Pernak Pernak komentáře u knih

Hoř, ohýnku, o mou duši se už čerti perou Hoř, ohýnku, o mou duši se už čerti perou Josef Špidla

Knížka se čte dobře. Jinak řečeno je uvěřitelná. Před pár lety jsem se zabýval historií Ivanovického panství. Proto si nešlo nevšimnout že autor v románu nechal zemřít Jana Václava Přepyského o 10 let dříve. Asi se to hodilo do děje. :)

17.12.2018 4 z 5

Zemětřas Zemětřas Cherie Priest

Bylo to jako když obezdím bazén, napustím do něj vodu, nasypu do něj piraně a pozvu sousedy na koupání. Autorka postavila zeď, napustila do něj plyn a vypustila hniláky. Na návštěvu pak pozvala syna s matkou.
Pro mě průměr.

11.11.2013 3 z 5

Chrabrý Chrabrý Jack Campbell (p)

Tato série je naprosto perfektní. Sotva jsem začal číst tak jsem velmi brzo zjistil, že jsem na konci. Vřele doporučuji.

19.11.2012 5 z 5

Znamení temného boha Znamení temného boha Markus Heitz

Doba temnoty je na spadnutí. A rok 444 se blíží. Kniha je plná intriků. Kdy zlo nabírá na síle a postupně ovládá celý Ulldart. Otázkou ale nadále zůstává kdo Tzulanovy přívržence zastaví. Zřejmě se to dovíme až v dalším pokračování. Nicméně jsem se u této knihy nenudil a doporučuji ji všem milovníkům temné fantasy.

22.01.2012 5 z 5

Za stíny Za stíny Brent Weeks

Celou sérii považuji za nadprůměrnou. Moc se mi líbila a těším se na další tvorbu tohoto autora.

29.06.2011 5 z 5

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Tak tato knížka určitě pohltí - až do jádra. Těším se na pokračování a střet osvoboditelů. Knížku řadím mezi ty nejlepší co jsem četl a čtenářům ji doporučuji.

31.05.2011 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Přečetl jsem všech 450 stran na jeden zátah. A nelze než ihned pokračovat s knihou Pouštní kopí. Dílo dokáže vtáhnout do děje a nepustí, dokud člověk nezjistí že je na konci. Doporučuji.

23.05.2011 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Je obdivuhodné jak autor dokáže z jednoduchého dost omílaného příběhu vytvořit docela zábavné čtení.

25.04.2011 5 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Richard A. Knaak

Krvavá cesta (Noreka) v prokleté krvavé zbroji, je poměrně příjemné čtení. Rozhodně nejde souhlasit s předchozím názorem. Doporučuji přečíst.

23.04.2011 4 z 5

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Autor zde odkrývá to co předcházelo dobytí Skryté země. Opět skvěle napsaný příběh s úžasně popsanými postavami všehoschopných alfů. Kdo si zamiloval trpaslíky tak si určitě nesmí tuto knihu nechat ujít. Jednoznačně doporučuji.

11.04.2011 5 z 5

Není krve bez ohně Není krve bez ohně Miroslav Žamboch

Tento díl agenta JFK se mi líbil. Děj nabitý akcí z okolí mého bydliště. Jednoznačně doporučuji.

01.03.2011 4 z 5

Podhoubí smrti Podhoubí smrti Jiří W. Procházka

Houbový masakr. Nějak obvzlášť mě tento výtvor nebavil.

18.02.2011 2 z 5

Podivný případ se psem Podivný případ se psem Mark Haddon

Jednoduchý, ale krásně napsaný příběh.

17.02.2011 5 z 5

Ritus Ritus Markus Heitz

Sám jsem překvapený, že se mi knížka líbila. Velmi pěkné téma - vlkodlaci - .

31.01.2011 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Zajímavý a trochu depresivní příběh. Musím se přiznat, že mě moc nebavil.

25.01.2011 3 z 5

Osud trpaslíků Osud trpaslíků Markus Heitz

I čtvrtá část mě překvapila a pobavila. Není co vytknout. Těším se - případné - chystané knihy o Alfech. Doporučuji přečíst.

21.01.2011 5 z 5

Pomsta trpaslíků Pomsta trpaslíků Markus Heitz

Velkolepé bitvy plné nečekaných zvratů. Opět skvělé čtení mistra fantasy M. Heitze.

16.01.2011 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Druhý díl fantasy o trpaslících je opět skvěle napsaný příběh, který se čte skoro sám.

11.01.2011 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Strhující příběh. Jednoznačně skvělá fantasy kniha. Rozhodně doporučuji přečíst.

06.01.2011 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Výborný a napínavý příběh. Skvělá knížka. Doporučuji k přečtení.

03.01.2011 5 z 5