perpe2a perpe2a komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Skvělý námět, skvěle napsáno, nechybí emoce a síla příběhu a postav. Moc se mi líbila, doporučuji!

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Super série.

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Super čtení.

Nová životní kapitola Amy B. Nová životní kapitola Amy B. Kelly Harms

Hezký román pro ženy, oddechovka.

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Výborné a poučné.

19.07.2021 4 z 5

Úžasné, skvělé...tato spisovatelka teda historii psát umí. Kdo miluje svět Jindřicha VIII. a jeho žen, pro toho je to nezbytnost. Rozhodně obrovské ano.

Její konec Její konec Shari Lapena

No, čekala jsem víc. Za mě průměr, ale jako oddechovka dobré. Sice jsem už od začátku tušila, jak to dopadne a taky dopadlo, ale číst se to dalo.

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Zvláštní příběh, rádoby thriller, ale bylo to těžce uvěřitelné a opravdu zvláštní, dost nepravděpodobné. Hodnotím průměrně.

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Křik Křik Nicolas Beuglet

Výborný thriller, děj ubíhá, moc se mi to líbilo.

Válka vzpomínek Válka vzpomínek Guillaume Musso

Super kniha, příběh novináře, který už nepíše...vše se rozplétá a k tomu dvě vraždy. Můj oblíbený autor nezklamal a knihu mohu doporučit.

19.07.2021 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Průměr, nepřekvapí. Bohužel jsem čekala od autorky více.

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Mě se příběh líbil. Je to hezky napsané, hlavní hrdinka je sice dost naivní, ale celý příběh hodnotím jako dobré čtení pro ženy.

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Poslední díl série mě trochu zklamal, čekala jsem víc, předešlé díly byly super. Tento je průměrný.

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Úžasné, skvěle napsaná kniha o vztahu a lásce s psychopatem a násilníkem, manipulace... Postavy jsou perfektně vykresleny včetně psych.poruch...nádhera, četlo se to super a rozhodně stojí za to.

05.04.2021 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Desátý díl mé nejmilovanější série, opět super čtení.

05.04.2021 4 z 5

A v srdci láska A v srdci láska Favel Parrett

Nenadchne, neurazí...průměrné čtení.

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Průměr, konec odfláknutý.

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Na mě slabý psychothriller, za půlkou knihy už jsem tušila a v poslední třetině už jsem odhadla konec.