherná kniha, ke které se budu opakovaně vracet. Je silná na emoce a velmi k zamyšlení. Po jejím dočtení ještě dlouho doznívá ve vás samotných a nedá vám spát. Doporučuji přečíst povinně všem knihomolům :-)

05.11.2017

Náhle, samiNáhle, samiI. Autissier

Zajímavý příběh o dvojici, která zůstane na ostrově odříznutá od světa. Musí přežít a doufat v záchranu... ale... Zvláštní, po dočtení tak nějak přemýšlíte o tom, jak jsme zhýčkaní a žijeme v blahobytu a nadbytku... dokázali bychom přežít venku? No já nevím... já asi ne... i když nevím... Tato kniha stojí za přečtení a za zamyšlení.

10.12.2017

Žena z kajuty č. 10Žena z kajuty č. 10R. Ware

Tato kniha mě nenadchla. Byl to dost průměrný detektivní příběh. Navíc tak omýlaný námět už tu několikrát byl. Hlavní hrdinka vidí a slyší zločin a nikdo jí nevěří. Proč? Protože je to alkoholička závislá na antidepresivech...no to už tu bylo...ale nakonec nechybí happyend. Škoda, že autorka nevyužila potenciál neotřelého prostředí na lodi. Za mě tedy nuda.

Nebezpečná laskavostNebezpečná laskavostD. Bell

Kniha mě nezaujala. Děj je plýtký, přišlo mi to jako neskutečná slátanina. Jakoby si autorka pár psychothrillerů přečetla a pak se rozhodla napsat taky něco na ten způsob, až na to, že se to opravdu nepovedlo. Nebavilo mě to a těšila jsem se, až dočtu a vrhnu se na nějakou hodnotnou knihu. Za mě zklamání.

ReportérReportérS. Brown

Brownová nezklamala, výborně napsaná detektivk měla spád a četla se pohodově. Doporučuji.

08.10.2016

Obuvníkova ženaObuvníkova ženaA. Trigiani

po velmi dlouhé době kniha, která si právem zaslouží 5 hvězdiček. Krásně a poutavě napsaný příběh italských emigrantů hledajících štěstí v Americe. I slza občas ukápla, mooooc doporučuji.

13.02.2016

Literární spolek Laury SněžnéLiterární spolek Laury SněžnéP. I. Jääskeläinen

zvláštní kniha..mám z ní rozpačité pocity, chvilkami velmi dobré čtení, chvilkami zmatečný děj....ale dalo se, i když očekávání bylo mnohem větší

28.03.2016

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

nechala jsem se nalákat na obrovskou reklamu a boom na čtení této knihy, ale za mě to byl průměr, takže za 3 ...znám mnohem lepší...

24.04.2016

Šťastní lidé čtou a pijou kávuŠťastní lidé čtou a pijou kávuA. Martin-Lugand

Báječná, oddychová knížečka, která skvěle vyplní pauzu mezi čtením thrillerů :-) Za mě příjemně překvapila a doporučuji.

01.10.2016

Špulka modré nitěŠpulka modré nitěA. Tyler

právě dočteno a pocity mám velmi zvláštní, na jednu stranu jsem si sama říkala, jestli budu číst dál ..stále dokola příběh jedné rodiny a upnutosti na jeden dům, ale styl psaní mě neustále jakoby zvědavě nutil pokračovat a sledovat jednotlivé osudy této rodiny...bylo to zvláštní, jakoby jste si zaskočila na kafíčko k sousedce a vyslechla si celou rodinnou story..takže ano, docela to ušlo, za mě tak 3 a půl hvězdy, ale podruhé už bych ji nečetla

12.10.2016

100 dní štěstí100 dní štěstíF. Brizzi

nádherný, dechberoucí příběh....za mě super kniha a rozhodně stojí za přečtení

26.10.2016

Vše, co jsme si nikdy neřekliVše, co jsme si nikdy neřekliC. Ng

Silný příběh, smutné osudy, společnost a postavení rodiny, která se jakoby odlišuje...krásná kniha, která ve vás bude doznívat ještě dlouho po přečtení--doporučuji.

11.12.2016

Plantážníkova ženaPlantážníkova ženaD. Jefferies

Ano, moc se mi kniha líbila. Sice jsem si na začátku myslela, že půjde o sladkou romanťárnu, ale nakonec to bylo příjemné překvapení a krásný a dojemný příběh. Moc doporučuju.

29.01.2017

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Jo, toto je přesně podle mého gusta. Za mě skvělá severská krimi a rychle skáču do druhého dílu.

29.01.2017

TmaTmaB. Minier

Poslední díl z trilogie mě popravdě trochu zklamal. Děj se táhnul a ani obsahově u mě zdaleka nedosáhnul atraktivity prvních dvou dílů. Bohužel.

26.03.2017

ŠinjúŠinjúL. J. Rowland

Zajímavé jiným prostředím, trochu orientu, krutost a politikaření. Ale úplně mě to neohromilo a nějak nemám chuť se hned pustit do dalších dílů.

16.04.2017

Zimní mořeZimní mořeS. Kearsley

Nádherná kniha, která mě chytla za srdce, určitě se k ní budu vracet. Je napsána s citem a připomíná mi styl Barbary Erskinové. Moc doporučuji.

25.04.2017

BiomanželBiomanželM. Viewegh

pres vikend precteno a velke zklamani...obe "bio"knihy mi prisly jako popis nepovedeneho manzelstvi zoufaleho padesatnika... chjo no od viewegha jsem cekala trochu vic...

25.04.2017

Dvojitý křížDvojitý křížC. Carter

Wow, wow...za mě skvělá kniha, vřele doporučuji. Tento autor je můj objev roku.

18.05.2017

OsmOsmR. Třeštíková

no nevim, mam smisene pocity... babovky zklamani... osm byla o neco lepsi... ale ty otevrene konce nejak nedavam...za me prumer

26.07.2017

Co jsi to za matku?Co jsi to za matku?P. Daly

dobře se to čte, je to takový lepší průměr, závěr je překvapivý, proto 4 hvězdičky, jinak by to bylo za 3, ale určitě ji mohu doporučit k přečtení

15.08.2017

PrstenPrstenD. Steel

Moc krásný příběh, zařazuji ke svým velmi oblíbeným knihám. Žádný sladký ženský román, ale kvalitní čtení.

06.09.2017

Manželova ženaManželova ženaJ. Corry

docetla jsem... s trochou sebezapření... me se kniha az tak moc nelibila, prislo mi to jako by autorka vzala tu jeden namet z jedne, tu z jine knihy a pak vse michala dohromady, nakonec stejne vsichni lzou, takze ten zmatek se tak nejak ztrati... taaaakzeee slabsi prumer

11.09.2017

1 2 3 4 5 6 >